Co budete dělat o podzimních prázdninách?

3222
24.10.20 08:29

Co budete dělat o podzimních prázdninách?

Ahoj, máte už plány co budete s dětmi dělat o těchto prázdninách? Nikam nemůžeme, tak si můžeme společně dávat typy, co s dětmi, abychom si to všichni užili. Mám tříletou a pak kluky 15, 12 let. Asi půjdeme někam do přírody… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19226
24.10.20 08:37

@Lamátko vyrazime nekam na kola. My teda mame deti male, takze nam bude stacit sirsi okoli, ale s vetsimi detmi bych vzala auto a udelala par cyklovyletu. A zbytek byt doma, dat nejake hry, filmy… Proste zvolnit, odpocinout si. Neni treba travit veskery cas aktivne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14348
24.10.20 08:44

My se budeme válet doma. A možná dáme nějaké procházky nebo výlety. Máme spoustu deskovek, obrovský výběr filmů a seriálů a děti kamarády pro online hry na PC. Určitě se nudit nebudeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
24.10.20 08:52

Ja jsem nemocna, zanet dutin a antibiotika :roll:
Zitra jedeme na chatu do stredy, ve čtvrtek mam kontrolu :roll:
Tak aspon se deti vyradi tam a planuji 1 vylet, kdyz mi bude dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50934
24.10.20 08:59

Dopoledne budu v praci. V pondeli mame i nejake planovane pochuzky po doktotech. Chtela bych umyt okna, ceka nas zazimovani zahrady.
Proste se budeme motat kolem domu. Nemuzene do lesa. Jak prselo posledne, tak je u nas do odvolani zakaz vstupu do lesa (tam je i stezka), je tam ted voda, je to podmacene.
Detem urcite budou chodit kamaradi na navstevu. Takze budu varit, pect, ze budou mit prubezne hlad 🐵 🐵 🐵. Neco si vytvori pro sebe na Halloweena, at se zabavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
24.10.20 09:01
@Kelsey píše:
Dopoledne budu v praci. V pondeli mame i nejake planovane pochuzky po doktotech. Chtela bych umyt okna, ceka nas zazimovani zahrady.
Proste se budeme motat kolem domu. Nemuzene do lesa. Jak prselo posledne, tak je u nas do odvolani zakaz vstupu do lesa (tam je i stezka), je tam ted voda, je to podmacene.
Detem urcite budou chodit kamaradi na navstevu. Takze budu varit, pect, ze budou mit prubezne hlad 🐵 🐵 🐵. Neco si vytvori pro sebe na Halloweena, at se zabavi.

Na návštěvu? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14284
24.10.20 09:09

Odsunuli jsme se na chatu, takze prochajdy v prirode, kola a zahrada :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50934
24.10.20 09:10
@jita22 píše:
Na návštěvu? :(

Jo, od uzavreni skol se nevideli. Komunikuji pouze po tel. Nikde se necouraji, nechodi, kde jsou fronty a zbytecny dav lidi. Drzi se doma na vsi. Takze mi prijdou min skodni, nez vylet. Kde se potka ruzne slozeni lidi. Dva jsou sourozenci a spoluzaci mojich mladsich a jedna je teda spoluzacka starsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32174
24.10.20 09:36
@Kelsey píše:
Jo, od uzavreni skol se nevideli. Komunikuji pouze po tel. Nikde se necouraji, nechodi, kde jsou fronty a zbytecny dav lidi. Drzi se doma na vsi. Takze mi prijdou min skodni, nez vylet. Kde se potka ruzne slozeni lidi. Dva jsou sourozenci a spoluzaci mojich mladsich a jedna je teda spoluzacka starsi.

No, potom se nemůžeme divit že se to bude dál šířit jako lavina. Navíc setkávání s kamarády jsou proti doporučením Plagy, které v dopise zaslal školám, plus průvodce pro žáky, jak se mají chovat. Naše děcka byla třídními učiteli požádána, aby si toto odpustila.
Chápu, že je to pro děti náročné, svým způsobem tomu i rozumím, ale divím se, že se tím ještě jako pracovník ve školství chlubíš v diskuzi, kde můžeš být pro někoho dohledatelná :nevim:

Pokud vím, tak současné vládní nařízení je pohybovat se venku pouze po dvou vyjma rodinu a u nás ve městě obchází policie a dává pokuty. Nemyslím si, že se teď budou někde tvořit fronty na poutních místech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36415
24.10.20 09:37

Kolo, sport, udelam vanocni uklid-okna a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
24.10.20 09:43

@Lamátko Poletíme k moři…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3222
24.10.20 09:45
@Annabela11 píše:

Juuu a kam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14284
24.10.20 09:46
@Annabela11 píše:

To závidim, zrovna jsem koukala, že Fisher nabízí Madeiru a taky jsem si říkala, jak by bylo fajn uniknout z toho blázince tady. Nicméně kamarádka se teď musela urychleně vracet z Bulharska, protože zrušili všechny lety v listopadu, tak bacha na to. I když s cestovkou asi v pohodě, tahle byla na vlastní pěst..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23692
24.10.20 10:24

Upřímně? Měli bysme všichni dřepět doma na pérdeli :nevim: nebo chcem mít všichni lockdown až do Vánoc?😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4121
24.10.20 10:29
@Mar__tanka1983 píše:
Upřímně? Měli bysme všichni dřepět doma na pérdeli :nevim: nebo chcem mít všichni lockdown až do Vánoc?😕

Do Vánoc bude i bez toho.
A s tímhle přístupem a návštěvíčkováním do Velikonoc.
Děkujeme :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama