ClostilBegyt - úspěšnost, negativa, tloustnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ŠarlotaV
Nováček 5 příspěvků 04.03.18 02:01
ClostilBegyt - úspěšnost, negativa, tloustnutí

Ahoj holky. Zajímaly by mě vaše zkušenosti. Pozitivní i negativní, prostě cokoliv co vás napadne ohledně ClostilBegytu a jeho užívání. S partnerem se snažíme o mimco cca půl roku, bohužel mám od vyndání tělíska tak rozhozený cyklus, že v tom absolutně nejde udělat pořádek a zároveň se mi menstruace čím dál tím víc a víc oddaluje. A jsem zřejmě bez ovulace (dřív jsem ji na sobě spolehlivě poznala). Do toho měla lékařka léčila atb na chlamydie, které jsem měla už zřejmě delší dobu, ale projevily se až ted.
Vzhledem k rozházenému cyklu, doporučila mi užít ten ClostilBegyt (od 5 dne cyklu 5 tablet).. a poté se prý mezi 10-15 dnem ma ovulace dostavit na 100%. Nicméně, mám z hormonů velký strach, zejména z toho, zda po nich nepriberu. Nemáte někdo zkušenost? Zatím mi je doktorka dala ien jednorázově na srovnání cyklu a pak uvidíme co bude dál. Otěhotněla některá z vás po prvním užití ClostilBegyt i když jste se předtím snažili nějakou dobu? Moc děkuju všem. Mám strach ty léky začít brát. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8235 příspěvků 33 inzerátů 04.03.18 05:15

Je to pekne svinstvo, staci si precist pribalovy letak. Muze se jen 6× za cely zivot. Brala bych ho az po letech neuspesneho snazeni, kdy bych zkusila snad vse. Ne po pul roce nebrani ha.

Na srovnani zkus nejake byliny, gynex atd. Hormonalni jogu… Dej telu nejaky cas.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 04.03.18 06:06

Takovej driak po pul roce snazeni? To bych nevzala do pusy a vymenila doktorku! Je spousta jinych moznosti jak pomoct ovulaci. Kontryhel, gynex, nosifol, inofolic…rad je plny internet. Chce to hlavne trpelivost, pul roku snazeni je prd. Jeste kdyz si telo oblbovala teliskem. (no ale jen tak mimochodem, jestli se bojis nejvic tloustnuti, tak v tehotentvi priberes rozhodne vic, nez po nejakych hormonech…)

Verun83
Echt Kelišová 8235 příspěvků 33 inzerátů 04.03.18 07:38

@Pajka89 presne, tloustnuti je to nejmensi, ceho bych se bala.

Anonymní  04.03.18 07:48

Taaaak, ja ho brala a ne jednou.. Poprve stacilo 1 mesic a byla jsem tehotna po predchozim zamlklem a mam diky nemu krasnou dceru. Podruhe o par let pozdeji, kdyz jsme chteli druhe, dostala jsem ho jiz od doktorky automaticky, protoze ma menstruace jednou za 2-3 mesice ci po 14-ti dnech byla poceti vazne neprizniva, otehotnea jsem zase hned, ale bohuzel zamlklo.. A potreti 3 mesice potom, ale to jsem ho brala asi 5 mesicu a nic, tak jsem pridala Gynex a mam dalsi krasne ditko. Casto jsem nekde cetla, ze se muze jen parkrat za zivot atd, ale pouze v diskuzich, jinde ne. Je to proste hormonalni lecba.

cokkina
Kecalka 460 příspěvků 04.03.18 08:55

Tak já ho měla taky, ale teda po roce a půl snažení, a u nás bylo víc problémů, manžel má biologickou léčbu a potřebovali jsme víc a co největší vajíčka, brala jsem ho 3 měsíce a mě teda pomohl, ovulka krásná a žádné vedlejší účinky a nepřibrala jsem po něm vůbec, ale ani s ním se nám to nepovedlo a to jsme byli 6× na inseminaci a před tím jsem pila kontryhel a brala inofolic a manžel folandrol na zlepšení spermiogramu a pak ještě na podpopu i utrogestan, na tvém místě bych s clostíkem ještě počkala, máš ještě i jiné možnosti, můj názor je že pomůže a většinou udělá to co má, ale holky mají pravdu, je to driják… já pak byla na laparoskopii a začli jsme brát Macu a gel na podporu početí a světe div se, jsem v 6. měsíci z domácího snažení a bez clostíku, pomohla mi jen injekce na uvolnění vajíčka, ten ovitrele :pankac: :pankac:

Lekninka91
Extra třída :D 10043 příspěvků 04.03.18 09:33
@Anonymní píše:
Taaaak, ja ho brala a ne jednou.. Poprve stacilo 1 mesic a byla jsem tehotna po predchozim zamlklem a mam diky nemu krasnou dceru. Podruhe o par let pozdeji, kdyz jsme chteli druhe, dostala jsem ho jiz od doktorky automaticky, protoze ma menstruace jednou za 2-3 mesice ci po 14-ti dnech byla poceti vazne neprizniva, otehotnea jsem zase hned, ale bohuzel zamlklo.. A potreti 3 mesice potom, ale to jsem ho brala asi 5 mesicu a nic, tak jsem pridala Gynex a mam dalsi krasne ditko. Casto jsem nekde cetla, ze se muze jen parkrat za zivot atd, ale pouze v diskuzich, jinde ne. Je to proste hormonalni lecba.

mně teda doktor řekl, že se nesmí brát dýl jak půl roku dohromady ;) A napsal mi ho na dva cykly s tím, že když to nevyjde, budeme to dál řešit jinak

Lekninka91
Extra třída :D 10043 příspěvků 04.03.18 09:37

Já jsem otěhotněla druhej cyklus, ale měla jsem prokázáno, že ovulaci nemám. Ale po tom tvým jsem zřejmě bez ovulace a doktorčiným ovulace přijde na 100% a na rozházenej cyklus nasadím clostilbegyt, bych teda vyměnila gynekologa.

Janli
Závislačka 4656 příspěvků 04.03.18 09:41
@Anonymní píše:
Taaaak, ja ho brala a ne jednou.. Poprve stacilo 1 mesic a byla jsem tehotna po predchozim zamlklem a mam diky nemu krasnou dceru. Podruhe o par let pozdeji, kdyz jsme chteli druhe, dostala jsem ho jiz od doktorky automaticky, protoze ma menstruace jednou za 2-3 mesice ci po 14-ti dnech byla poceti vazne neprizniva, otehotnea jsem zase hned, ale bohuzel zamlklo.. A potreti 3 mesice potom, ale to jsem ho brala asi 5 mesicu a nic, tak jsem pridala Gynex a mam dalsi krasne ditko. Casto jsem nekde cetla, ze se muze jen parkrat za zivot atd, ale pouze v diskuzich, jinde ne. Je to proste hormonalni lecba.

Tak moje lékařka, která se specializuje na poruchy plodnosti, ho nikomu víckrát než 2×3cykly nepředepíše. Výmysl to rozhodně není. Hormonální léčba to je, ale brutální sajrajt. Spousta žen, které by museli na IVF, díky němu otěhotní, to je super. Ale mělo by to být předepisováno až jako úplně poslední možnost.
Zakladatelko, neřeš tloustnutí, co pak budeš dělat v těhotenstvi? Já bych na tvém místě nejdřív vyzkoušela přírodní prostředky na srovnání cyklu. Mě se osvědčila bylinková kůra z firmy Naděje - Podhorná. CB je totiž asi jako bys použila na zapálení svíčky plamenomet.

Anonymní  04.03.18 10:10
@Anonymní píše:

Holky popravde receno, mam svoje 2 vytouzene deti a to je pro me hlavni, i kdyby to byl drijak nevim jakej.

mikes89
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 04.03.18 11:58

Ja mam diky nemu miminko. Pokud je spravne ordinovany(myslim anovulacni cykly a podobne),tak muze hodne pomoci. Je to hormon, ale bohuzel to bez toho nekdy nejde. Urcite bych se nebala, ono stresovat se x let, ze neni miminko na ceste telu taky moc nepomuze. Mne zabral hned napoprve, akorat z toho bohuzel byl spontanni potrat, ale dalsi cyklus s clostilem uz to vyslo :palec:

mikes89
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 04.03.18 12:01
@Anonymní píše:
Holky popravde receno, mam svoje 2 vytouzene deti a to je pro me hlavni, i kdyby to byl drijak nevim jakej.

Souhlasim, ono kdyz uz pak clovek hodne chce a stale se nedari, tak uz neresi, zda je to chemicky nebo prirodne :palec:

Petra.arteP
Povídálka 24 příspěvků 04.03.18 15:25

@ŠarlotaV po 7 letech brání HA jsme se také přes půl roku snažili marně.. žádný měsíc ovulace ani menstruace.. dostávala jsem injekce na vyvolání ms ale nikdy po ní neprisla ovulace. Ted jsem brala 5 dní clostilbegyt a měla jsem ovulaci.. a teď beru utrogestan. Takže za mě je to pozitivní hodnocení min v tom že jsem po clostilbegytu měla ovulaci.. jestli jsem otěhotněla se pozná.. 14.3. čekám ms tak snad nedorazí.. jinak žádné vedlejší účinky nemám. Jsem ok. Držím palce k dobré zkušenosti!! :srdce:

monicskaa
Závislačka 3645 příspěvků 04.03.18 18:57

Ahoj taky přidám zkušenost..No kde začít.. doktorka mi clostik předepsala po roce a půl neúspěšného snažení, měla jsem zatím dva cykly a nic a poslední cyklus jsem skončila v nemocnici s velkýma bolestma, prasklá cysta a další cysty na vaječníku. Když sem pak šla na kontrolu k Mudr tak mi řekla, že rozhodně žádný cysty nemám, že to vše je jen folikul prasklý a že ty bolesti způsobuje právě tenhle hormon a že je teda na mě jestli ji chci brát a jestli chci dítě.. No řeknu vám jo mimco chceme????ale jako jestli takovýhle bolesti způsobuje tenhle hormon tak ho nechci.. Plánují změnu gynekologa, ale to je vedlejší..až na to konto sem si bohužel začala zjišťovat podrobnosti o tomto léku a nestačila se divit, co vše mi moje Mudr neřekla. Napsala mi 3 balení a vůbec nezmínila něco, že to můžu brát jen určitou dobu atd…Takže k tvému dotazu no nebrala bych ho po tak krátké době snažení, já s ms bojovala asi rok a půl než se trochu srovnala. Chce to čas.

ŠarlotaV
Nováček 5 příspěvků 05.03.18 08:03
@Pajka89 píše:
Takovej driak po pul roce snazeni? To bych nevzala do pusy a vymenila doktorku! Je spousta jinych moznosti jak pomoct ovulaci. Kontryhel, gynex, nosifol, inofolic…rad je plny internet. Chce to hlavne trpelivost, pul roku snazeni je prd. Jeste kdyz si telo oblbovala teliskem. (no ale jen tak mimochodem, jestli se bojis nejvic tloustnuti, tak v tehotentvi priberes rozhodne vic, nez po nejakych hormonech…)

Tělísko jsem měla nehormonalni skoro 5 let a úplně bez problému.. nevím co se pak sepsulo. ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama