Clip in vlasy,jak se o ně starat a jak dlouho vydrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esmeralda44
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 10.03.18 07:03
clip in vlasy,jak se o ne starat a jak dlouho vydrzi

Ahoj holky, jak dliuho vydrzi clip in vlasy, myslim za jakou dibu musite poridit nove, aby byly porad pekne? Jak se o ne starate? Dekuji

Reakce:
mumisek79
Extra třída :D 12059 příspěvků 10.03.18 08:06

@esmeralda44 máš na mysli prodluzovani/za­husteni…péče speciální žádná jen na česání potřebuješ tinglteezer Kvalita zůstává stejná já nosím již přes rok Barvim normálně jen to spíš nosím rozpuštěné neb spoje jsou trochu vidět Já to využila k dorustani vlasu

jessikka
Extra třída :D 10832 příspěvků 10.03.18 08:19

@mumisek79 ne, má na mysli clip in vlasy

saphire
Kelišová 6719 příspěvků 10.03.18 11:11

@esmeralda44 dlouho mi nevydržely ale jako nouzovka dobré. Pokud nemáš moc husté vlasy, klipy můžou jít i vidět, je potřeba to kontrolovat.. necítila jsem se s nimi při delším nošení komfortně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >