Po rozchodu mě znovu kontaktuje

Anonymní
20.1.21 16:18

Co by jste delali na mem místě VY?

Ahoj, dávno jsem tady zakládala diskuzi jak se se mnou rozesel přítel ze mi napsal sms ze mám jít dop*dele a do oci mi to říct nechtěl a všude mě bloknul, dneska po 8 měsících mi napsal zprávu, jak se mám a ze doufa, ze jsem pro nej nasla odpuštění, ze vi, ze se měl zachovat vic jako chlap a rozejit se normálně, jen to pro nej bylo pry těžký, potom mi napsal ze se mnou nechce být nepřítel a kdybychom se ještě potkali tak doufa, ze si normálně promluvime. Nevim co mu mám na to napsat, jestli vubec něco, proto sem jdu pro radu, prosim poraďte budu vám vděčná

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13224
20.1.21 16:21

Hele, s pribyvajicimi lety jsem se naucila odpoustet, ale nezapominat. To, ze s lidmi i dale komunikuji a udrzuji bezne vztahy, neznamena, ze jsem zapomnela. Muze prijit chvile, kdy si vzpomenu. Ale taky nemusi.
Mnohem lepe se mi zije, kdyz v sobe nepestuji zlost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4009
20.1.21 16:21

Nenapsala bych mu nic, ať si taky vyžere, co zasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
20.1.21 16:22

Buď ignorovat nebo ho taky poslat do pr… 8) co taky jiného? Snad bys s nim nesla poslouchat srdceryvné kecy a přemlouvání, at se k němu vratis :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
20.1.21 16:23

Ja bych nenapsala vubec nic. Mam nějakou hrdost a pokud by mi někdo udělal tohle, prestal by existovat. A nenapsala bych mu ani to, ze pro me uz neexistuje. Proste nulová reakce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3522
20.1.21 16:24

Napsala bych mu, ze uz me davno nazajima. At jde k certu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 16:25
@Kriss Tina píše:
Buď ignorovat nebo ho taky poslat do pr… 8) co taky jiného? Snad bys s nim nesla poslouchat srdceryvné kecy a přemlouvání, at se k němu vratis :think:

On se podle mě vrátit nechce, jen chce odpuštění a být zadobre, ale jsem stejného nazoru..

• Citovat
  • Nahlásit
2236
20.1.21 16:28

Mlčela bych, cokoliv jiného je voda na jeho mlýn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
20.1.21 16:28

Ignorovala bych ho. A hlavně blokla, aby nemohl psát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
20.1.21 16:29
@cecetka píše:
Hele, s pribyvajicimi lety jsem se naucila odpoustet, ale nezapominat. To, ze s lidmi i dale komunikuji a udrzuji bezne vztahy, neznamena, ze jsem zapomnela. Muze prijit chvile, kdy si vzpomenu. Ale taky nemusi.
Mnohem lepe se mi zije, kdyz v sobe nepestuji zlost :nevim:

Nemusí pěstovat zlost, ale nemusí mu ani odpovídat. Nestojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
20.1.21 16:32

Neodepisovat, nereagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
20.1.21 16:33

Napsala bych mu, ze se už nemusel obtěžovat, že to už je dávno za tebou a že pokud se někde potkáte, tak asi stejně nebude o čem se bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6693
20.1.21 16:42

Ignoroval bych ho. Pokud jej tíží svědomí, je to jeho boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
20.1.21 16:48

Mě by moje hrdost vůbec nedovolovala reagovat a do budoucna bych ho ignorovala. Žádnou lepší nenašel, tak si mu najednou dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
20.1.21 16:52
@Anonymní píše:
Ahoj, dávno jsem tady zakládala diskuzi jak se se mnou rozesel přítel ze mi napsal sms ze mám jít dop*dele a do oci mi to říct nechtěl a všude mě bloknul, dneska po 8 měsících mi napsal zprávu, jak se mám a ze doufa, ze jsem pro nej nasla odpuštění, ze vi, ze se měl zachovat vic jako chlap a rozejit se normálně, jen to pro nej bylo pry těžký, potom mi napsal ze se mnou nechce být nepřítel a kdybychom se ještě potkali tak doufa, ze si normálně promluvime. Nevim co mu mám na to napsat, jestli vubec něco, proto sem jdu pro radu, prosim poraďte budu vám vděčná

Asi bych napsala, že se neužírám, ale je pro mě uzavřenou kapitolou (a nevidím důvod být s ním v kontaktu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat