Clostilbegyt bez progesteronu (dulhaston, utrogestan)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 19:36
Clostilbegyt bez progesteronu ( dulhaston, utrogestan)

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, zda je možné mít prosperující tehu když po clostiku nemám nasazeny duphaston ani nic podobného.
Snažíme se o druhé a při prvním jsem vždy měla po clostiku utrogestan, ale teď mám jinou doktorku a ta mi ho nedala.
Teď mám pozitivní test, ale bojím se, že bez utrogestanu to bude špatné.

Jaké. mate zkušenosti?
Anonym protože nechci aby švagrová věděla ????

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10372 příspěvků 05.03.18 19:54

Já jsem měla jen clostilbegyt. Pak teda když jsem šla na první kontrolu v těhotenství, tak mi napsal na první trimestr gynprodyl, ale myslím si, že když se má udržet, tak se udrží. A když je něco špatně, tak nepomůže nic

histep
Závislačka 3458 příspěvků 05.03.18 20:21

Zalezi na tom, co ti Clostil dela se sliznici. Ja po nem nemela sliznici temer zadnou, coz byva vedlejsi ucinek Clostilu, a embryo se nemelo kam zavrtat. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 20:26

@histep to mi Dr. Neřekla. Podle mě to nechala být a udělala jen pokus, zase si říkám, že když mám pozitivní test tak se asi mělo kam zavrtat, ale aby se dal vyvíjelo :roll:

Lekninka91
Extra třída :D 10372 příspěvků 05.03.18 21:08

Jenže to ti nezaručí, že se bude embryo vyvíjet :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >