Clostilbegyt x femara

Anonymní
25.1.20 19:55

Clostilbegyt x femara

Zdravím, můj gynekolog mi předepsal clostilbegyt u jehož jsem se dočetla, ze by se neměl brát, pokud má dotyčná cysty a těch já mám víc než dost, zároveň mi sestra mého přítele nabídla femaru se kterou má dobre zkušenosti a neměly by se po ni zhoršovat cysty.
Prosím o nějaké zkušenosti a zda se vám po něčem z toho podařilo otěhotnět :lol: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

806
25.1.20 20:25

Ahoj, po clostilbegytu se můžeš dělat cysty a taky nemusí. Důležité je chodit při braní na kontrolní ultrazvuky aby lékař viděl zda na něj reaguješ dobře nebu ne. Já před užíváním clostilbegytu taky měla cystu, navíc výsledky na hraně na PCO, clostilbegyt jsem užívala dva cykly, vždy jsem chodila na kontrolní ultrazvuky a druhý cyklus se zadařilo, nyní jsem 36tt. Takže pokud tě lékař bude při užívání sledovat, nemáš se čeho bát :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12541
25.1.20 22:18

Podmínkou je u clostilbegytu folikulometrie cca 13 den cyklu a začínat užívání od nejnižší dávky 1-0-0. Rozhodně neber žádný lék, který je na lékařský předpis bez konzultace a kontroly lékaře. Máš vůbec tušení, co si tím můžeš způsobit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 23:53
@Janli píše:
Podmínkou je u clostilbegytu folikulometrie cca 13 den cyklu a začínat užívání od nejnižší dávky 1-0-0. Rozhodně neber žádný lék, který je na lékařský předpis bez konzultace a kontroly lékaře. Máš vůbec tušení, co si tím můžeš způsobit?

Clostilbegyt mi predepsal můj gynekolog, avšak jelikož mám cysty, tak si jim nejsem moc jistá, vhodnější dle pritelovi sestry, která pracuje ve zdravotnictví, by byla femara, které má doma ještě cele platicko, proto se ptám, zda má někdo zkusenosti s clostilbegytem a cystami nebo femarou. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
12541
25.1.20 23:59
@Anonymní píše:
Clostilbegyt mi predepsal můj gynekolog, avšak jelikož mám cysty, tak si jim nejsem moc jistá, vhodnější dle pritelovi sestry, která pracuje ve zdravotnictví, by byla femara, které má doma ještě cele platicko, proto se ptám, zda má někdo zkusenosti s clostilbegytem a cystami nebo femarou. :potlesk:

Bude tě lékař při užívání sledovat nebo to nechá napospas osudu? Pokud tě bude sledovat, je to v pořádku. Pokud ne, tak clostilbegyt neber a s léčbou nepolodnosti se obrať na centrum asistované reprodukce. Rozhodně neber něco, co je na předpis a nemáš to od lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 00:01
@Janli píše:
Bude tě lékař při užívání sledovat nebo to nechá napospas osudu? Pokud tě bude sledovat, je to v pořádku. Pokud ne, tak clostilbegyt neber a s léčbou nepolodnosti se obrať na centrum asistované reprodukce. Rozhodně neber něco, co je na předpis a nemáš to od lékaře.

Lék mi predepsal a je pravda, ze mi více k tomu neřekl, krom toho, ze mám 18 den cyklu prijít na injekci pro zvýšení sliznice.

• Nahlásit
  • Citovat
12541
26.1.20 00:04
@Anonymní píše:
Lék mi predepsal a je pravda, ze mi více k tomu neřekl, krom toho, ze mám 18 den cyklu prijít na injekci pro zvýšení sliznice.

Pokud ti nebude dělat ultrazvuk, aby zjistil jak reaguješ, tak je to špatně, zvlášť pokud se ti dělají cysty. Ty máš prokázané anovulační cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 00:09
@Janli píše:
Pokud ti nebude dělat ultrazvuk, aby zjistil jak reaguješ, tak je to špatně, zvlášť pokud se ti dělají cysty. Ty máš prokázané anovulační cykly?

V mem případě jde o to, ze mám jakési velké problémy v te oblasti. Cysta na každém vaječníku, velké procento propuknutí rakoviny, něco jako chronicky zánět v děloze plus dělohu otocenou dozadu. No, je toho tolik ze si již ani pořádně nepamatuji, jak se čemu říká. Jde o to, že momentálně musíme mít miminko co nejdříve, takže předpokládám, ze se to tím snaží urychlit. Jinak už to nikdy nepůjde, jelikož pokud se situace nezlepší s těhu resp. S tím jak odejde placenta ze by se to “ vycistilo” budou mě muset kompletně vybrat. S přítelem se snažíme od konce srpna, ovu jsem si nikdy poradně nehlídala, ale pokud je pravidlo mít průhledný tahavy výtok při ovu, tak to se u mě neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
12541
26.1.20 00:31

Pokud ti předepsal clostilbegyt a ty máš cysty a ani nevíš, jestli ovuluješ nebo ne a ještě ti nehodlá udělat ani folikulometrii, tak je to idiot. Vykašli se na něj. Zajděte do centra asistované reprodukce, tak ti udělají všechna potřebná vyšetření a postarají se o tebe odborníci. Ne diletant, který ti ke všem tvým problémům chce ještě zadělat na další. Clostilbegyt je risk i u zdravé ženy, natož u tebe. Žádanku nepotřebuješ, stačí se tam objednat. Většina výkonů je tam hrazená pojišťovnou stejně jako u tvého lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama