Co by si muži přáli od zaměstnavatele na Vánoce?

Anonymní
13.11.19 12:30

Co by si muži přáli od zaměstnavatele na Vánoce

Ahoj,

jakožto zaměstnavatele by mě zajímalo, co by tak muži,,přáli" dostat na konci roku od zaměstnavatele za pozornost?
Nechceme dávat tupě peníze navíc, ani dárkové koše apod., ale moc mě toho nenapadá.
:think:
Jedná se o mladý kolektiv.

Příspěvek upraven 13.11.19 v 12:32

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
13.11.19 12:32

Kazdy si preje ty tupe penize navic :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073

Neočekávané peníze do pěkné obálky, nic lepšího nevymyslíte :mrgreen:
každý si je prostě použije podle svého.. s poukazy už je to horší, nemusíte se vůbec trefit a osobní dárky už vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Mika.ella1 Když to právě dává každý :-) já myslela na nějaký zážitek nebo tak něco.

• Citovat
  • Nahlásit
1228

Jinak u nas letely kosile na miru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
13.11.19 12:34
@Anonymní píše:
@Mika.ella1 Když to právě dává každý :-) já myslela na nějaký zážitek nebo tak něco.

Rozhodne nedava :nevim: hele kazdy ma rad neco jinyho asi se netrefite do vkusu vsem. Proto jsou fajn ty penize. Ja vetsinou ty super vymyslene dary rovnou vyhazovala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12158
13.11.19 12:35
@Anonymní píše:
@Mika.ella1 Když to právě dává každý :-) já myslela na nějaký zážitek nebo tak něco.

Právě, že každý ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
13.11.19 12:37

Ja treba ujizdim na botech. Sef si vsimnul a jako darek jsem obdrzela poukaz do jednoho obchodu. Uppne jiny styl, nevybrala jsem si zadne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20460
13.11.19 12:38
@Anonymní píše:

a k čemu někomu bude pitomý zážitek když potřebuje koupit třeba pračku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10556
13.11.19 12:43
@Anonymní píše:

z pozice zaměstnavatele ti říkám, že peníze jsou zdaleka nejlepší. U zážitku si akorát budou zaměstnanci říkat, že to jsou vyhozené peníze a že by je radši dostali do obálky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10556
13.11.19 12:44

A když už to musí být nutně dárek, tak aspoň něco univerzálního, co může zaměstnanec věnovat někomu dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
13.11.19 12:45

Jako nejlepší dárek jsou jednoznačně peníze, protože i ta poukázka nakonec může být k ničemu, když v tom obchodě nenakupujete.
Dobré jsou ještě eventuálně věcné dárky, které se dají poslat dál, když to obdarovanému nevyhovuje (jako láhev dobrého vína, třeba nějaká menší elektronika typu powerbanka, flashka a tak).
Záleží i jaký na to máš rozpočet? Ale univerzální dárek pro několik lidí najednou stejně neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.19 12:46

My dostaváme balík sladkosti. Jako člověka s alergii by mě potěšili spíš peníze, než dostat něco co mám k ničemu. A vím že i druzí by radši uvítali prachy

• Citovat
  • Nahlásit
33184
13.11.19 12:49

Peníze..na originalitu ti kálí pes..protože každý je jiný a každý by taky rád něco jiného..
jako premie na vánoce každý počítá s penězma..kdyby mi dal zaměstanvatel něco jiného..asi bych si tukala na čelo a byla pěkně nas.ana.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10556
13.11.19 12:51
@Jitul.kaaa9 píše:
Jako nejlepší dárek jsou jednoznačně peníze, protože i ta poukázka nakonec může být k ničemu, když v tom obchodě nenakupujete.
Dobré jsou ještě eventuálně věcné dárky, které se dají poslat dál, když to obdarovanému nevyhovuje (jako láhev dobrého vína, třeba nějaká menší elektronika typu powerbanka, flashka a tak).
Záleží i jaký na to máš rozpočet? Ale univerzální dárek pro několik lidí najednou stejně neexistuje.

Případně poukázka do velkého nákupního centra, kde je daleko větší šance, že to utratí. Já občas v rámci rodina kupuju poukázky do OC Letňany, dají se uplatnit všude, včetně tesca, kina a bazénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat