Clostilbegyt - bolesti

29
9.6.20 18:11

clostilbegyt - bolesti

Ahoj, trošku popíšu situaci. 28.5 jsem začala na 5 dní brát clostil 1-0-1. Ultrazvuk byl 2.6. (úterý). Vše v pořádku, ovu měla být dle utz hned následující den…tak jsme se snažili samozřejmě :mrgreen:…už ve už ve čtvrtek mi nebylo dobře, pátek začali bolesti v podbřišku a tlaky jako před mz, v sobotu jsem byla úplně mrtvá. Silné tupé bolesti v podbřišku, chodila jsem shrbená, nemohla jsem si sednout, když jsem si už sedla nemohla jsem vstát…toto bylo v sobotu. Nyní mám už „jen boleti“ na levé straně podbřiška (z levé strany se měl uvolnit folikul). Nicméně ta bolest je pořád - i v klidu. V sobotu byla rovněž bolest provázená výtok - jako bílek. Byla jsem zvyklá denně na 10-15 km chůze a ted jdu sotva 5, protože to bolí při každém došlapu. Než budu zítra volat dr, měla jste to některá taky tak? Moc děkuji. Byla to první kůra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
9.6.20 18:58

Ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
9.6.20 19:13

I já, neberu teda clostil ale femaru, coz je na stejny princip…jsem na nich jiz od ledna a mam pred sebou posledni mesic snazeni a pak se to bude resit jinak :cold_sweat: musim tedy rict ze kazdy mesic mam bolesti jine, nekdy boli dva dny, nekdy i tyden a nemuzu vubec nic, hlavne nemuzu ani sedet :disappointed_relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.6.20 20:21

@Ditu566 tak to obdivuju…já bych tot už ppo druhý nechtěla absolvovat…je to šílený… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
10.6.20 20:50

@anyx vzdycky se bojim, jak bude ovu probihat, ale touha mit mimi je silnejsi, takze to 5dc zacnu brat zase :cry: taky beru jeden rano a jeden vecer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
10.6.20 22:47

@Ditu566 to je masakr..my jsme se domluvili doma, že to radši ještě zkusíme jinak…já se dostala k očistě těla..ted teda čekám jestli nastoupí menzes nebo ne, podle toho dám tu očistu, vyčistím to tělo od těch sajrajtů a proleju se bylinkami radši, začnu cvičit hormonální jogu… a když se za pár měsíců nezadaří tak to možná zkusím znova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama