Clostibegit a Gynprodil máte zkušenost ?

60
3.12.19 16:33

Clostibegit a Gynprodil mate zkušenost ?

Ahojky možná tu už tato otázka zazněla ale bohužel jsem ji nenašla tak to jsem dávám za sebe. Chci se vás zeptat na zkušenost s těmito léky na podporu menstruace a ovulace. Stalo se vám ze by se vám opozdila ms a když jako ze přišla tak jen spineni? A za jak dlouho vám tyto léky pomohli k mimču? Dekuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1018
3.12.19 16:46

Ahoj, tak já brala gynprodil až v těhotenství, celý první trimestr. První clostilbegyt, otěhotněla jsem v druhém cyklů užívání, a pak ten gynprodil. Ale na mě působil dost špatně, byla jsem po něm hrozně unavená a celkově dost malátná, tak jsem ho brala až večer a dobrý ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
3.12.19 16:50

Clostik jsem mela na zrani folikul, dozrali mi 4, takze moc a sex nam nebyl doporucen, za to ta ovulace s tema 4 folikama byla teda vyzivna…pak uz jsem si ho napsat nenechala. Gynprodyl jsem brala po ovulce na podporu pripadnyho tehotenstvi. Ms mi to neoddalilo, vzdy prisla v terminu a stejna jako vzdy. Gynprodyl jsem mela asi 4 nebo 5 cyklu. K mimcu nam to nepomohlo, ale u nas byl problem i na druhy strane. Hodne stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
3.12.19 16:55

Mě napsaly gynprodyl na srovnání cyklu ms protože jsem ho měla hrozné dlouhý a nebo žádný. To mě zabíralo suprove ms mi chodila jak hodinky ale jelikož jsme přišli na to ze nemám ovulku a k tomu ještě PCO tak mi k tomu daly ještě clostilbegyt a hned po něm se mi to opět rozhodilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.12.19 16:59

Clostilbegyt druhej cyklus, gynprodyl jsem dostala až v těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
3.12.19 17:05

Tak jak koukám tak já to mám úplně jinak než vy :think: no tak nevím. Asi budu chytřejší až po dalším ovulačním ultrazvuku…ale moc dekuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat