Co by jste dělali v me situaci,pomoc

Anonymní
27.4.21 20:35

Co by jste dělali v me situaci,pomoc

Ahoj holky, potrebuji radu, nebo aspoň trochu nakopnout, jsem teď v situaci, ze máme 10 měsíčního syna, dům na hypotéku ( psány na oba dva napul) věc se má tak, ze já už nemuzu dal. Přítel na mě porad jen řve, chytá hysterické amok, dokonce vzal jednou wifinu a hodil ji o zed abych nebyla furt na telefonu ( na telefonu furt nejsem ) chodí s prstem kde je spina atd. Ráno když vstává do práce tak nás budí kde má ponožky kde má to atd. Je to holky opravdu teror, už to snasim hodně dlouho. Bojím se až přijde z práce co se zase bude dít, skrz co na mě bude rvat, jenže co se nestalo, do toho sem si začala psát z klukem kterým jsem před 7 lety chodila, úplná náhoda, a tak trochu jámě se už i setkali, a on je ze mě úplně hotovy, má mě za úplnou svatici, a když si řeknu co mám doma, jak se on ke mě chová, je mi z toho zle, začínám si myslet sama o sobě ze jsem nějaká špatná. Nevím co dal, premyslela jsem ze bych vzala malého a sla na být s moji sestrou, ze by jsme platili nájem na půl, a ještě by nám i zbylo, takže by se to dalo, jenže jsem to rekla u mojich rodičů ze chci odejít ze už s nim nemuzu takhle dal, a oni mi na to řekli ze přece nemuzu odejít z toho domu, ze se tam strašně nadreli ze vším pomohli. Ze mám navrhnout příteli aby odešel on. Jenže on nechce ani slyšet nenechá nás tady bydlet s malým. Přece nebude odcházet ze svého domu!!! Holky co by jste dělali v mě situaci? Já jsem úplně na dne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.4.21 20:39

No za prvé bych se v tvé situaci vyprdla na nějakého kluka cos potkala a soustředila se na vyřešení situace u vás doma. Pokud je to tak jak říkáš, tak bych šla bydlet k sestře, zkusila si zajistit dobrého právníka, aby ti pomohl s majetkovým vypořádáním a srovnala si svůj život a postavila se na vlastní nohy. Pak bych teprve řešila nového partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 20:41

@nocenka.jalapovita kluka neřeším, jen jsem to podotkla tím, ze se našel někdo kdo mě zná a je na mě opravdu hodný, ze nechapu proč ten co mám doma ze mě dela úplného povla, když já taková vůbec nejsem :,(

• Citovat
  • Nahlásit
675
27.4.21 20:41

Odesla bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 20:45

1. Promluvila bych se sestrou, zda by chtěla spolubydlení a odešla k ní. Zároveň bych podala potřebné návrhy na soud ve spolupráci s OSPODEM a současně bych se obrátila na intervenční centrum. Partnerovi svoje rozhodnutí V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDSDĚLUJ, mohl by v afektu opravdu hodně ublížit.

2. Pokud máš opravdu velký strach o svůj život, volej Policii. Může ho vykázat na 10 dní, I V JEHO NEPŘÍTOMNOSTI! Ty se během těch 10 dnů spojíš s intervenčním centrem (do 2 dnů od vykázání se ti sami ozvou), využij jejich pomoci a podej návrh na předběžné opatření - prodloužení vykázání. Soud může vykázání prodloužit postupně až na jeden rok, pokud uvidí, že situaci řešíš tzn. řešíš rozvod, bydlení, čekáš na svěření dítěte do péče atd. Policii řekni, že o všem rozhoduje tvůj partner, máš strach, že ti vyhrožuje…

Pokud by jsi chtěla, můžeš mi napsat do SZ. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
27.4.21 20:57

Další světice lemplice tady roztáčí ten svůj kňučící kolovrátek…doma bordel, ale hlavně, aby šlapala wifina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
27.4.21 21:01

@gronan chapu, ze nekteri lide se chovaji jako hovadka, protoze jsou sami nestastni, ale je i hodne tech, kteri jimi proste jsou… ale pani vas jiste necha za ni uklidit, uvarit a vibec se realizovat…mozna bude ten jeji i rad za spriznenou dusi :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 21:05

Jojo, ex me taky budil rano, kde má ponožky a pak me budil klidne uprostřed noci, ze chce sex :poblion: Naštěstí jsem zdrhla relativně rychle. Ale budeš muset odejít ty, takovyhle typ nepůjde nikdy a čím dyl tam budeš, tam víc te nechá v tom vykoupat. Prosím anonym zachovat nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
1126
27.4.21 21:05

Veškeré úsilí vynalož na vyřešení rozdělení majetku a odejdi. Na to že jste se tam na tom baráku nadřeli, na to kašli. Je to jenom barák, nemá smysl si kvůli tomu kazit život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
27.4.21 21:32

1.vyres si co mas doma za blba a odejdi k sestre na byt
2.dej si zivot do poradku a pak hledej kluka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15368
27.4.21 21:34

Tak není to tvůj dům. Je to váš dům. On na něj má stejný nárok jako ty.
Jestli je to teror a nemůžeš to už vystát, tak odejdi. Zajdi na ODSPOD a podej žádost o svěření dítěte do péče. Pak budeš muset vyřešit hypotéku. Musíš se nechat vyškrtnout a měl by tě vyplatit z toho co jsi zaplatila.

Jen tedy z toho co píšeš. Fakt nejsi pořád na telefonu? Opravdu jsou jeho reakce neoprávněné? Protože jestli jo, tak se připrav na peklo co bude dělat. A bude trvat několik let, než se to srovná.
Nepíšu, že do toho nemáš jít. Ale aby sis nemysle, že se odstěhuješ a budeš mít klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
27.4.21 21:36
@Anonymní píše:
@nocenka.jalapovita kluka neřeším, jen jsem to podotkla tím, ze se našel někdo kdo mě zná a je na mě opravdu hodný, ze nechapu proč ten co mám doma ze mě dela úplného povla, když já taková vůbec nejsem :,(

Nezna te v domacnosti, jenom pouze ze schuzek. My samozrejme nevime a nevidime k tobe do domacnosti a jak se chovas ty a ani ten kluk. Kluka vubec do toho neplet a res co se svym zivotem a ditete udelas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15368
27.4.21 21:39
@Anonymní píše:
@nocenka.jalapovita kluka neřeším, jen jsem to podotkla tím, ze se našel někdo kdo mě zná a je na mě opravdu hodný, ze nechapu proč ten co mám doma ze mě dela úplného povla, když já taková vůbec nejsem :,(

na kluka teď zapomeň. Budeš mít dost jiných starostí. A navíc sedm let je sedm let. Po zprávách může být úplně jiný než v reálu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
27.4.21 21:42

Myslim si, ze v tejto situaci je stale nadej. Skus s nim promluvit, co mu vadi. Ako sa chova ku synu? Pomaha?
Pyta ta rano, kde sou veci? Nachystaj vsetko pre neho vecer. Sprav pre neho na rano snidani. Uklid dum a td. Skus si sama pekne sa oblec, ked prijde z praci a td.
No a za tyzden nechaj mu maleho na cely den (ked sa da a nekojis). Proste vypadni nekam (ze si objednana ku doktorke atd). Stav sa, ked prijdes domov bude bordel ako neviem co. Klid, nic nehovor, ale drz to pre seba, ked ti nieco povie.
Sprav pre neho domov, kam bude rad chodit s praci a snad sa to zmeni! Drzim ti palce. :hug:
Na chlapika si vykaslaj. Pre decko je dvolezity vlastny tatko, nie chlap z cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
27.4.21 22:03
@OlinaCh píše:
Myslim si, ze v tejto situaci je stale nadej. Skus s nim promluvit, co mu vadi. Ako sa chova ku synu? Pomaha?
Pyta ta rano, kde sou veci? Nachystaj vsetko pre neho vecer. Sprav pre neho na rano snidani. Uklid dum a td. Skus si sama pekne sa oblec, ked prijde z praci a td.
No a za tyzden nechaj mu maleho na cely den (ked sa da a nekojis). Proste vypadni nekam (ze si objednana ku doktorke atd). Stav sa, ked prijdes domov bude bordel ako neviem co. Klid, nic nehovor, ale drz to pre seba, ked ti nieco povie.
Sprav pre neho domov, kam bude rad chodit s praci a snad sa to zmeni! Drzim ti palce. :hug:
Na chlapika si vykaslaj. Pre decko je dvolezity vlastny tatko, nie chlap z cesty.

Ona má svému muži chystat večer hromádku oblečení? Prosím? 8o Mu jsou čtyři, že by se nezvládl sám obléknout? :zed: Nemyslím si, že je správné po první neshodě mávat rozvodovými papíry, kdoví, jak to u nich je. Ale aby mu dělala služku a nosila jídlo a predchystané oblečení až pod nos, to opravdu není řešení. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat