Reklama

Clotrimazol čípky ve 32 týdnu a cs 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 14:42
Clotrimazol cipky ve 32 tydnu a cs 4?

Ahoj, prosim o radu a zkusenosti. V poslednim cca mesici jsem citila strasny tlak na mocak a porad jsem musela litat a az ted jsme zjistili, ze mam infekci v moci, dostala jsem ant. Zinnat. Bohuzel mam uz cs4, cipek 19mm. Je mozne, ze je to tim mocakem, nevim. Mam prisny klidovy rezim. Teď me ale zacal zlobit spodek, vim, ze v tehotenstvi mohu pouzivat clotrimazol cipky, ale mam strach jestli i při takovem nálezu, aby se mi nerozjel porod.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10269 příspěvků 23.08.18 15:54

Tak si zavolej k doktorovi. V letáku se píše myslím, že v těhotenství zavádět bez toho aplikátoru..

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 23.08.18 17:03

Při takovém nalezu si nic sama neordinuj! Vše musí vyšetřit lékař. A jeď tam hned. Já jsem při stejném nálezu v 32tt do pěti dnů porodila.

Katka66
Stálice 69 příspěvků 23.08.18 17:17
@Janli
@Janli píše:
Při takovém nalezu si nic sama neordinuj! Vše musí vyšetřit lékař. A jeď tam hned. Já jsem při stejném nálezu v 32tt do pěti dnů porodila.

A co miminko? Zvladli jste to? A porod se spustil sam?

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 23.08.18 17:30

@Katka66 začala mi odtíkat plodovka, takže jsem valila do porodnice. Dostala jsem antibiotika, kortikoidy na dozrání plic a rychlá mě převážela do porodnice s intermediární péčí. Tři dny mi zastavovali kontrakce, aby miminku dozrály plíce. Pak jsem porodila. Malá měla 2230g a v 36tt nás propouštěli. Všechno bylo bez komplikací, teď měla malá rok a vývojově odpovídá donošeným dětem. Když někomu řeknu, že se narodila o dva měsíce dřív, koukají s otevřenou pusou. Je totiž pěkný cvalda. :mrgreen: Většina dětí narozených po 32tt je v pořádku. Hlavní je jet včas do porodnice, aby stihli miminko na porod připravit.

Katka66
Stálice 69 příspěvků 23.08.18 17:33
@Janli píše:
@Katka66 začala mi odtíkat plodovka, takže jsem valila do porodnice. Dostala jsem antibiotika, kortikoidy na dozrání plic a rychlá mě převážela do porodnice s intermediární péčí. Tři dny mi zastavovali kontrakce, aby miminku dozrály plíce. Pak jsem porodila. Malá měla 2230g a v 36tt nás propouštěli. Všechno bylo bez komplikací, teď měla malá rok a vývojově odpovídá donošeným dětem. Když někomu řeknu, že se narodila o dva měsíce dřív, koukají s otevřenou pusou. Je totiž pěkný cvalda. :mrgreen: Většina dětí narozených po 32tt je v pořádku. Hlavní je jet včas do porodnice, aby stihli miminko na porod připravit.

Teeda, to je pribeh,.to je sikulka a taky uz byla pekne velka :-). Dekuju a preju vam hodne stesti a at se male dari.
Jinak nas odhad byl 1500g, tak snad jeste vydrzime.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 23.08.18 17:39
@Katka66 píše:
Teeda, to je pribeh,.to je sikulka a taky uz byla pekne velka :-). Dekuju a preju vam hodne stesti a at se male dari.
Jinak nas odhad byl 1500g, tak snad jeste vydrzime.

My jsme měli taky odhad jen 1800g :mrgreen: . Přeju hodně štěstí a držím palce :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >