Clostilgebyt - kolik folílů na "Nativ"?

Anonymní
14.10.20 12:01

Clostilgebyt - kolik folílů na "Nativ"?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak optimistická můžu být s nativem za pomocí Clostilgebyt (žádné další hormony na stimulaci)? Při klasické stimulaci jich mám 7-10. Tak teď nevím, co můžu čekat. Jakože 0-2? nebo 0-5? měl někdo víc než ty 2? Vím, že jsme každá jiná, ale pokud jsou třeba 3 kousky úplné sci-fi, tak bych do toho nešla a zvolila minimálku.
U nás se to bere jako nativ (cenově).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17021
14.10.20 12:17

Někdo nemá žádný, byla tu i paní s 11. Záruku ti nikdo nedá. Odhadnout předem taky ne. U stimulace záleží na typu hormonů a hejich množství, ani to se odhadnout nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
14.10.20 12:26

Těžko říct. Já s nízkým AMH na Clostil reagoval podobně jako na vysoké dávky FSH. A jednou se moje tělo zbláznilo a na mém jediném vaječníku bylo pět folikulů. Ale ty 2-3 jsou reálné, i když samozřejmě záleží na mnoha okolnostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
14.10.20 13:25

Brala jsem to 3× a poprvé jsem mela 3 vajicka, podruhé 2 a třetí měsíc 1 vajicko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 18:36

@suzka1 aha, a to jsem myslela, že opakovánímm se to zlepšuje.
@ugluk 2-3 je tedy snad opravdu reálný počet. Jě měla při stimulaci 300 j bemfoly +75 menopur, takže hodně. Ale teď už bez pojišťovny by to bylo hrozně drahé… Kdybych měla po minimálce 1/3 vajíček, pořád by to bylo levnější a někdo zmiňuje i lepsi kvalitu, když jich je méně… tak uvidíme. Kdyby z toho nic nebylo, tak to ani nebude drahé… Bohužel to teď dost řídí peníze :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2192
19.10.20 18:31

Ja muzu pridat svou zkusenost. Cysta a prazdny folikul. Ale mozna to priste bude lepsi. Uvidime…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama