Clostilbegyt bez progesteronu (dulhaston, utrogestan)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.03.18 19:36
Clostilbegyt bez progesteronu ( dulhaston, utrogestan)

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, zda je možné mít prosperující tehu když po clostiku nemám nasazeny duphaston ani nic podobného.
Snažíme se o druhé a při prvním jsem vždy měla po clostiku utrogestan, ale teď mám jinou doktorku a ta mi ho nedala.
Teď mám pozitivní test, ale bojím se, že bez utrogestanu to bude špatné.

Jaké. mate zkušenosti?
Anonym protože nechci aby švagrová věděla ????

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 05.03.18 19:54

Já jsem měla jen clostilbegyt. Pak teda když jsem šla na první kontrolu v těhotenství, tak mi napsal na první trimestr gynprodyl, ale myslím si, že když se má udržet, tak se udrží. A když je něco špatně, tak nepomůže nic

histep
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 05.03.18 20:21

Zalezi na tom, co ti Clostil dela se sliznici. Ja po nem nemela sliznici temer zadnou, coz byva vedlejsi ucinek Clostilu, a embryo se nemelo kam zavrtat. :nevim:

Anonymní  05.03.18 20:26

@histep to mi Dr. Neřekla. Podle mě to nechala být a udělala jen pokus, zase si říkám, že když mám pozitivní test tak se asi mělo kam zavrtat, ale aby se dal vyvíjelo :roll:

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 05.03.18 21:08

Jenže to ti nezaručí, že se bude embryo vyvíjet :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama