Co a jak stáhnout- nechci reklamy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cica
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 27.10.14 10:53
co a jak stáhnout- nechci reklamy

Prosím Vás poradíte mi někdo? Poslední dobou mám pc zahlcené samou reklamou, až moc. Prý existuje nějaký program, aby se mi neukazovali. Poradíte někdo? Vůbec nevím jak na to, děkuji.

Reakce:
geilens
Závislačka 4621 příspěvků 27.10.14 10:57

Adblock - zadej to do vyhledávače a ono tě to navede

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 27.10.14 11:00

Jj ADBlock, ale pozor! Třeba na sledujufilmy.cz mi nejde pouštět film online. Musim to vždycky odinstalovat a pustit a pak to zas nainstalovat. Takže kdyby ti někde něco nešlo pustit, tak je to tim.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 27.10.14 11:02

@mejdylko nestačí ho jenom pozastavit? Mě to občas dělá Novaplus, ale stačí ho jen pozastavit a jede to

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 27.10.14 11:09

@geilens zkoušela jsem a nechce mi to vzít. Vždycky to musím odstranit z lišty a pak to tam zas dát. Ale to je otázka 5 vteřin a odkaz mám v záložce. Takže mi to je jedno :)

cica
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 27.10.14 12:07

Tak se ted o to pokouším a nějak mi to nejde, vy jste si stahovali zdarma?

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 27.10.14 13:44

Jj zdarma, co ti nejde?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >