Co budu brat misto materske??

Anonymni
12.4.07 08:33

Co budu brat misto materske??

Ahoj holky,potrebovala bych poradit.Mam 4 a pul leteho kluka,ted jsem na uredu prace,pobiram podporu,v zari se mi ma narodit dalsi dite.V cervnu mi skonci podpora.A tak me zajima co budu brat,nebo z ceho se mi bude vypocitavat materska?Doufam ze ne z podpory.Nekde jsem slysela ze bych mela brat misto materske hned rodicovsky prispevek.Ptala jsem se na sosialce na to,ale sedel tam mlady kluk a rekl mi ze se musim zeptat na urade prace.Tak pokud nekdo vite…Dekuji moc :P
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11935
12.4.07 08:36

Ahoj,

budes brat od porodu rodicovsky prispevek (resp.od mesice kdy se mimco narodi)… ;) a i kdyby ti materskou vypocitavali z podpory na urade prace tak ti to socialka doplati do rodicaku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.07 10:37

Enko dekuji moc.Beru 1600 podporu,tak jsem mela strach,aby me to nepocitali s teto almuznicky:)V cervnu mi skonci i toto,tak to budeme muset nejak preckat:(
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
28414
12.4.07 12:37

1600,– :?: :! Tak to si dělají srandu :! :! :!
Máš můj obdiv, že s tím (+ přídavky, že) vystačíte :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.07 13:38

Ja mela dve zamestnani pred prvnim ditetem.Jedna prace byla na dobu urcitou,takze jak mi skoncila Md 6 mesicu,tak mi skoncil i tento pomer.Takze mi ted vypocitali na UP podporu z toho jednoho zam.A zrovna z toho kde jsem brala o hodne min.Takze zijem jak se da.Ale musime to vydrzet.Manzel ma tak 12 tis.Nic moc.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
333
12.4.07 14:21

Ahojky

Ahoj Katko.Měla jsem něco podobného,ale já nebyla na úřadu práce a tak jsem nebrala ani těch 1600.Ale myslím si,že bys mohla jít na nemocenskou,kterou bys brala do porodu a pak rovnou rodičák.Ale nevím to jistě.Na úřadech se moc nedovíš,taky mě honili na UP,tam zas,že mám jít na sociálku.Tam taky nic nevěděli.Tak hodně zdaru Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama