Clostilbegyt jen na 3 měsíce, co potom ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinka2209
Povídálka 47 příspěvků 07.01.19 11:02
Clostilbegyt jen na 3 měsíce, co potom ?

Zdravím, jsme s manželem v péči CARU. V únoru budu brát Clostilbegyt už 3 cyklus. Leden jsme bohužel prošvihli. Pokud bude vše jak má, měli bychom podstoupit 1 IUI. Někde jsem se dočetla, že se může Clostilbegyt brát jen 3 měsíce a pak 3 měsíce pauza. Je to opravdu tak? A co potom? To se další 3 měsíce nebude nic dít, pokud IUI nevyjde? Je nějaká jiná varianta, abychom další měsíce mohli pokračovat ve snažení? Bohužel bez Clostilbegytu se neobejdu, mám PCO syndrom:(

Reakce:
Janli
Kelišová 6878 příspěvků 07.01.19 12:37

Ano, můžeš ho brát jen 3měsíce, pak 3 měsíce pauza a zas další tři měsíce. Tím se končí. Clostilbegyt je bezpečné brát jen 6 cyklů za život. Pak už klasické IVF.

Jambik
Povídálka 33 příspěvků 07.01.19 12:56

Mě lékaři v čáru řekli, že clostyl až 6×, potom minimálně 6měsíců pauza a potom se to může zkusit znovu. Jinak clostyl účinkuje i po dobrání až 3 měsíce. Sama jsem toho důkazem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 08:09

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu a vaše zkušenosti. Všude jsem se dočetla že clostilbegyt se nesmí brát déle než 6 měsíců. Já už jej beru přesně rok v kuse a lékaři v caru mi tvrdí že v mem případě kdy u mě nedochází k ovulaci tak to nevadí. Ze mi prý pouze dávají hormony do stavu ve kterém je každá zdravá žena má. Tudíž nemám žádné vyšší hodnoty čehokoliv a proto by to prý neměli vadit ale ne se to zda být divné. Navíc mám opravdu strach abych na to nedojela zdravotně. Rok beru clostilbegyt a stejně se nám otěhotnět nepodařilo ;( Ještě chceme zkusit 2× iui a pak rovnou ivf :( Moc vám děkuji za vaše názory :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >