Co by jste dělali kdyby vám tohle napsal už EX?

Anonymní
21.4.21 18:32

Co by jste dělali kdyby vám tohle napsal už EX?

Ahoj,
Abych to neprodluzovala.. rozešli jsme se vzájemně s přítelem po 8mi letech. Rozchod byl z důvodu, že jsme měli ve vztahu už ponorku stereotyp, lezli jsme si na nervy atd.. stále se oba milujeme. Bydlíme teď každý sám. Napsal mi, že doufá, zesi oba dva uvědomíme svoje chyby, zpracujeme na sobě a pak se k sobě nejspíš vrátíme, že to je jeho přání. Jak by jste ma to reagovali, co by jste dělali na Vašem místě?, děkuji za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14338
21.4.21 18:37

Těžko říct, ale kamarádka to měla taky takhle s přítelem, rozešli se na pár měsíců a pak to dali zase dohromady, vzali se a mají 2 děti..
musíš vědět ty jak to cítíš a co je pro tebe lepší a hlavně jestli to je ještě láska nebo jen zvyk.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
31

Nějak nechápu, proč jste se rozešli hlavně kvůli ponorce a nezabojovali jste za vztah, i když se máte pořád rádi. :zed:

Tak očividně o tebe pořád stojí. Stojíš o něj? Chceš s ním být? Můžete spolu být a bydlet zatím klidně každý jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121

Na tvém místě bych si zaplatil kurz ČJ pro žáky základní školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
21.4.21 18:41

Na vztahu se dá pracovat i společně. Ale musi chtit oba a musi nekam smerovat. Za mě slepovany vztahy NE. Nevracet se, jít dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
21.4.21 18:47

Slepovane vztahy nefungují.. Zkušenost.. Takže pokud chces na něčem pracovat tak maximálně na tom jak začít nový život… 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
21.4.21 18:51

Asi byste meli tedy nejdříve zapracovat na tom, co delate spatne. Co on a co ty delate tedy spatne a meli byste se v tom zmenit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
21.4.21 18:53

Známí se rozešli po 5 letech protože kluk nechtěl dítě. Za dalších 5 let se dali zase dohromady, ikdyž slečna mezitím stihla dítě s jiným. Teď už mají i společné a to už chodí do školy. Takže věřím, že jim to na podruhé vyjde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
21.4.21 19:02

No tak pokud jste se po 8 letech nikam nepohli krom společného bydlení tak se není čemu divit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
21.4.21 19:15

Zkusit to můžete. Buď to bude znovu fungovat a nebo nebude. Dle mého názoru spíš nebude. Pokud jste se po tak dlouhé době nikam neposunuli tak ten vztah zřejmě už nikam neposunete ani po „znovuobnovení“.
Ale kdo ví. Záleží na tobě, jak se na to cítíš a nebo necítíš, těžko radit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
21.4.21 19:19

Zkus to s ním dát zase dohromady. Určitě nevěř místním povídačkám, že slepované vztahy jsou špatné. U každého člověka to funguje jinak.

Já vztah slepovat chtěl. Dostal jsem rozchod k výročí bez nějakých náznaků, že je něco špatně. Snad ve vteřině se mi promítly všechny chyby, co jsem mohl dělat, ale bohužel v tom byl jiný kluk a byl jsem bez šance i po spoustě proseb a sypání si popela na hlavu. Vy máte situaci o dost lehčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
21.4.21 19:30

A ty to chceš lepit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
21.4.21 19:31
@sediza píše:
Asi byste meli tedy nejdříve zapracovat na tom, co delate spatne. Co on a co ty delate tedy spatne a meli byste se v tom zmenit?

To je dobrá otázka, protože někdy to můžou být jen kecy a nebo to znamená, že by se měla změnit hlavně ona ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
21.4.21 19:49
@Julča001 píše:
To je dobrá otázka, protože někdy to můžou být jen kecy a nebo to znamená, že by se měla změnit hlavně ona ;)

Tak to mě napadlo jako první. Kdyby to bylo jinak, napsal by třeba ve smyslu už vím kde jsme udělali chybu, nechci tě ztratit atp. Tak to spíš fakt vyznívá, že chybu udělala zakladatelka a on věří, že si ona uvědomí jakou a pak přijde s prosíkem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 20:30

No tak myslím, že chyby byly jak na mé tak i na jeho straně. Samozřejmě, že jsme si je aji uvědomily… spíš nám na sobě vadí pár vlastností, že ja jsem např strašně tvrdohlava, nejradši bych měla vše po svojem a už jsem vše brala jako automatiku a samozřejmost, jsem hodně aktivní.. a on např, že byl stále nevyspely, bral život jako nudu.. práce, televize, spánek.. žádné zájmy, žádné nadšení si život trošku užívat.. je toho určitě víc s obou stran, ale oba jsme si tak nějak vyjasnily a uvědomily. Každopádně mu přijde hloupé po 2 měsících se dát zpátky dohromady, protože se bojí, že to je krátká doba na to aby jsme to změnily. Stim tak trochu souhlasím :nevim: napsal mi, že mě miluje a nechce nikoho jiného, ale že to radši utnul teď, aby jsme zjistily jestli se opravdu chceme nebo ne, než si uděláme třeba miminko..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat