Clostilbegyt a zatím marné čekání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.09.14 18:09
clostilbegyt a zatim marne cekani

Ahoj vsem…Nejak si potrebuji povidat a doufam, ze to ma nekdo stejne…Rok marneho snazeni…prvni mesic s clostikem a zase prisla potvora…Jak jste na tom vy??? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 24.09.14 18:41

Ahoj, určitě nezoufej, já brala taky clostilbegyt plus ještě něco k tomu, pak jsem šla na ult a dr mi píchla injekci na uvolnění vajíčka a my pak museli mít dva dny sex… a otěhotněla jsem až po roce a půl od vysazení antikoncepce… :-)

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 24.09.14 18:42

Jinak clostilbegyt jsem brala po dobu dvou měsíců a „hned“ se zadařilo :-)

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.09.14 18:45

@cecil7 tak ja ho brala teprv mesic..jeste me cekaji dva..ale docela koukam ze si vetsinu zval dr. Na utv..me ne pac normalne ms mam kazdy mesic jen mi to dal pry na podporu vajecniku a mam prijit az dobru vsechny baleni…ale dekuji docela si mi zvedla naladu, ze nejsi jedna z tech ktery zabral hned;-) takze mam jeste dve sance…

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 24.09.14 19:31

@trdlina jj rozhodně nezoufej :-) já ho dostala kvůli nepravidelné MS, jednou za 58 dní… :-/ a zabral až na podruhé :-) plus teda myslím že v tom byla i ta injekce na spuštění vajíčka :-) no a teď už doma máme půlroční „zlobidlo“ :-)

chicky
Kecalka 448 příspěvků 24.09.14 19:49

Ti vubec nedela ultrazvuk? To je zvlastni ja ho mela dvakrat nasazenej poprve zadna reakce a podruhy cysta a pak na dalsi kontrole zazrakem bylo vajicko, takze mi byla pichnuta injekce snazili jsme se ale bez uspechu. Treti pokus s clostikem jsem odmitla.

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.09.14 19:50

@cecil7 tak ja ji mam v rozmezi 28-34 dni takze pry furt v mezich…a jedno;-) super vsichni strasi ze po clostiku jsou dvojcatka…

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 24.09.14 20:15

@trdlina no tak třeba jsme výjimka potvrzující pravidlo :-) né toho bych se nebála, já zase slyšela že dvojčátka jsou jen když je máš v rodině, teda samozřejmě jsou i rodiny kde dvojčátka nejsou a pak se najednou narodí, ale ta pravděpodobnost je myslím nižší - ale to by bylo zase na jinou diskuzi :-)

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.09.14 20:46

@chicky no tak ja vubec nevedela ze se to dela…kamoska co to brala taky na zadnym nebyla…a ja se to do cetlaaz tady…no tak uvidim az doberu ty tri krabicky a pujdu na kontrolu…snad to bude ok :palec:

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.09.14 20:49

@cecil7 no prave, ze u nas byla sice uz je to asi dve generace zpet ale byla…kazdopadne budu stastna za kazde zdrave miminko jedno nebo vic…hold bych to nejak zvladla:-*;-)

Jančakecalka
Generální žvanilka 23004 příspěvků 24.09.14 20:54
@trdlina píše:
@cecil7 tak ja ji mam v rozmezi 28-34 dni takze pry furt v mezich…a jedno;-) super vsichni strasi ze po clostiku jsou dvojcatka…

Já nestrašim ;)
Nám se před necelými šesti lety po clostíku opravdu povedla dvojčátka-naštěstí dvouvaječná. První v historii mé i manželovi rodiny.
Bohužel, ve 24 tt jedno miminko umřelo :,(
Za dcerku jsme vděčný :srdce:

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.09.14 21:08

@Jančakecalka tak to mne mrzi…ale aspon jedno zlaticko…doufam, ze je zdrava beruska;-)

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 24.09.14 21:20

@trdlina tak to je jasné, já bych taky nedala pryč jedno z dvojčátek, ale jsem radši za to jedno teď a za dva roky se snad povede druhé :-) ale určo mi to karma vrátí páč furt tvrdím že dvojčátka nikdy, a určo budu čekat dvojčata :D :D

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 25.09.14 08:19

@cecil7 no tak ja je puvodne vzdy chtela dokud je nemela kamoska a nevidela jsem zen fofr kolem nich…ale uvidi se

Jančakecalka
Generální žvanilka 23004 příspěvků 27.09.14 12:37
@trdlina píše:
@Jančakecalka tak to mne mrzi…ale aspon jedno zlaticko…doufam, ze je zdrava beruska;-)

Právě, že aspon ona je :srdce: :*,jinak by to bylo dost blbý.
Bohužel, zdravá není, jsem s ní doma na příspěvku na péči třetího stupně :,( :,( :,( ale hlavně, že jí máme :*

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >