Clip in vlasy,jak se o ně starat a jak dlouho vydrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 10.03.18 07:03
clip in vlasy,jak se o ne starat a jak dlouho vydrzi

Ahoj holky, jak dliuho vydrzi clip in vlasy, myslim za jakou dibu musite poridit nove, aby byly porad pekne? Jak se o ne starate? Dekuji

Reklama

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 11989 příspěvků 1 inzerát 10.03.18 08:06

@esmeralda44 máš na mysli prodluzovani/za­husteni…péče speciální žádná jen na česání potřebuješ tinglteezer Kvalita zůstává stejná já nosím již přes rok Barvim normálně jen to spíš nosím rozpuštěné neb spoje jsou trochu vidět Já to využila k dorustani vlasu

jessikka
Extra třída :D 10438 příspěvků 10.03.18 08:19

@mumisek79 ne, má na mysli clip in vlasy

saphire
Kelišová 5990 příspěvků 10.03.18 11:11

@esmeralda44 dlouho mi nevydržely ale jako nouzovka dobré. Pokud nemáš moc husté vlasy, klipy můžou jít i vidět, je potřeba to kontrolovat.. necítila jsem se s nimi při delším nošení komfortně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama