Clostilbegyt po spontánním potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 03.04.18 01:10
Clostilbegyt po spontannim potratu?

Holky, zeny.. Stalo se vam nekomu, ze jste prodelaly spontanni potrat, braly to jako menstruaci, a dal braly clostilbegyt? Mam ho brat od 5.dne cyklu, na prvni cyklus se hned zadarilo, ale v 6tt jsem bohuzel potratila, takze moje otazka zni, mohu brat krvaceni po potratu, ktere trva 4 dny, jako normalni ms, jako ms a od 5.dne nasadit clostilbegyt? Mohla bych tak hned otehotnet? :kytka: :nevim:

Přečtěte si článek: Spontánní potrat: Jak ho poznat a proč se stal?

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4692 příspěvků 03.04.18 10:14

Tohle už se tady přece řešilo. Nejdříve zavolej lékaři a domluv se s ním, rozhodně si nenasazuj CB sama. Je nutné, aby hcg kleslo na nulu, což bezprostředně po potratu nebude. Proboha nespěchej. Víc si uškodíš než pomůžeš.

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 03.04.18 18:10
@Janli píše:
Tohle už se tady přece řešilo. Nejdříve zavolej lékaři a domluv se s ním, rozhodně si nenasazuj CB sama. Je nutné, aby hcg kleslo na nulu, což bezprostředně po potratu nebude. Proboha nespěchej. Víc si uškodíš než pomůžeš.

Samozrejme, jen moje doktorka nebyla k dispozici, tak jsem se ptala tady, moje hcg v 6tt kdy jsem potratila bylo 11,nic.. :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama