Clostilbegyt v nízkých dávkách - komu pomohl?

93
8.3.16 21:52

Clostilbegyt v nízkých dávkách - komu pomohl?

Ahoj dámy,
jelikož jsem dostatečně prolustrovala všechny možné diskuse tady i jinde a nenašla jsem téměř nikoho, kdo otěhotněl (nebo alespoň začal ovulovat) při 1 Clostilu denně, a tak zakládám diskusi.
Dostala jsem na příští cyklus Clostilbegyt 1 denně. Zároveň mi svitla naděje, ale na druhou stranu mám obavy, jestli takhle nízká dávka bude vůbec fungovat. Většinou potkávám ženy, kterým zabraly 2 denně, ale ráda bych našla nějakou, které pomohla jen 1 tbl denně.
Mám PCO pouze 1 vaječník zdravý, dokonce i s dominantním folikulem, ale dosáhne 14 mm a pak už neroste. Přírodní léčbu jsme zkoušeli, bohužel naprosto bez efektu, neprobíhá u mě žádný cyklus, takže Clostil apod. jsou u nás jedinou šancí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1641
8.3.16 22:35

Ahoj :mavam: já měla dávkování 1tbl po dobu 5 dní tuším od (4. do 9 DC - tím si uplně jistá nejsem) a hned na první cyklus se nám povedla naše dcerka :) Reagoval mě na něj sice jen jeden vaječník a udělalo se jen jedno vajíčko, ale stačilo to :) Měla jsem pak teda ještě i duphaston na udržení tuším od 15. dne cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
12.7.16 23:45

Ahoj, ja měla take jednu tabletu, zareagoval take jen jeden vajecnik a hned se nám povedl nas chlapeček. Ani jsem pak uz nedostala žádné léky ma udržení a vše probíhalo ukazkove. Moc držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama