Co budete kupovat 6letým princeznám k Vánocům?

1888
8.8.13 10:29

Co budete kupovat 6letým princeznám k vánocům??

Ahojky vím, že je ještě brzo, ale už začínám pokukovat co dcerce k vánocům :mrgreen: Mám takový pocit, že doma vše má. Co máte v plánu vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
8.8.13 10:33

Ahoj. U nás se píše Ježíškovi, takže podle toho, co si dcera napíše (pokud ještě neumí psát, tak nakreslí a příležitosně dodá slovní komentář).

Já už jsem se sháněním dárků taky začala, ale právě u dcery čekám, co bude aktuální. My si píšem i dospělí (mailem :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
8.8.13 10:36

Naše teda bude mít teprve 5, ale na seznamu mám plyšového Pascala (Na vlásku, miluje ho, všechno, co se vzdáleně podobá ještěrce, nazývá Pascal :roll: ), Dostihy a sázky Junior, kouzelný kartáč Tangle Teezer…
Pak asi dostanou s bráchou „dohromady“ buď nějakou větší Duplo sadu nebo pořádnou kuchyňku, jednu obyč levnou máme, hraje si tam hodně, ale je to prostě šmejd :cert:.

Dostane další dárky ještě pod 5 stromečků, tak to nebudu přehánět, pak z toho má akorát hlavu jak balon.
Jen ještě musím vymyslet co pod ty ostatní stromky, sice to můžu nechat jen na babičkách, ale aspoň něco raději poradím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
8.8.13 10:47

Holky je to teda drobet mimo téma, ale přesto se zeptám ať nezakládám novou diskuzi… Mám 9ti letého bratra, a za 14 dní má narozeniny… Hm a teď babo raď. Za vysvědčení dostal nové kolo + jsme ho ještě vzali k moři. K zájmům hraje fotbal, ale nijak extra ho to nebaví… daleko víc ho to baví na PC a u televize… Na kole jezdí, oblečení má fůru… Vůbec nevím… Myslíte, že by ho mohl bavit třeba výlet do Paříže do Disneylandu? nebo Německo Legoland? Když se ho zeptám co by chtěl, tak řekne já nevím :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
8.8.13 11:00

Právě s tím dopisem to máme taky tak jenže už se ji předběžně ptam chce tašku do školy což dostane a chtěla by reborn panenku tak uvažuju jinač si o nic neřekne tak pravě nevím jak říkam snad všechno doma mame :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
8.8.13 11:27

Já teda mám jenom 4,5 letéo syna, ale od švagrové neteř tak vidím co dostává..
Myslím kolem toho 6 roku dostala takovou tu česací hlavu plus nějaké kosmetické krávoviny- dětské.. jako fén na baterky, k tomu hřebeny natáčky, a sponky potom nějakou tu tancovací podložku, která hraje, jak ty skáčeš a různé hudební nástroje- děstké jako třeba klávesy.. Dostala nějakou velkou sadu razítek Hello Kitty atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
8.8.13 11:58

@kvaček česací hlavu dostala loni i tančící podložku. Mám tu pro ni nějakou kreativní sadu na vyrabění naramků z korálku to ji určo bude bavit, ale dál absolutně netuším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
8.8.13 12:02
@AAlisek píše:
Právě s tím dopisem to máme taky tak jenže už se ji předběžně ptam chce tašku do školy což dostane a chtěla by reborn panenku tak uvažuju jinač si o nic neřekne tak pravě nevím jak říkam snad všechno doma mame :nevim:

My doma taky všechno máme (a s mladší dcerou to bude ještě větší oříšek, protože co náhodou nemáme, kupujem pro starší :mrgreen: ). Ještě mě napadají kolečkové brusle. Jedny se jí teď rozbily (co jsme podědily) ale mezitím to bruslení dceru chytlo, tak bude Ježíšek kupovat nové. Ale to si zabrali naši.

A to po mě ještě chtějí tipy moji sourozenci, tchán a vůbec zbytek příbuzenstva :zed:

Takže hodně radím takové ty spotřební věci typu plastelína, barevné papíry, kreativní sady atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama