Co 10 měsíčnímu prckovi na oběd, když jedeme na celodenní výlet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunczee
Stálice 55 příspěvků 11.03.18 17:35
Co 10 mesicnimu prckovi na oběd, když jedeme na celodeni výlet?

Maminky, co 10 mesicnimu mimcu udělat na oběd abych nemusela sehrivat, když budeme celý den venku na výletě? Dekuji :) :nevim:

Reklama

Reakce:

lucenka
Nadpozemská drbna 29791 příspěvků 11.03.18 17:38

Brala jsem většinou nějaký maso zeleninový příkrm ve sklenicce, kluk to klidně jedl studené.

mary.27
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 11.03.18 17:41

Navařila jsem misku těstovin, dcera je milovala.

Veru1987
Kecalka 350 příspěvků 11.03.18 17:49

V nouzi mi dcera taky snedla studeny kupovany prikrm. A jinak jsme to resili i svacinami a pak doma byla tepla vecere.

radúna
Extra třída :D 11714 příspěvků 11.03.18 17:55

Tak když jsme byli takhle venku, tak jsem to řešila přesnídávkou nebo inst, kaší.

jamik1416
Kecalka 107 příspěvků 11.03.18 17:55

Vzala bych nějaký hotový příkrm ve skleničce, dá se to v nouzi jíst i neohřáté. Případně existují i hotová jídla v kapsičkách, myslím že to dělá Sunárek, měli jsme už kuře se zeleninou a rýží, kuskus… jako nouzovka na cestách fakt super :) A jeden den to prcek určitě přežije…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 11.03.18 18:00

Měli presnidavky. Jeden den je to fuk :)

Kelsey
Hvězda diskuse 43473 příspěvků 11.03.18 18:09

Nejake dve sklenicky bych vzala, kde uz je i priloha, ovoce, ovocnou presnidavku. Piskoty, rohlik nebo domaci babovku. A UM, ktere pije.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 11.03.18 18:35

Vycucavaci pytlik s obedovym prikrmem

Jogrr
Závislačka 3941 příspěvků 11.03.18 18:51

Je problem vzit termosku s horkou vodou a prikrm v ni ohrat?

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 11.03.18 19:02

Nejlepší je sklenička, případně kapsička (mají normálně třeba špagety apod. - a nemusí se to ohřívat) :) takže to je asi nej. Pak sebou nakrájet ovoce apod.

Jana206
Nadpozemská drbna 25888 příspěvků 11.03.18 19:32

Existuje termoska urcena primo na jidlo.

Prikrm neohraty, pokojove teploty, OK. Ale studeny, noseny pul dne v batohu, bych diteti nedala.

Pomka
Kelišová 7111 příspěvků 11.03.18 19:33

Vy nepujdete nekam na obed? Ohrejou ti prikrm ve sklenicce v kazde hospode. Nebo tu horkou vodu s sebou, jak tu nekdo psal.

sunshine125
Kecalka 352 příspěvků 11.03.18 19:34

Brala jsem skleničku a když jsme si šly sednout někam na oběd nebo třeba jenom na kafe, limču, nikdy mi nikdo z obsluhy neodmítl to ohřát.

Verunczee
Stálice 55 příspěvků 11.03.18 21:25

Právě že nevím jestli půjdeme na oběd jde více kočárku tak se domluvíme :) mockrát děkuji za rady jste zlaté :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama