Reklama

Clostilbegyt, vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 22.02.10 13:11
clostilbegyt, vaše zkušenosti

Ahoj, už rok a půl téměř se snažíme o mimi, horm. profil ok, ovu taky a přesto mi od dalšího cyklu nasadil clostík 1-0-1 od 5DC-9DC. Jaká je jeho účinnost?Hledala jsem i psala už do zaběhnutých diskuzí, ale odpověď skoro žádná, tak proto jsem zvolila tuto cestu. Manža bude mít spermiogram až v březnu, tak mi ho dal prý na nabuzení a to i přes to, že mám ovu a folíky okolo 2cm, ale prý můžou být i prázdné, máte s tímto někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 22.02.10 14:40

Ahojky, já dostala clostík i bez kontroly ovulace, tak ani navím, jaké byly moje folíky, ale ovu byla, protože mám ovu bolestivou. I přes potvrenou ovulaci na straně bez vejcovodu (2 měsíce po sobě) se to druhý měsíc povedlo. Takže bych mu šanci dala. Držím palečky :palec:

P.S. spermiogram byl průměrný

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 22.02.10 14:58

Ahoj, ptáš se jaká je účinnost clostilbegytu - na to není jednoduché odpovědět… Na někoho nepůsobí vůbec, někdo má po něm např. 20 folíků, někdo otěhulí ihned a jiná až na 6 pokus… takže fakt těžko říct.. Moje zkušenost: brala jsem ho 4 cykly, předtím jsem měla prokázané anovulační cykly. S Clostíkem jsem 3× ovulovala, ale neotěhotněla jsem… Nedoporučuje se ho brát víc jak 6 cyklů, mě ho dal dr. jen na 4 a říkal že je to až až…
Tak přeji, ať tebe zabere co nejdřív.. a hlavně choď na utz cca 10 dc, ať víš co to s tebou dělá.. Ať nakonec nemáte třeba trojčátka :lol: :lol:

Laura22 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.10 16:00

Ahoj. Taky jsem clostylbegyt brala a to asi půl roku. Ona ovulace ještě není všechno. Mě CAR řekli, že sice mi vajička dozrávají, ale už se neumí uvolnit, což je ta anovulace. Nicméně jsem teď těhotná i bez jejich pomoci. Ale k tomu clostylbegytu. Dávám mu za vinu, že jsem přišla kvůli cystám o jeden vaječník, protože se mi místo těch uvolněných vajíček tvořili cysty, které mi potom zaškrtily vaječník. To tě ale v žádném případě nechci strašit, měla jsem k tomu předpoklad i bez léků. Je tu ale velká možnost úspěchu na vícečetné těhotenství. On se clostylbegyt zkouší jako jedno z prvních řešení neplodnosti. Jo a taky si vzpomínám, že mi dr.říkal, že to vajíčko se po něm uvolní 14.DC, tak jsme měli sexíkovat tak nějak okolo a nejlépe obden, aby byli spermijky hustší. Tak hodně štěstí.

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 22.02.10 16:10

Kdy se uvolní vajíčko je různé. Některé holky berou clostík od 3 DC, jiné od 5 DC a jsou i takové, které od 7 DC, pak se podle toho odvíjí ovulace. Já měla chodit na UTZ 12-16 DC, s tím, že nejlepší je 14 DC. Na UTZ se chodí právě kvůli tomu, aby se kontrolovalo, jak na ženu působí, zda se netvoří moc a maličkých folíků, moc a obrovských folíků… Prostě by jsi měla být pod lékařským dohledem, aby se omezily nežádoucí účinky, ale nikde není stoprocentně dáno, že i kontrola u dr. tomu zabrání. Nicméně já bych mu šanci dala. :nevim:

eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 22.02.10 20:33

Holky díky za odpovědi, já sice na KO při clostíku pozvaná nejsem a mám ho jen na 2 cykly než bude ten spermouš, k dr mám dojít jen kdyby mi bylo zle nebo se zadařilo, když to bude vícečetné, tak mi to neva, ale nemuselo by.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 02.03.10 13:14

Já jsem Clostilbegyt také brala. Vždycky jsem měla hrozně nepravidlený a dlouhý cyklus (až 59 dnů). Když jsme se chtěli začít snažit s manželem o dítě, ptala jsem se svého gyn. jak budu trefovat plodné dny. :nevim: Říkal, že nijak, že bych to při svém cyklu v životě netrefila a že mi napíše prášky, po kterých budu přesně vědět, kdy budu mít ovulaci (Clostilbegyt). Já jsem ještě navíc měřila BT (a dělala ovulační testy), takže vím, že jsem měla ovu stejně až o týden později než to mělo dle těch prášků být. Prášky jsem brala 3 cykly, měřila BT, a nic. Pak dle doktora byla 3 cykly od prášků potřeba pauza, měřila jsem BT, zkoušeli jsme a nic. Pak znovu 3 cykly Clostilbegyt a ..když to neklapne, tak to začneme „více řešit“ (říkal doktor). A zase nic. Dostala jsem žádanku na spermiogram, manžela objednala a sobě sehnala termín cvičení podle Mojžíšové (čekačka 2 měsíce). A můj organismus se mezitím tak vyděsil, že by musel cvičit, že raději otěhotněl (pořád měřena BT, ovulační testy, zkoušení i bez Clostilbegytu).

Nevím, jestli to bylo tím Clostilbegytem, ale cyklus se mi během té doby srovnal a zkrátil (na cca 35 dnů). To že měřím BT a dělám ovulační testy jsem gyn. nevykládala, protože říkal, že mám být hlavně v klidu. Jenže já byla na mrtvici, že nevím jak to ve mně funguje a uklidňovalo mě právě to měření (jsem taková povaha). Také jsem zjistila, že nemá cenu chlapovi vykládat, že teď je ten správný čas. Je to potom celé takové nervozní. Syna jsme splodili po té, co jsem manžela „spontánně přepadla“. Sladká to nevědomost. :-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 02.03.10 13:27

moje řeč, chlap se nesmí dozvědět že musí, jinak to nejde. Jenže je to celkem těžký, ten můj nastudoval i grafy bazální teploty a podle hodnot na papíře mě hned hlásí jestli už ovulka byla nebo n, takže to ví stejně a pak se diví, že je nervózní, pokaždý mu říkám, nečum do toho :-D

ayersa
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 02.03.10 16:05

jj chlapovi to neříkat. Já měla jen jeden pokus s clostíkem a po 8 měsících ovulaci. On došel domů z práce a já na něj v sexy prádelku. Hm, byl unavený…to mě položilo, tak jsem se do něj chudáka pustila, že mám po 8 měsících konečně ovulaci a on že je unavený, hm hupsnul na mě, vydal ze sebe zbytek šťávy a výsledek mám v podpisu… :mrgreen: :pankac:

Aga
Povídálka 28 příspěvků 09.03.10 19:06

Holky, něco ode mě ke clostilbegytu. Mám za sebou dva cykly ( mám PCO zcela bez MS bez léčby ) a kromě toho, že je mi po něm blbě, nedělá vůbec nic. Čeká mě poslední cyklus, protože moje dr. říká, že víc, než 3 měsíce to nemá smysl a šupky do CAR. Jak už jste tu některá psala - je to „první pomoc“ při příznacích neplodnosti. Jako když Tě bolí v krku, nejdřív Ti dají paralen a doporučí klid. Po pár dnech, když to nezabere něco přidaj. Jsem ráda, že chodím zrovna tam, kde to neprodlužujou a přistupujou k tomu pragmaticky. Manžel totiž k tomu všemu má SPG nic moc, tak je otázka, jestli by z toho něco bylo, i kdyby ovu seslalo samo nebe :andel:

Lenieli 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.10 12:19

Já po Clostylbegytu cysta velká 3,5cm, která praskla a měla 3dny tak hnusný bolesti, že jsem myslela že zdechnu, takže Clostyl. už nechci, kdo na ty cysty trpí tak je bohužel velká pravděpodobnost,že se po těchto práškách udělá :cry: Folikuly v den ovulace jsem měla 13mm a 14mm ,takže na mě žádný účinky.. ale každá jsme jiná, někomu pomůže někomu vůbec..

Lenieli 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.10 12:22

A co tady píše Laura22 tak to je úplně výstižný :palec:

bersi
Nováček 2 příspěvky 26.11.11 10:57
Clostylbegyt a cysta

Ahoj, ano, souhlasím, co píše Laura 22 je výstižné.Mi doktor také doporučil Clostylbegyt a včera při kontrole folikulů mi zjistil cystu 3 cm a folikuly pouze 2 malé pouze na 1 vaječníku.Mám teď šílený strach, protože jsem přišla už o 1 vejcovod a nevím co bude dál s tou cystou?Někdo říká, že sama praskne při menstruaci a někdo, že se musí operativně odstranit atd., a mám taky obavu, abych nepřišla o vaječník.Mám už 34 let a dítě ještě nemám:-(

hanka1120
Kelišová 6265 příspěvků 04.12.11 14:34

i ja mam spatne zkusenosti clostibelgyt jsem brala 5 mesicu a jeste jsem brala utrogestan.jen mi to rozhazelo hormony a jinak nic a pri posledni davce me bolelo brisko tak jsem to vysadila v lednu jdu na laparku.jinak se snazime 3roky a nic me je 28let.

erička2266 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.11 17:08
Ahoj, my se taky snažíme 3roky ataky furt nic.mě je 32let.Mám ted napsanej clostík na 6měsícu ale bez kontrol.což je blbý.musim na gyndu a zeptat se nato jestli se mi vubec tvoří folikuly.
hanka1120 píše:
i ja mam spatne zkusenosti clostibelgyt jsem brala 5 mesicu a jeste jsem brala utrogestan.jen mi to rozhazelo hormony a jinak nic a pri posledni davce me bolelo brisko tak jsem to vysadila v lednu jdu na laparku.jinak se snazime 3roky a nic me je 28let.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >