Co by jste poradili na růst prsou

1
26.10.20 12:59

Co by jste poradili na růst prsou

Ahoj, už je to nějaká doba co se moje prsa rozhodla zůstat v 8. třídě :). Ráda bych se tedy od Vás zkušenějších dozvěděla, jak jim třeba trochu pomoc. Na plastiku nejsou finance a asi bych do sebe řezat nenechala a něco jako antikoncepce mi nepřidá pouze na prsou :(. Děkuju za každou radu nebo odpověď, co je podle Vás to nejlepší :*.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19689
26.10.20 13:06

Nic, zadne zazracne serum nebo vitamíny neexistuje. Muzes tak maximálně
zkusit hrudník posilovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
26.10.20 13:07

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
26.10.20 13:12

Ja pribrala a prsa o cislo vetsi, bohuzel celkove jsem takova vetsi :,( :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
26.10.20 13:14

Tak asi jedině mít se ráda takovou, jaká jsi.
Já jsem se taky docela trápila, ale od doby co jsem začala randit s klukama už se netrápím, jelikož nikdy nikdo nic špatného na velikost neřekl, naopak říkají,,Máš je tak akorát do ruky!"
Asi jsem měla štěstí na kluky :D docela mi zvedli sebevědomí :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
26.10.20 13:16

Také jsem přibrala a zvětšili se i prsa. Kdysi moje kamarádka praktikovala masáže prsou a chválila si to. Já neměla tenkrát trpělivost a tu správnou motivaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
26.10.20 13:22

Kdyby na to něco fungovalo, plastická chirurgie by přišla o kšefty. :D
Fakt na to nefunguje nic. U někoho možná přibrat, konkrétně moje tělo ale do prsou tuk neukládá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3940
26.10.20 13:31
@mercikeys píše:
Ahoj, už je to nějaká doba co se moje prsa rozhodla zůstat v 8. třídě :). Ráda bych se tedy od Vás zkušenějších dozvěděla, jak jim třeba trochu pomoc. Na plastiku nejsou finance a asi bych do sebe řezat nenechala a něco jako antikoncepce mi nepřidá pouze na prsou :(. Děkuju za každou radu nebo odpověď, co je podle Vás to nejlepší :*.

genetika, nic s tím nenaděláš, v 13-let mi za rok vyrostly z ničeho na 3-4..a byla jsem hodně štíhlá 54 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
26.10.20 13:46
@Januška1912 píše:
Ja pribrala a prsa o cislo vetsi, bohuzel celkove jsem takova vetsi :,( :mrgreen: :mrgreen:

Tak samo!!!
Prsa větší :dance: i zadnice větší :,( :mrgreen: :mrgreen:

Žádné zázraky nečekej a řezat do sebe nenechej, nauč se s tím co nejdříve žít a měj se ráda taková jaká jsi. Všichni chlapi nejsou vyložene jen na dekolt… aspon né ti rozumější..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
26.10.20 14:13

Znám to, nic nepomůže :lol:, jsem hubená a nikdy jsem prsa neměla. Pak jsem otěhotněla a najednou byly větší, plnější. No užívala jsem si výstřihy :dance:, no a teď jsou zase zpátky, ale tak nějak jsem už přehodnotila své priority a vůbec mě to neštve. Důležité je, že se líbí její chlapovi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 14:13

Nejdůležitější je srovnat si to v hlavě, nevím, jestli to přichází s věkem, ale je spousta žen, co čtyřky nemají, netouží po nich a přesto jsou vyrovnané, sebevědomé a sexy. Kdo má celoživotní komplex, musí do sebe buď nechat řezat, nebo s tím žít (obojí je k ničemu)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama