Clip in vlasy,jak se o ně starat a jak dlouho vydrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 10.03.18 07:03
clip in vlasy,jak se o ne starat a jak dlouho vydrzi

Ahoj holky, jak dliuho vydrzi clip in vlasy, myslim za jakou dibu musite poridit nove, aby byly porad pekne? Jak se o ne starate? Dekuji

Reklama

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 12015 příspěvků 1 inzerát 10.03.18 08:06

@esmeralda44 máš na mysli prodluzovani/za­husteni…péče speciální žádná jen na česání potřebuješ tinglteezer Kvalita zůstává stejná já nosím již přes rok Barvim normálně jen to spíš nosím rozpuštěné neb spoje jsou trochu vidět Já to využila k dorustani vlasu

jessikka
Extra třída :D 10538 příspěvků 10.03.18 08:19

@mumisek79 ne, má na mysli clip in vlasy

saphire
Kelišová 6386 příspěvků 10.03.18 11:11

@esmeralda44 dlouho mi nevydržely ale jako nouzovka dobré. Pokud nemáš moc husté vlasy, klipy můžou jít i vidět, je potřeba to kontrolovat.. necítila jsem se s nimi při delším nošení komfortně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Monacký princ Hrdlička: Nejšťastnější ženáč pod sluncem je v obležení žen

Tomu se říká štěstí! Krátce poté, co si Michal Hrdlička (29) vzal úspěšnou... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když k nám přišla Mandlová, začal jsem koktat, vzpomíná Petr Štěpánek

Každý čtenář bude bohužel o půlku rozhovoru s hercem Petrem Štěpánkem (69)... číst dále >

Kila navíc ani celulitida na molu nevadí, ukázala přehlídka plavek

Krása nemá jiné měřítko než spokojenost ženy samotné. Právě ta se odráží ve... číst dále >

Reklama