Clostík a jeho účinky

3
20.3.21 19:17

Clostik a jeho učinky/neučinky

Ahojte všichni, vím, že je tady o tom už více témat, ale přece jenom bych chtěla vědět víc. Snažíme se o mimčo 1,5 roku, přítel má vše v pořádku a ja mám anovulační cyklus.

Po prvním měsíci užívaní clostilbegytu:

• pocit nadýmaní
  • bolesti v levé části podbřišku
  • nespavost
  • únava

Je to normální? Zároveň to jsou i příznaky těhotenství, test jsem si dělala 7 dní po ovulaci a noc neukázal, teď se už bojím udělat další, že bude zase negativní.

Na kontrolním ultrazvuku jsem byla, paní doktorka mi řekla, že mám připravené 4 vajíčka, že se teď 3 dny máme snažit. Ale taky jsem tady četla něco o tom, že se musí ješte aplikovat injekce na uvolněni vajíček, což jsem nedostala.

Chci se zeptat, jestli někdo z vás má nějaké podobné zkusenosti.

Moc děkuji Klára.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4608
20.3.21 19:20

Injekce se aplikovat nemusí. Podává se, když je třeba načasovat ovulaci, nebo když je předpoklad, že folikuly samy nepraskají.

7DPO ti test vůbec nic ukázat nemůže, i kdybys čekala čtyřčata. Nicméně ano, co popisuješ může způsobit Clostilbegyt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4211
20.3.21 19:38

Chápu to správně, že doktorka viděla 4 nachystaná vajíčka a dala vám zelenou k souloži?
O licenci se nebojí?
Nepřestávám se divit, jak dnešní gynekologové clostil používají… No nic…
Tobě by případná čtyřčata nevadila???

To, co popisuješ, může být z clostilu. Ta bolest podbřišku patří k ovulaci.

7 dní po ovulaci ti test těhotenství neukáže, ani kdyby byl ze zlata. Testuj nejdříve 10. den, ale lepší je až 12.den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.3.21 19:43

@SlečnaDahlia děkuji :)

@Whitedog No, byla by to nepříjemná situace, nejspíš nepředpokládala, že by se všechny chytily…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4211
20.3.21 20:00

@Klangr

Kočko, to není nepříjemná situace. To je situace ohrožující zdraví a život. Žádný doktor v takovém případě nedává zelenou. Držím ti palce, abys to nemusela řešit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.3.21 20:10

@Whitedog děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4213
20.3.21 22:14

Mě po clostilbegytu bolela akorát hlava a jednou mi bylo nějak zle od žaludku. Ale ve výsledku na mě nefungoval, pomohla mi až Femara. Nicméně souhlasím s výše napsaným, nechápu, jak ti Dr. může dát zelenou, když tam máš 4 folikuly. Já jsem jednou byla v podezření, že budou folikuly 3 a to mi Dr. řekl, že ani náhodou. Nakonec se teda jeden zpomalil a byly jen 2 a s tím byl OK. Ale 4? Dobrej úlet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20759
20.3.21 22:17

Promiň, ale to není doktorka, ale bez pardonu diletant. Při čtyřech folikulech vám vůbec neměla dovolit snažení, už od tří se vystavuje stopka. Přestaň s ní řešit neplodnost, ve vlastním zájmu a obrať se na car. Udělají vám patřičná vyšetření a nasadí léčbu, která ti neublíží, ale pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat