Clostilbegyt-bez folikulu dvojitá dávka a ovul test pozitivní ?

Anonymní
23.9.20 19:19

Clostilbegyt-bez folikulu dvojitá dávka a ovul test pozitivní ?

Ahoj holky, začala jsem brát clostilbegyt 3× ultrazvuk a nic nezabral.. naposledy jsem byla v pondělí.. dnes jsem si ze zvědavosti udělala ovulacni test a je pozitivní.. jak je to možné? Když na ultrazvuk řekla ze nic není??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2939
23.9.20 19:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, začala jsem brát clostilbegyt 3× ultrazvuk a nic nezabral.. naposledy jsem byla v pondělí.. dnes jsem si ze zvědavosti udělala ovulacni test a je pozitivní.. jak je to možné? Když na ultrazvuk řekla ze nic není??

Clostilbegyt zvyšuje uměle hladinu LH, ovlivňuje tím pádem ovulační testy. Při těchto lécích je průkazný jedině ultrazvuk, testy nemá vůbec smysl dělat. Budou ti vycházet pozitivní ještě několik dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16261
23.9.20 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, začala jsem brát clostilbegyt 3× ultrazvuk a nic nezabral.. naposledy jsem byla v pondělí.. dnes jsem si ze zvědavosti udělala ovulacni test a je pozitivní.. jak je to možné? Když na ultrazvuk řekla ze nic není??

Já teď beru Clostilbegyt na dozrávání vajíček :roll:, Ovulaci nemám, a je to zbytecny dělat. :roll:.
A poprvé, v cervnu nezabral, brala jsme jeden denně, a teď to mám brát už 3.denne. 8o. Tak držím palečky aby to zabralo i na tebe, známá teď při Clostiku otehotnela. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 07:59

@BrnackaM Moc děkuji za vysvětlení. Takže ani není možné, že třeba nakonec ovulace přijde o pár dní déle? Že by folikuly dorostly? Mám totiž cykly dlouhé třeba 55 dní, teď ještě k tomu beru duphaston, a od příštího měsíce mám brát dvě tablety clostilbegytu místo jedné jako teď, co prý nezabral.. na prvním ultrazvuku byl folikul 12mm (10DC) na druhým a třetím už mi nic neřekla, jen že to nevidí dobře..

Takže to spíš možné asi není, že? a je to jen ta zvýšená hladina LH.. :)

Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 08:01

@Staninka30 tak to mě mrzí, že taky nezabral :( já brala jednu denně, 5-9DC, pak na ultrazvuky.. v červnu jsem prodělala biochemko, takže jsem ovulovala, červenec a srpen asi ne :( mám i dlouhé cykly, takže mi nasadila duphaston, plus od další MS mám teda brát 2× denně clostik a od 17DC duphaston a uvidíme, jestli to tentokrat zabere..:)

Taky ti moc přeju aby to zabralo :) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
16261
24.9.20 10:01
@Anonymní píše:
@Staninka30 tak to mě mrzí, že taky nezabral :( já brala jednu denně, 5-9DC, pak na ultrazvuky.. v červnu jsem prodělala biochemko, takže jsem ovulovala, červenec a srpen asi ne :( mám i dlouhé cykly, takže mi nasadila duphaston, plus od další MS mám teda brát 2× denně clostik a od 17DC duphaston a uvidíme, jestli to tentokrat zabere..:)Taky ti moc přeju aby to zabralo :) :kytka:

Ahojky, Clostilbegyt na poprvé nezabral, nezcinokovala jedna tableta, ale včera jsem začla brát Clostik 3.denne, a za 12.dni uz jsem objednana na ultrazvuk, a snad už něco bude vidět rostoucího.. ;)..Ted v tomu věřím. Hidik se do klidu, a budu myslet na jiný myšlenky. Taky to máš náročný že, kor ze všemi leky. :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 10:06
@Staninka30 píše:
Ahojky, Clostilbegyt na poprvé nezabral, nezcinokovala jedna tableta, ale včera jsem začla brát Clostik 3.denne, a za 12.dni uz jsem objednana na ultrazvuk, a snad už něco bude vidět rostoucího.. ;)..Ted v tomu věřím. Hidik se do klidu, a budu myslet na jiný myšlenky. Taky to máš náročný že, kor ze všemi leky. :zed:.

Ahojky.. :) tak držím palce aby to vyšlo :) Já tomu taky teď hodně dávám, že ta dvojitá dávka tomu pomůže.. ale zase hodit do klidu bych se měla už možná půl rok, ale nejde to :D no ty léky to je za trest :(

• Citovat
  • Nahlásit
16261
24.9.20 10:37
@Anonymní píše:
Ahojky.. :) tak držím palce aby to vyšlo :) Já tomu taky teď hodně dávám, že ta dvojitá dávka tomu pomůže.. ale zase hodit do klidu bych se měla už možná půl rok, ale nejde to :D no ty léky to je za trest :(

A dělají něco Clostik??Mě třeba bolí hlava, a naštěstí jsem teď doma, tak více odpočívám, čtu si abych zapomela na bolest hlavy..I to 3.denne je náročný. :?. Doufám že teď zabere nadozrani vajíček, a i já ti moc preji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 10:42
@Staninka30 píše:
A dělají něco Clostik??Mě třeba bolí hlava, a naštěstí jsem teď doma, tak více odpočívám, čtu si abych zapomela na bolest hlavy..I to 3.denne je náročný. :?. Doufám že teď zabere nadozrani vajíček, a i já ti moc preji.

No zatím mě nic nebolelo.. mám taky strach z té dvojté dávky, dávat 3 denně to bych asi protestovala, co vím, co je to za svinstvo.. ale co bysme pro to neudělali viď?

• Citovat
  • Nahlásit
16261
24.9.20 10:56
@Anonymní píše:
No zatím mě nic nebolelo.. mám taky strach z té dvojté dávky, dávat 3 denně to bych asi protestovala, co vím, co je to za svinstvo.. ale co bysme pro to neudělali viď?

No na mě ta jedna tableta nezapusobil. A, a tak hned řekl budete užívat 3.denne, ale myslím si že na právě straně, se něco děje, že víc bolí břicho…Je to svinstvo, proto se nesmí déle brát jak 3.mesice.Pak nějaký měsíc neuzivat ;) :potlesk:.
Ano co bychom pro uličky neudělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 12:03
@Staninka30 píše:
No na mě ta jedna tableta nezapusobil. A, a tak hned řekl budete užívat 3.denne, ale myslím si že na právě straně, se něco děje, že víc bolí břicho…Je to svinstvo, proto se nesmí déle brát jak 3.mesice.Pak nějaký měsíc neuzivat ;) :potlesk:.
Ano co bychom pro uličky neudělali.

To je taky něco ale ze nasadila hned 3 x. No jak psala paní nahoře ze to je jen zvýšena lh hladina tak ale já taky cítím pravé bolest na pravé straně a přijde mi ze i hlen se podoba na ovulaci.. ale asi budu věřit tomu ultrazvuk a nedělat si naděje :)

• Citovat
  • Nahlásit
2939
24.9.20 12:51
@Anonymní píše:
@BrnackaM Moc děkuji za vysvětlení. Takže ani není možné, že třeba nakonec ovulace přijde o pár dní déle? Že by folikuly dorostly? Mám totiž cykly dlouhé třeba 55 dní, teď ještě k tomu beru duphaston, a od příštího měsíce mám brát dvě tablety clostilbegytu místo jedné jako teď, co prý nezabral.. na prvním ultrazvuku byl folikul 12mm (10DC) na druhým a třetím už mi nic neřekla, jen že to nevidí dobře..

Takže to spíš možné asi není, že? a je to jen ta zvýšená hladina LH.. :)

Děkuji :)

Skoda, ze jsi se neptala na tech dalších ultrazvucich na ty milimetry. Ono tělo není stroj, takže každy měsíc muže byt ta ovulace jindy. Ja třeba u sebe vím, ze nikdy nemám ovulaci 14dc. Spis az 19dc. Tento měsíc jsem užívala femaru, 2× denně a 14 dc jsem měla folikul jen 13 mm. Zítra me čeká další kontrola. Ale můj doktor se na to uz taky moc netvari. Někteří lékaři proste jedou podle učebnice a jak není ovulace 14dc, tak to odpiskaji. Ja bych se určitě snažila dal, tím spis pokud citis, ze folikul roste. Sexikem ob dva dny se nedá nic zkazit :mrgreen: jinak me nezabral ani clostik 3× denně a teď mam tu femaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2939
24.9.20 12:52
@Anonymní píše:
To je taky něco ale ze nasadila hned 3 x. No jak psala paní nahoře ze to je jen zvýšena lh hladina tak ale já taky cítím pravé bolest na pravé straně a přijde mi ze i hlen se podoba na ovulaci.. ale asi budu věřit tomu ultrazvuk a nedělat si naděje :)
a kolik jsi dnes dc?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16261
24.9.20 12:56
@Anonymní píše:
To je taky něco ale ze nasadila hned 3 x. No jak psala paní nahoře ze to je jen zvýšena lh hladina tak ale já taky cítím pravé bolest na pravé straně a přijde mi ze i hlen se podoba na ovulaci.. ale asi budu věřit tomu ultrazvuk a nedělat si naděje :)

Zatím si taky žádné naděje nedávám, když nemám ovulaci, u mě je jiný problém, já mám ještě MS, tak jento asi spojený jednom ty bolesti.
Ale lepší věřit ultrazvuku, a jak testům.. Ale ten poslední už je hodně nadějný. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 12:56
@BrnackaM píše:
Skoda, ze jsi se neptala na tech dalších ultrazvucich na ty milimetry. Ono tělo není stroj, takže každy měsíc muže byt ta ovulace jindy. Ja třeba u sebe vím, ze nikdy nemám ovulaci 14dc. Spis az 19dc. Tento měsíc jsem užívala femaru, 2× denně a 14 dc jsem měla folikul jen 13 mm. Zítra me čeká další kontrola. Ale můj doktor se na to uz taky moc netvari. Někteří lékaři proste jedou podle učebnice a jak není ovulace 14dc, tak to odpiskaji. Ja bych se určitě snažila dal, tím spis pokud citis, ze folikul roste. Sexikem ob dva dny se nedá nic zkazit :mrgreen: jinak me nezabral ani clostik 3× denně a teď mam tu femaru.

Ahoj,
no ono mě to ani nenapadlo se zeptat :-( hned ten druhej mi řekla, že vidí jen žluté tělísko z předchozí menstruace, a že to nevidí optimisticky.. no a ten další ult už hned řekla, že nic a že prostě na mě nepůsobil.. když bylo to biochemko tak jsem měla pozitivní ovul. test až 19DC cože jsem i dneska.. tzn. včera pozitivní test jak je na obrázku nahoře.. uvidíme, jak říkáš, snažit se budeme.. :).. tyjo tak to už si taky vyzkoušela viď? a už máš děti? kolik ti je let? :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama