Clostil + Duphaston (mám počkat s duphastonem do ovulace?)

620
1.6.16 08:27

Clostil + Duphaston (mám počkat s duphastonem do ovulace?)

Ahoj holky, nemám se kde pozeptat, tak to zkusím tady.. včera jsem byla na gyndě, 10 DC, tak na Clostil, i když jsem si nasadila nižší dávku, než řekl doktor(jsem to nějak popletla), tak reaguju docela dobře, měla jsem tam 2 dominantní folikuly, beru ho první měsíc.. samozřejmě si dr. netroufá říct, kdy ovulace přijde, ale myslí si že přijde.. sliznici mam prý krásně vysokou na to jak dlouho jsem po ms, což je prý dobrá známka.. Naordinoval mi od 14 DC Duphaston, ale já si matně pamatuju, ještě z dob, kdy jsme chtěli počít prvního syna, že jsem tenkrát s Utrogestanem čekala, než ovulace dorazí, a tenkrát byla až 18 DC.. Měřím si bazálku, zatím to nevypadá jako neovulační graf, držím se na teplotě 36,2 a 36,3.. Když jsem se doktora na tvrdo zeptala, zda Duphaston nemůže zablokovat ovulaci kdyby proběhla dýl, tak řekl že ne.. ale já stejně radši počkám.. co myslíte vy? Máte někdo podobnou zkušenost? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5993
1.6.16 08:30

Počkat, gynekologové to tak dělají, ale v CAR nee. Takže určitě Duphaston či Utrogestan až po potvrzené ovulaci :) Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
1.6.16 08:32

@Susan23 Já jsem si to myslela, tenkrát jsem Clostil brala 4 měsíce a až u čtvrtého jsem zjistila, že ovuluji tak pozdě, tak jsem zkusila počkat a kupodivu se zadařilo.. Duphaston je prý pro podpoření žlutého tělíska, tak to stejně vzniká až po ovulaci že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
1.6.16 08:46

@Andrej91 ano přesně tak. Po ovulaci. Taky mi takto dr ordinovala oba léky za sebou a pak mi řekla, že bohužel, ovulace není. Plakala jsem. Pak zašla do našeho prvního CAR a tam mi dal Clostilbegyt znovu, 1 denně a tradá, ovulace byla. A více podpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.16 07:21

Clostik

Dobře ráno všem snažilkam.
Chtěla jsem se zeptat na jednu věc. od ledna 2016 se s přítelem snažíme marně o mimi. jednoho raracha už mám (5let) z min. manželství. čekali jsme na něj tříčtvrte roku. nakonec se bez pomoci léků a doktoru nahodou zadarilo.
ted s přítelem chodime doCAR. přítel je v pořádku podle spermio.jen me se netvoří vajíčka. brala jsem 3mesice duphaston který mi nepomohl.ted jsem dostala clostik.ale před tím jsem musela na vyvolavacku protože jsem mela 15dnu zpoždění. mám cikly obvykle kolem 21-24.
na vyvolavacce jsem byla před 14 dny. minuly čtvrtek jsem začala spinit a v patek večer jsem mela už i krev.taj jsem si myslela ze v pondeli bude 1 dc.
clostil mám brat 3-8 DC.tak jsem začala brát clostil ted v pondělí. jenže MS se mi pořádně rozjela az dnes. takže jsem to asi pohnojila a mela brát clostil az v sobotu, chápu to dobře? co ted? mám se normálně objednat 10 DC na utz? budu to mít rozhozené když jsem začala brát clostil během silnějšího spinění a ne v 1 dc MS? já to mám takové neurčité tu MS ze vlastně pořádně nevím kdy mam 1.DC :zed:
Děkuji za nějaké odpovědi, rady a zkušenosti.
Hodně štěstí všem snažil kam k brzkým // :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat