Co by jste dělali- paní učitelka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
19.1.22 16:33

.

Dobrý den, potřebuji pomoci. Mám bratra 6. třída a máme problém s paní učitelkou matematiky. Ta mu chce dát za 2 z matematiky, jenže nikdo z naší rodiny nevidí důvod. Bratr nemá se žádným jiným předmětem problém, ale s matematikou problém je. Paní učitelka řekla, že děti, které se nechtějí dostat na gymnázium a nebo na to nemají, mohou dostat 3 na vysvědčení. Ona říká, že jejími testy připravuje děti na gymnázium. Tak dává to vůbec logiku? :nevim: Jsem z toho smutná a moje mamka je s tím už smířená, jenže já chci bojovat za to, aby žáci co si to zaslouží dostali za 1. Jinak se omlouvám za gramatické chyby, jelikož jsem to psala na rychlo.😅 Předem moc děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19564
19.1.22 16:35

Jestliže má dostat dvojku, tak musí mít známky na dvojku. Jednička je maximální do průměru 1.49. A to ještě není tutová. Jaký má bratr průměr?
A co je na dvojce špatného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
19.1.22 16:43

No a jaké má bratr z té matematiky známky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46368
19.1.22 16:47

Jako že on má v matice samé jedničky a učitelka mu dá na vysvědčení dvojku? Nelakujes ty nás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20666
19.1.22 16:48

Hele - fakt možná řeš to co skutečně pálí tebe, než abys řešila to, že tvůj bratr není jedničkář.

To je dost podružná věc a sorry -fakt ti do toho nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14819
19.1.22 16:50
@Bety_jetu píše:
Dobrý den, potřebuji pomoci. Mám bratra 6. třída a máme problém s paní učitelkou matematiky. Ta mu chce dát za 2 z matematiky, jenže nikdo z naší rodiny nevidí důvod. Bratr nemá se žádným jiným předmětem problém, ale s matematikou problém je. Paní učitelka řekla, že děti, které se nechtějí dostat na gymnázium a nebo na to nemají, mohou dostat 3 na vysvědčení. Ona říká, že jejími testy připravuje děti na gymnázium. Tak dává to vůbec logiku? :nevim: Jsem z toho smutná a moje mamka je s tím už smířená, jenže já chci bojovat za to, aby žáci co si to zaslouží dostali za 1. Jinak se omlouvám za gramatické chyby, jelikož jsem to psala na rychlo.😅 Předem moc děkuji za rady

Tak podstatné je, jaké má známky ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21203
19.1.22 16:51

A tobě vadí, že dává noc těžké testy nebo co konkrétně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12899
19.1.22 16:52
@Bety_jetu píše:
Dobrý den, potřebuji pomoci. Mám bratra 6. třída a máme problém s paní učitelkou matematiky. Ta mu chce dát za 2 z matematiky, jenže nikdo z naší rodiny nevidí důvod. Bratr nemá se žádným jiným předmětem problém, ale s matematikou problém je. Paní učitelka řekla, že děti, které se nechtějí dostat na gymnázium a nebo na to nemají, mohou dostat 3 na vysvědčení. Ona říká, že jejími testy připravuje děti na gymnázium. Tak dává to vůbec logiku? :nevim: Jsem z toho smutná a moje mamka je s tím už smířená, jenže já chci bojovat za to, aby žáci co si to zaslouží dostali za 1. Jinak se omlouvám za gramatické chyby, jelikož jsem to psala na rychlo.😅 Předem moc děkuji za rady

I děti, které sena gymnázium dostat chtějí, můžou dostat 3, klidně i 4 a holt se třeba nedostanou. Kdyby měl na 1, určitě jí dostane. To že ma jinak samé jedničky, zákonitě neznamená, že je výborný matematik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
19.1.22 16:53

Důležitou informaci jsi nenapsala -
jaké má bratr známky?

Hlavně si myslím, že tohle mají řešit rodiče žáka, ne jeho sestra, promiň.
A to, že vy nevidíte důvod ke 2, neznamená, že si ji třeba nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6400

Dej sem průměr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66

Ahoj,
je to takové jednostranné sdělení. Nevíme nic o známkách… jinak dvojka není žádná tragedie a jistě ji paní učitelka zvážila. Nezametejte chlapci cestu, jenom mu tím uškodíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55676
19.1.22 16:58

A známky má jaké. Syn je v 9 tř a učitelka jim řekla že i když průměr bude 1,6 a uvidí snahu tak jim klidně 1 dá. Tak 2 je pěkná známka ne a záleží jaké známky má a jestli se přesně řídí průměrem a vychází mu to na 2 tak co jiného by mu měla dát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9109
19.1.22 17:02

2 z matiky v 6.třídě bývá zcela běžná i u dětí, které měly do 5.třídy zš samé jedničky.. prostě přechod na druhý stupeň a těžší učivo dělá své..
naše holky byly taky do 5.třídy premiantky a jedničkářky absolutně suverénně a teď jsme za dvojku z matiky a fyziky ještě doma rádi :lol:
nepíšeš průměr
navíc se staráš o to, co ti absolutně nenáleží do tvé kompetence..
pokud chceš bráchovi pomoct, můžeš se s ním učit a procvičovat.. to je tak asi vše, co s tím můžeš ze své pozice dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
13530
19.1.22 17:03
@Bety_jetu píše:

Ale to je pěkné. :mrgreen: Tvuj bráška je určitě úžasně milý chlapec, co zaslouží jen jedničky. :mrgreen: Máš pravdu. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14819
19.1.22 17:11
@SAJ píše:
Ale to je pěkné. :mrgreen: Tvuj bráška je určitě úžasně milý chlapec, co zaslouží jen jedničky. :mrgreen: Máš pravdu. :pankac:

Jojo, určitě je zlatíčko, a ta zlá úča je na něj zasedlá :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat