Přítel chodí sám všude já sem celý dny doma

Anonymní
10.7.20 20:35

Co by ste dělali vy ženy na mém místě?

Krásný večer ženy :( předchvili sme dorazili s přítelem domu byli jsme ve městě na večeři..
myslela jsem že bude semnou celý večer doma ale co sem si mohla myslet jsme spolu už dva roky a něco bude to v lednu 3 roky už začátky byli krásny stále spolu klidně i do rána :( ale poslední dobou přítel chodí sám všude já sem celý dny doma se psami :palec: připadám si už jako pes jakoby se za mě styděl a nebo měl jinou.. :( ještě k tomu se snažím o miminko :( dnes sem potkala kamarádku která je těhotná :( přišlo mi to tak líto že já stále nic :( jsem vyčerpaná stále doma uklízet prat oblečení vařit a každý den to stejný přítel jde semnou max na hodinku ven a pak jde sám nevím zda má tenhle vztah cenu jestli to ukončit a nebo dát ještě poslední šanci mám pocit jakoby měl jinou ale důkaz ještě nemám :,( jsem strašně ve stresu řeším miminko zda mě ma rád jestli někoho nema jestli se mu stále libim už si ani nepamatuji kdy sme byli spolu venku do půl noci no přítel teda jo já ne když sem celý dny doma a už mě tohle opravdu nebaví připadá mi to jakobych měla doma 10 děti a potřebuji mojí péči :( co by ste dělali vy na mém místě? :( promiňte za ten sloh ale potřebovala sem se někam vypsat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4309
10.7.20 20:38
@Anonymní píše:
Krásný večer ženy :( předchvili sme dorazili s přítelem domu byli jsme ve městě na večeři..
myslela jsem že bude semnou celý večer doma ale co sem si mohla myslet jsme spolu už dva roky a něco bude to v lednu 3 roky už začátky byli krásny stále spolu klidně i do rána :( ale poslední dobou přítel chodí sám všude já sem celý dny doma se psami :palec: připadám si už jako pes jakoby se za mě styděl a nebo měl jinou.. :( ještě k tomu se snažím o miminko :( dnes sem potkala kamarádku která je těhotná :( přišlo mi to tak líto že já stále nic :( jsem vyčerpaná stále doma uklízet prat oblečení vařit a každý den to stejný přítel jde semnou max na hodinku ven a pak jde sám nevím zda má tenhle vztah cenu jestli to ukončit a nebo dát ještě poslední šanci mám pocit jakoby měl jinou ale důkaz ještě nemám :,( jsem strašně ve stresu řeším miminko zda mě ma rád jestli někoho nema jestli se mu stále libim už si ani nepamatuji kdy sme byli spolu venku do půl noci no přítel teda jo já ne když sem celý dny doma a už mě tohle opravdu nebaví připadá mi to jakobych měla doma 10 děti a potřebuji mojí péči :( co by ste dělali vy na mém místě? :( promiňte za ten sloh ale potřebovala sem se někam vypsat :(

A kam ti říká že jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50990
10.7.20 20:38

Nechápu že řešíš vztah a přitom se snažíte o dítě :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
10.7.20 20:39

Hlavne si neporizujte dite, kdyz to nemate vyresene sami mezi sebou :? Mimisek to fakt nevyresi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 20:40

@Ravedd prý za kamarádem ven ale já tomu nevěřím

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.20 20:41

@Dendiss nejspíš důvod proč nám to nevychází a možná je to tak nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
53
10.7.20 20:42
@Anonymní píše:

Tak at prijde kamarad k vam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
10.7.20 20:44

To jde každý den s kamarádem do hospody nebo co spolu dělají? Normálně bych mu řekla, že buď strávíte večer celý spolu, nebo pokud chce jít pryč, tak si najdeš taky jiný program a šla bych pařit. Nechápu proč sedíš doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4309
10.7.20 20:44
@Anonymní píše:

Kdyby chodil pořád tak by mi to vadilo. Na druhou stranu občas… Proč ne vždyť přece nemusíš sedět doma :kytka: rozhodně bych nelítala okolo domácnosti když on se baví, spíš bych se sebrala, doma nechala ten bordel a šla ven. A o dítě bych nesnažila, když nemám vyřešený vztah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
10.7.20 20:48

Super podminky pro mimiska.. Takovy pocit jistoty a rodinneho zazemi.. Snad se ti podari rovnou dvojcatka. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
10.7.20 20:48

Záleží jak často chodí, pokud by to bylo každý den, tak by mi to vadilo, pokud jde občas za kamarádem klidně. Jinak pokud s ním neustále řešíš to kolem mimina a jak se nedaří a takové a si doma protivná, tak se nediv, že utíká. Najdi si i svoje plány, nebuď závislá na něm. Vypadá to, že sedíš celý doma a čekáš jak na smilování kdy tě vezme ven. Na to se vyprdni, věnuj se koníčkům. Jo a řekni mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3216
10.7.20 20:49

Co bych dělala? Přestala řešit dítě ve vztahu který nefunguje, a jde pomalu do záhuby. Deckem si chlapa nepripoutas, mysli na to. Ať tady za dva měsíce necteme diskuzi s titulkem,, plánovali jsme dítě, ale on ho nechce, rozešel se semnou"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4247
10.7.20 20:49

Každej den minimálně jedna diskuze na téma - snažím se o miminko, ale přítel na mě totálně dlabe, nechce ho, posílá mě na potrat, praskl nám kondom atd. atd. A tady poslanec Bláha dostává čočku za výrok, že by dívky měly být ve škole vychovávány k tomu, aby si vybraly dobře své partnery…

Příspěvek upraven 10.07.20 v 20:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
10.7.20 20:51

Jsem typ, co to lepení k sobě nesnáší, včera jsem brala psy ven a manžel se hrnul, že jde se mnou, proč? Snad v 11 večer zvládnu obejít blok sama.

Ty mi přijdeš, že pořád něco čekáš, ale co takto se domluvit? Zlato jdeme pařit? Dneska koukáme spolu na film nebo něco?

Tak neuklízej, ať si bordel po sobě uklidí sám, kde je problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17412
10.7.20 20:54

Nasnaz se o dite, kdyz si ve vztahu nejsi jista. Ja to vidím tak, ze at přítel dela cokoliv, ty proste nejsi stastna a dite to nezachrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama