Člověk promiluje za život 10 dnů

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.12.21 20:30

Člověk promiluje za život 10 dnů

Je to pouze statistika, ale pár zajímavých čísel. Clovek za svůj život prosouloží průměrně 243 hodin, což je 10 dnů v kuse. Coby se za tu dobu dalo stihnout udělat práce :lol: Ale tohoto času asi nikdo litovat nebude. Má někdo jiný názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3148
7.12.21 20:36

Chmmm.. já teda prohoním víc a promiluju míň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
7.12.21 20:38

Jen 10 dnů za celý život? To je úplné nic.

Příspěvek upraven 07.12.21 v 20:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
7.12.21 20:39

To už asi ziju druhý život nebo co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
7.12.21 20:44
@Anonymní píše:
Je to pouze statistika, ale pár zajímavých čísel. Clovek za svůj život prosouloží průměrně 243 hodin, což je 10 dnů v kuse. Coby se za tu dobu dalo stihnout udělat práce :lol: Ale tohoto času asi nikdo litovat nebude. Má někdo jiný názor?
@Anonymní píše:
Je to pouze statistika, ale pár zajímavých čísel. Clovek za svůj život prosouloží průměrně 243 hodin, což je 10 dnů v kuse. Coby se za tu dobu dalo stihnout udělat práce :lol: Ale tohoto času asi nikdo litovat nebude. Má někdo jiný názor?

To fakt uvazujes, co by se za 10 dni v zivote cloveka, ktery trva prumerne pres 70 let dalo udelat prace? Myslim, ze tady na emiminu uz rada z nas stravila mnohem vic nez 10 dni, a to jsme vetsinou v polovine zivota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10201
7.12.21 20:58

Ja jednou počítala, že na vejsce jsem dojížděním strávila v autobuse 32 dní. To těch deset promilovanejch dní mi zní teda mnohem líp :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
7.12.21 21:00

Tak to přidej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12055
7.12.21 21:00
@Anonymní píše:

Se svojí povahou žiju už asi 10. Zivot a rozhodně ještě nekončím :mrgreen:.
Co se sexu týče, rozhodně nepřemýšlím, co bych za tu dobu mohla udělat, nepovažuji to za promarněný čas. Naopak!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
7.12.21 21:01

Kvůli pár dnům za život a tolik starostí. Stejně se mi to zdá málo. Otázkou je, co se do toho všechno počítá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8510
7.12.21 21:03
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak v téhle statistice jsem nebyla já!!
svého času to byly promilované víkendy od pátku do neděle večer plus večery denně, za mne je 10 dnů ubohá slabota a takový život by mne fááákt nebavil a je to blbost :mrgreen: to se dělal průzkum někde u Eskymáků nebo ve výkonu trestu, ne? :mrgreen:

je fakt, že poslední roky statistice pomalu asi začnu poměrově odpovídat, ale jinak mi to přijde fakt strašně málo :lol: zažila jsem třeba (bezdětné) dovolené, kdy jsme z postele vylezli jen do :bazén/moře/jídlo a zas zpátky.. takže těch 10 dní bych měla za dvě tři dovči spotřebované :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5143
7.12.21 21:04

No. Kdyby průměrná soulož trvala 7 minut, člověk by souložil 50 let, tak je to jenom 42 souloží ročně. To není ani jednou týdně. To se mi nějak nezdá. A nebo soulozim minimálně za 3 lidi :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
7.12.21 21:04

No :mrgreen: Já momentálně přemýšlím, proč jsem pracovala a nemilovala. Teď to dělám opačně a jsem spokojená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
7.12.21 21:05

Hmmm…a někteří stráví až 1000× tolik hodin sledováním primitivních seriálů jako Ulice, Slunečná, Růžovka, nebo ještě lépe obdobně kvalitních „show“ jako Výměna manželek a podobných konin, což je ovšem skutečná tragédie. :mrgreen:
Nejlepší na tom je, když pak titéž lidé bez kouska dobrého vkusu, píšou, jak by dospělí neměli vysedávat u Pc her. Přitom i ty hry a to je sama nemusím, jsou v mnoha případech promakané umělecké skvosty proti většině obsahu v TV. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2411
7.12.21 21:08

Jako nechce se mi to pocitat, kolik styku o prumerne delce to pri prumerne delce zivota na asi tak byt, ale uz na prvni pohled to je nak malo. 10 dni stravim v posteli s novym pritelem levou zadni. Tak to uz ziju aspon patej zivot minimalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28717
7.12.21 21:08

To moc není, myslím že už mám na kontě delší dobu a to nejsem (snad) ani v půlce životě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat