Co babičce k 82. narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 10:39
Co babičce k 82. narozeninám

Za pár dní bude mít babička 82. narozeniny. Vůbec nevím co jí koupit, je to ten starší typ co nic nepotřebuje nic nechce a když něco bude potřebovat tak si to koupí, ale potom když na to přijde (a není to zrovna nějaká blbost) tak je ráda že to má. Bohužel rok co rok ať už se jedná o narozeniny nebo vánoce mi pomalu dochází nápady. Babička je skromná, baví ji zahrádka dalo by se říct že je to její život a že bez ní nemůže být. Peníze nemá smysl dávat protože by si je nevzala a když už, tak při první příležitosti to vrací zpět. Prosím o nějaký tip co by jí udělalo aspoň trochu radost. děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
DanielaS
Stálice 71 příspěvků 28.03.19 10:50

Sla by s vami treba do divadla, na koncert? Dat ji listky, ale i svuj doprovod. Anebo ji proste usporadat oslavu, aby ona nic nemusela chystat.

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 10:57

@DanielaS na koncerty moc nechodí, jestli byla mam pocit 2× ale jinak nic, a divadlo? tam by muselo sse zrovna hrát něco extra aby ji to bavilo. Oslavy děláme jenom při kulatinách nebo půlkulatinách. jinak vždy jen dojdeme popřát a posedět a povykládat.

malákráličice
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 28.03.19 11:01

@Zoroš A co upect dort? Nebo nejake naradi na zahradku? Klekaci stolicku, zahradni kreslo, teply pled.

sediza
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 28.03.19 11:09

Mojí babičce bylo letos 90 let a koupila jsem jí fleecovou mikinu a perly - šedivé skleněné z Pietro Filipi. Dala jsem jí je na krk hned na oslavě a moc jí slušely. Byla nadšená. A samozřejmě velikou kytici.

stinga
Kelišová 5830 příspěvků 3 inzeráty 28.03.19 11:11

@Zoroš dárkový koš s lepšími pochoutkami - velikost podle toho, v jaké ceně si dárky dáváte

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 28.03.19 11:13

Co takový ten dvou papuč k televizi? Jak se dá so elektricky a hřeje. Jinak mě ještě napadly fotodárky-polštářek nebo třeba deka s rodinnými fotografiemi, kalendář z jejích starých fotografií …

Lu1234
Kecalka 321 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 11:19

Moje babička teď taky měla 82.narozeniny. Dáváme si navzájem jen malé dárky, větší věci a případně peníze jí daruje moje máma - její dcera. Takže ode mě dostala tělovou kosmetiku, pralinky, jarní košíček s kytkami v květináči (narcisky, hyacint..). Jinak pro vaši babičku by se možná hodilo něco na tu zahrádku, jarní kytky, které pak může dát do země, nebo nějaký keřík, třebas i ovocný…?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 11:25

Ja videla na facebooku.Obrazek. Nejprv vyfotili pravnucku a foto zaramovali.Ten ramecek pak drzela vnucka a zase se to vyfotilo dalo do ramecku.Pak ten obrazek drzela dcera a opet se to vyfotilo a zaramovalo .A pak prabicka vyfotilo se a predalo.Spatne se to popisuje ,ale vysledek vypadal moc hezky

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 11:27

Sladké nepřipadá v úvahu, má cukrovku a dárkový koš když dostane tak to stejně nám to stejně rozdává.
Klekat si zásadně nekleká, na zahrádce má lavičku i zahradní židle.

Šperky nechce, když se jí něco koupilo tak to nenosila a nosila jen to co na sobě nosí pořád.
kosmetika jak by smet.

S kyticí samozřejmě počítám.

Tu vyhřívanou botu má ještě za komunistů kupovanou když ji koupila prababičce ale ta ji už nevyužila a je funkční dodnes.

TY fotodárky by asi neužila ona je ten starý styl damaškové povlečení a tak, kromě kuchyně kterou dostala před pár lety k narozeninám má všechno zachovalý pěkný nábytek z 50-60 let.

Tento kalendář, vlastně 2 dostala k vánocům.

zmimi
Stálice 86 příspěvků 28.03.19 11:28

Vemte babi na menší výlet do míst jejího mládí ( místo na které ráda vzpomíná )

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 11:28

@Lu1234 keře a stromy tam jich má dost navíc minulý tyden dokoupila místo starý stromu a o víkendu to už sadili, jinak moc místa na tě zahrádce už tak není.

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 11:30

Anonymní : vím co myslíte to bohužel vzhledem k rodinným vztahum nelze

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 11:31

@zmimi pokud vím tak vzpomíná na místa v dědině kde se narodila a na cesty do školy atak. bohužel je stará na to jí vzít na polní cestu do kopcu. a v té dědině žije

Příspěvek upraven 28.03.19 v 11:44

Zoroš
Povídálka 33 příspěvků 28.03.19 11:33

Jinak něco co se dá sehnat do této soboty.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama