Reklama

Co by pro vás bylo důvodem ke konci přátelství s kamarádkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 16:49
Co by pro vás bylo důvodem ke konci přátelství s kamarádkou?

Jsem teď ještě z toho nějak přejetá.. jen chci znát názor i někoho jiného. Jsem sama se synem, pracuju krátký dlouhý týden jako prodavačka normálně na smlouvu. Ani nekouřím a nepiju. A měla jsem dva roky kamarádku která bydlí hodinu cesty a je sama a bezdětná ve 44 letech. Nedávno jsem ji volala a jen tak mezi řečí požádala zda by ona nemohla aspoň někdy přijet ona za mnou aspoň na půl cesty že takhle já za ní jezdím furt a jsou to dvě hodiny cesty. Ona mi řekla že se jí místo kde bydlím nelíbí a že tam jezdit nebude. Tak jsem jí řekla že teda tak často už za ní jezdit nebudu moct že za ní budu jezdit mene. Ona se do mne pustila že doma nic nedělám, o syna se nestarám atd jsem koukala :roll: pak jsem se normálně rozloučila a ona si mne hned vymazala z přátel. Říkám si ok její rozhodnutí a další den co? Psala ní na Viber kde mne začala ponižovat a urážet že prý nemám pořádnou práci, neumím se postarat o syna ani o sebe :zed: a že chlapi budu mít jen zoufalce a bezdace atd tak jsem to štípla a zablokovala. Nedokazu pochopit proč se chová takhle. Když už nevěděla jak mne urazit začala se navázet do mě nemoci že po ní unavená rozhodně nemůžu být :pocitac:,Mám v plánu to definitivně utnout, tohle není poprvé co se takto chová. Co vás donutilo někdy přátelství ukončit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 10.09.18 16:52

No, tohle by mě teda přesvědčilo v tom to utnout. Tohle není kamarádka 8o že se jí místo,kde bydlíš nelíbí? Bych jí řekla něco od plic :mavam: :mavam: :mavam:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19557 příspěvků 10.09.18 16:53

mě by donutilo ukončit přátelství tohle chování. Né tvoje. Její 8o 8o

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 16:55

Jejda, to je blbena a ne kamarádka.
Jako co si dovolí… Závidí ti?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19557 příspěvků 10.09.18 16:59

TOhle by ti kamarádka nikdy neměla udělat, to je jednání, že to bych nečekala ani od někoho, s kým se nesnášíme. Protože v rámci slušnosti se i lidi, co se zrovna nemusí, chovají aspoň bez urážení.

Jinak já bych kamarádku poslala do věčných lovišť, kdyby mi chtěla odloudit chlapa, kdyby vědomě ublížila mě a nebo mým nejbližším (tuplem třeba dítěti), nebo kdyby to začala tak přehánět s legálními i nelegálními drogami nebo jí ruplo v bedně tak, že by byla nebezpečná sobě i okolí, pokusila bych se jí pomoci, ale pokud by pokračovala, tak ádié. Nepotřebuju okolo sebe kusy, od kterých nevím, jestli čekat vykradení, nakládačku nebo aj oboja… :think:

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 10.09.18 17:03

Tohle snad nemáš zapotřebí, ne? Ať si nadává někomu jinému, hnus :poblion: :hug:

peta81
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 10.09.18 17:06

tak takovou uz snad kamaradkou nazyvat nemuzes :nevim: tohle chovani je hooodne pres caru a ja bych nikoho takoveho okolo sebe mit urcite nechtela.
podle me je sama nestastna ve svem zivote, tak se snazi, aby se nekdo mel jeste hur. ale to ti uz muze byt fuk, vykasli se na ni.
navic, je ji pres 40 a chova se jako pubertacka. nelibi se ji kde bydlis, blokuje te v pratelich, pomlouva na socilanich sitich…tak uz s ni proste neka a je to ;)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 10.09.18 17:10

Zablokovala bych ji už ve chvíli, kdy by mi řekla, že nic nedělám. Můžu se zeptat, co za práci tato hvězda dělá a co má za chlapa? Působí na mě jako taková ta typická osamělá jedubaba, co nezískala v životě nic, a tak plive po ostatních. Každopádně to není kamarádka, zablokuj ji a smaž ji ze života :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:10

O jedné své kamarádce veřejné před kamarády mluví jako o slapce a celkově jsou kamarádky blbky :nevim: cokoliv ji sverim tak to pak následně proti mně. Když není po jejím je zle klidně mi na rovinu řekla že když se jí nebude líbit mě chování že mne zaslape do země :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:13

@Lalelale pracuje v krámě s hadrama. Chlapa ani dítě nemá nikdo ji není dost dobrý a když už je nevydrží ani měsíc ona se sama hodnotí jako na úrovni a já jako hlupana. Teď mu vyčetla že hlavně jsem si dost mladá udělala dítě

_0812_
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 10.09.18 17:18

To je nevychované a zakomplexované čuně a ne kamarádka. Už bych jí vícekrát ani na pozdrav neodpověděla. Jinak pro mě by k ukončení kamarádství byl důvod to, kdyby mi chtěla nějak škodit, ať přímo nebo za zády, tahala ze mě peníze nebo mi jela po manželovi.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 10.09.18 17:19
@Anonymní píše:
@Lalelale pracuje v krámě s hadrama. Chlapa ani dítě nemá nikdo ji není dost dobrý a když už je nevydrží ani měsíc ona se sama hodnotí jako na úrovni a já jako hlupana. Teď mu vyčetla že hlavně jsem si dost mladá udělala dítě
:mrgreen: proč jsem to čekala. Hele co z toho přátelství máš? Vždyt si to po sobě přečti, tohle není normální jednání, ani kdybys byla cizí, natož mezi přáteli.

PaníBovaryová
Závislačka 3906 příspěvků 10.09.18 17:20
8o

Fjodorka
Extra třída :D 11223 příspěvků 10.09.18 17:36

Dyť je to nějaký totální magor. Na co se vlastně ptáš? :lol:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 10.09.18 18:18

Pane bože, to je zoufalka, ne kamarádka. Akorát má potřebu někoho urážet. Evidentně je sama nespokojená se svým životem a potřebuje loutku, která ji bude poslouchat. Nejvyšší čas takové „přátelství“ ukončit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >