Clotrimazol 100, užívání jen 3 dny

Anonymní
23.12.19 22:32

Clotrimazol 100, užívání jen 3 dny

Ahoj, včera jsem začala užívat vaginální tabletky Clotrimazol 100 po 6 tabletách. Dnes jsem zavedla 2.tabletu a musím říct, že už po jedné se mi výrazně ulevilo. Myslíte, že bude stačit, když doberu zítra jen 3.tabletu a zbytek ne? Když je mi dnes už o poznání lépe :nevim: někde jsem četla, že je to dostačující :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12516
23.12.19 22:33

Ne, není to dostačující. Že se ti ulevilo, neznamená, že jsi vyléčená. Nastuduj si něco o rezistenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49140
23.12.19 22:37

Ne, není. Proto je jich tam 6, aby se jich bralo 6. Atb snad taky dobíráš do konce, i když už je ti třetí den dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12626
23.12.19 22:43

Tak to je snad normální, že po užití léčebného prostředku se uleví. Rozhodně dobrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
23.12.19 22:45

Určitě bych dobrala všechny tablety. Pokud nedobereš tak se ti problémy zase rychle vrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11364
23.12.19 22:53

Ne, dober to všehcno, přesně takhle vznikají chronické infekce. Když to teď přestaneš brát, tak tam ještě je troška těch odolnějších kvasinek, které se zotaví a opět pomnoží a tentokrát budou odolné všechny, ne jen těch pár, co tam teď ještě žije. A povraždit je příště dá větší práci, než pár tabletek.

A ještě je potřeba canestenem v krému alespoň týden mazat tvého partnera a v té době mít sex jen s kondomem.

Je to antimykotikum, jedinné čemu to škodí jsou plísně a kvasinky, nevadí to bakteriím -tedy žádoucí vaginální mikrofloře a klidně to můžeš zkombinovat s nějakými probiotickými globulemi, ale dober to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1589
23.12.19 23:12

Urcite dobrat, ja jednou mela macmiror, vynechala jsem 4 globuly, protoze jsme spali u znamych a ja to tam nechtela nejak uspinit, dalsi den odpoledne uz sem pocitovala diskomfort, od doktora jsem dostala sprdung a jeste jedno baleni 8o :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6379
24.12.19 00:00

Budu jen opakovat, ale snad tě to trkne. Opravdu dober celé balení, infekce se ti jinak může rychle vrátit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
24.12.19 16:50

Urcite ho dober, jinak se ti to vrati - moje vlastni zkusenost, bohuzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama