Clostilbegyt máte některá zkušenost s tímhle práškem ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
18.1.22 08:03

Clostilbegyt máte některá zkušenost s tímhle práškem ?

Zdravím, chci se vás zeptat zda někomu pomohl clostilbegyt k miminku, četla jsem že některá po něm může mít dvojčátka máte některá zkušenosti? Za jak dlouho vám pomohl? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4493
18.1.22 08:52

Ano, brala jsem 2 cykly a pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
18.1.22 09:03

Mě nepomohl, akorát se mi po něm udělaly cysty :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
18.1.22 09:34

@Osmann Ahoj. Asi 3 x jsem kvůli němu otěhotněla a myslím si že 2× jsem kvůli němu potratila, protože doktor mi říkal, že se to díky němu často stává. Navíc prý není moc šetrný k děloze.
Jinak jsem po něm vždy měla folikuly. ☺️
Jednou jsem měla folikuly dva a z toho se podařilo po prvé otěhotnět, akorát to nevyšlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
18.1.22 10:00

První cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
18.1.22 10:08

Tohle je lek, ktery patri do rukou jen zkusenemu lekari a pomuze jen na neco. Smi se uzivat asi jen 3× za zivot, prototoze je celkem nesetrny. Behem uzivani bys mela byt sledovana ultrazvukem, protoze muze zpusobit ovulaci vice folikulu najednou, cili ano, muze zpusobit dvojcata (ale ciste teoreticky klidne i patercata, prave proto bys mela byt sledovana, nejlip v CARu!). Pokud nezabere, melo by se prejit k jine metode, nejspise IVF. Hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
18.1.22 11:13

Kdyz jsme se snazili o prvni dite, otehotnela jsem hned po prvnim cyklu brani. U druheho uz nam nepomohl a pomohla az Femara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
19.1.22 09:52
@lucka456 píše:
Mě nepomohl, akorát se mi po něm udělaly cysty :zed:

presne, slibovala jsem di od nej po 3 letech hodne a akorat zklamani, cysty, jinak vubec nic..nechapu, ze v moderni dobe neexistuje fakt ucinny aparat… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.1.22 14:26

Jak dlouho jste užívali clostibegyt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.1.22 20:41

Pomoc

Ahojky, mám jen dotaz holky.
Dostala jsem na předpis CLOSTILBEGYT.
Nemám pravidelnou ovulaci, MS ani cyklus.
V lékárně mě neporadili kdy to mám užívat když nevím kdy mám cykl ani ms ani ovu.
9.1. jsem měla MS a za dvanáct dnů měla být ovulace což 20.1. na ultrazvuku ukázalo že neovuluji. Tak mi to predepsala. A dnes jsem si léky vyzvedla. A potřebovala bych poradit. Setkal se někdo stymhle? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
22.1.22 22:30

@Osmann Já s ním otěhotněla hned 1. cyklus, bohužel se v půlce těhotenství plodu zastavilo srdce. Měla jsem k tomu injekci Ovitrelle. Doktor by k tomu měl sledovat vaječníky na ultrazvuku, aby nedošlo k hyperstimulačnímu syndromu nebo pro případ, že to naopak nedělá nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
23.1.22 08:31

Zdravím, mě clostilbegyt pomohl otěhotnět, brala jsem ho dva cykly. Ovulovala jsem sice pravidelně, ale až tak 21 až 22dc s cyklem 28dní. Po biochemkách (byly určitě 2, spíš 3) mi doktorka zkusila dát clostík aby se mi ovulace posunula. Hned první cyklus jsem ovulovala 13dc, druhý cyklus 14dc, kdy se i zadařilo. Snažili jsme se rok a půl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
23.1.22 15:11

Ahoj. Mě Clostilbegyt taky musím říct ze pomohl. Mám polycysticke vaječníky a měla jsem Anovulacni cykly. Brala jsem ho tenhle cyklus poprvé a ovulaci jsem měla. Chodila jsem na ultrazvuk a po ovulaci beru utrogestan a dnes mám na těhotenskem testu //

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat