Reklama

Clostilbegyt kolik folikulů dozrálo a kolik se oplodnilo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Missullka15
Povídálka 26 příspěvků 07.05.18 20:09
Clostilbegyt kolik folikuků dozralo a kolik se oplodnilo?

Ahojte holky, vim, že temat na clostilbegyt je tu spousta alr všechny mi přijdou už staré a hlavně jsem v nich nenašla odpověď na mou otazku. Beru prvni cyklus clostilbegyt 1-0-1 od 5 - 9 den a na kontrole 13 den jsrm mela 3 folikuly (18, a 2×22). Jelikož jsem mela 3 folikuly tak mam strach aby se neoplodnily vsechny tři, proto by mě zajimalo, kolik jste mely folikuků po clostilbegytu a kolik se jich oplodnilo. Ještě by mě zajimalo, jestli nevite, zda praskaji najednou nebo postupně (v patek mě bolelo břicho, typovala jsem to na ovulaci, ale dneska bolest přišla zas..).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 20:14
@Missullka15 píše:
Ahojte holky, vim, že temat na clostilbegyt je tu spousta alr všechny mi přijdou už staré a hlavně jsem v nich nenašla odpověď na mou otazku. Beru prvni cyklus clostilbegyt 1-0-1 od 5 - 9 den a na kontrole 13 den jsrm mela 3 folikuly (18, a 2×22). Jelikož jsem mela 3 folikuly tak mam strach aby se neoplodnily vsechny tři, proto by mě zajimalo, kolik jste mely folikuků po clostilbegytu a kolik se jich oplodnilo. Ještě by mě zajimalo, jestli nevite, zda praskaji najednou nebo postupně (v patek mě bolelo břicho, typovala jsem to na ovulaci, ale dneska bolest přišla zas..).

V prvním cyklu si to nepamatuju, byla jsem na IUI a to nevyšlo. V druhém cyklu jsem měla 7 folikulů, počala jsem trojčata. Nechala jsem je zredukovat na dvojčata, děti se narodily a jsou v pořádku.

Carolinca88
Kecalka 177 příspěvků 07.05.18 20:20

@Missullka15 naposledy jsem měla prve na ultrazvuku 5 folikulů, po 3 dnech dorostli 2 a pan doktor říkal, že ne v každém je k oplodnění vajíčko..no nám se IUI nezdařilo, taky jde asi o to jaký máš problém.. Pokud by mělo dojít k dalšímu IUI, tak by ti třeba clostilbegyt davkovali jen 1-0-0..ale držím pěsti, ať je z toho aspoň jedno mimi :srdce:

Carolinca88
Kecalka 177 příspěvků 07.05.18 20:21
@Anonymní píše:
V prvním cyklu si to nepamatuju, byla jsem na IUI a to nevyšlo. V druhém cyklu jsem měla 7 folikulů, počala jsem trojčata. Nechala jsem je zredukovat na dvojčata, děti se narodily a jsou v pořádku.

Anonymní je zajímavé, že ti IUI udělali s tolika folikuly..mě Dr řekl, že pokud jich bude 5 muselo by se to řešit.. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 20:25
@Carolinca88 píše:
Anonymní je zajímavé, že ti IUI udělali s tolika folikuly..mě Dr řekl, že pokud jich bude 5 muselo by se to řešit.. :nevim:

Na IUI jsem byla jen poprvé. Jelikož to nevyšlo, navrhli v CAR, že začnou řešit IVF. A když už bylo stimulováno, měli jsme se doma snažit. Měli jsme na to 4 dny a zadařilo se. Možná jsem to měla napsat hned na poprvé, aby to bylo jasné.
Na IUI jsem byla jen poprvé a na podruhé to klaplo doma. Víc zkušeností nemám.
J. (anonymní z 20:14 hod.)

Missullka15
Povídálka 26 příspěvků 07.05.18 20:27

Ahojte holky, no ja ovulaci mam prokazanou bazalni teplotou ale i presto jsem dostala clostilbegyt… Manžel ma sperma v pořádku. Na další cyklus mam brát opět 1-0-, taky mi to přijde celkem hodně.. Když jsem se doktora ptala jaká je pravděpodobnost že se oplodní všechny tři tak mi jenom řekl že na vicecetne těhotenství mě upozorňoval (což neno pravda, prostě mi to napsal bez toho aby mi k tomu něco řekl vsechno jsem vyčetla až tady na emiminu), takže mě vůbec neuklidnil.. Dvě děti si umim představit ale tři ne, takže mam celkem strach.. Tak hledám trochu uklidnění tady :)

Carolinca88
Kecalka 177 příspěvků 07.05.18 20:49
@Anonymní píše:
Na IUI jsem byla jen poprvé. Jelikož to nevyšlo, navrhli v CAR, že začnou řešit IVF. A když už bylo stimulováno, měli jsme se doma snažit. Měli jsme na to 4 dny a zadařilo se. Možná jsem to měla napsat hned na poprvé, aby to bylo jasné.
Na IUI jsem byla jen poprvé a na podruhé to klaplo doma. Víc zkušeností nemám.
J. (anonymní z 20:14 hod.)

No, tak asi nepočítal, že by styk nějak vyšel..v jedné skupince jsme řešili, že holčina co měla kolem cca 6 folikulů na IUI nešla a doma se při sexu musela chránit..

Carolinca88
Kecalka 177 příspěvků 07.05.18 20:51

@Missullka15 tak doufej, že se oplodní jedno max. 2..jinak bys mohla podstoupit redukci..nám bohužel nevyšlo 6× IUI, takže já i kdybych měla 10 folikulů a na hlavu se stavěla, zřejmě by se nic nestalo :zed:

Missullka15
Povídálka 26 příspěvků 07.05.18 20:55

@Carolinca88 no v to ja doufám, nejlépe kdyby vyšlo jenom jedno. :)
Jak dlouho se snažíte?

Missullka15
Povídálka 26 příspěvků 07.05.18 21:01

Anonymní v kterém týdnu jsi byla na redukci? Doporučil ti to doktor?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 21:18
@Missullka15 píše:
Anonymní v kterém týdnu jsi byla na redukci? Doporučil ti to doktor?

Ano, doporučil (no, skoro nařídil) doktor. Trojčata mě zaskočila, počítala jsem s dvojčaty a chtěla jsem dvojčata. Doktor mi rovnou řekl o redukci a že to udělají klidně i na jedno dítě. Já jsem doma řekla manželovi, že si nechám dvě.
Redukce byla naplánovaná někdy na 12. TT, trochu se doufalo, že jedno nevydrží. Ale to se nestalo.
Doktor mi řekl, že zvýším šanci dvojčatům na přežití. I tak jsem je porodila v hodně nízkém TT. Ale děti jsou naštěstí v pořádku. Kdybych tenkrát nešla na tu redukci, tak bych neměla možná žádné dítě, protože prognóza byla, že o všechny do 5. měsíce přijdu. I tak jsem se s redukcí pasovala dlouhou řadu let.

Ale myslím si, že počít trojčata je fakt malá pravdpěpodobnost.
 J.

Missullka15
Povídálka 26 příspěvků 07.05.18 21:32

Páni, to musi být těžké, popravdě doufám, že toto taly nebudu muset řešit.. Ale aspoň jsi donosila dvě zdravé děti, v podstatě jsi jim tim rozhodnutim zachránila život. A teď se snažíte o další nebo dvě stačí?

Carolinca88
Kecalka 177 příspěvků 07.05.18 23:10

@Missullka15 asi se mi neodeslal původní příspěvek :think: my už se snažíme 3roky, máme za sebou i IVF a nedopadlo, teď zkusíme další..jak dlouho se snažíte vy? Jinak pokud není u vás problém ani u jednoho, tak je větší šance, že ti IUI vyjde :palec: držím pěsti, pak dej vědět :palec:

Missullka15
Povídálka 26 příspěvků 08.05.18 12:07

@Carolinca88 ty jo, 3 roky, tp si nedovedu představit.. My se snažíme teprve rok, takže oproti tobě chvilku.. Uvidime, doufam ze pomůže clostilbegyt, určitě pak dám vědět. A vy máte nějaký problem? Vi se aspoň jaky?

Carolinca88
Kecalka 177 příspěvků 08.05.18 15:48

@Missullka15 my máme problém oba, já asi nekvalitní vajíčka, a muž špatnou morfologii..objem i pohyb má ok..tak uvidíme co teď další IVF po roce přinese.. třeba už nějakou dobrou zprávu..pokud jste oba zdraví a výsledky máte ok, tak by IUI mělo být ok :palec: hodně štěstí :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama