Co by to mohlo být? Jít nyní k lékaři?

Anonymní
4.4.20 10:05

Co by to mohlo být? Jít nyní k lékaři?

Dobrý den,

již 3 týdnem mě bolí v oblasti podbřišku (dole, nad ochlupením. Ne na určité straně, ale spíše po celé délce), po vyprázdnění se bolest zvětší cca na hodinu a i po vyprázdnění mám stále pocit, že jsem se nevyprázdnila dostatečně a půjdu znovu. Trápí mě i nadýmání a celkový nekomfort nafouklého břicha. Před pár dny se k tomu přidružila bolest žaludku. Tedy myslím, ze jde o žaludek (je to místo uprostřed ihned pod prsy) a k tomu i slabá nevolnost. Nezvracím, jsem bez teplot a stolice je bez krve a hlenu. Bolest mě trápí téměř každý den (Až na pár vyjímek), chvíli přestane, poté se objeví samovolně. Úleva někdy nastane, když si lehnu. Nevím, co nebo čím by to mohlo být. Měla jsem nejprve tucha na mykózu nebo nějaký gynek. zánět, jelikož mám i bílý hustý výtok, ale po přidání se bolesti nahoře (asi žaludku) už si tak jistá nejsem. Vzhledem k blbé situaci s Koronavirem je návštěva Dr a popř. laboratoře asi risk - co myslíte?

Navíc naše Dr vyzývá nyní k návštěvám pouze akutním, což bez teplot asi nejsem, ale Zároveň se bojím, že neřešení něco zapinkám. Navíc má Dr je nyní na MD a střídá se tam každý den jiný zástup.

Když jsem koukala na internet (asi jsem raději ani neměla), co by to mohlo, klasicky vyskočily články, kde straší rakovinou ???? Vzhledem ke dvěma malým dětem doma mám přirozeně strach…
Děkuju za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4312
4.4.20 10:07

Co těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.4.20 10:09

Infekce dolních močových cest. Zavolej si doktorce a domluv se sní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
4.4.20 10:16

Nejsi tehotna? Nebo mocak? Delaji i domaci testy, kde zjistis, zda v moci neco je - zanet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 10:17

@Bobsh není z čeho 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 10:18

@Kukacka123 bolel by u toho i žaludek a byla nevolnost?

• Citovat
  • Nahlásit
4312
4.4.20 10:26
@Anonymní píše:
@Bobsh není z čeho 😁

Tak to jo ;) pak ještě mě napadla potravinová alergie nebo intolerance na něco? Jinak mě nic nenapadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17944
4.4.20 10:26

No v pondělí zdvihni telefon a zavolej své praktické lékařce. možná tě přesměruje na telefonát na gynekologii, ale nejprve volej praktikovi.

Na pohotovost s tím lez jedině pokud začneš zvracet, začne ti to břicho tvrdnout a budeš k tomu mít horečku a nebo začněš krvácet mimo menstruaci a fakt silně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
4.4.20 11:04
@Anonymní píše:
@Kukacka123 bolel by u toho i žaludek a byla nevolnost?

Hele mozny je vsechno. Ale doktor nejsem, takze bych zavolala k dr, kdyby bylo fakt zle, zlusila bych zavolat na pohotovost. 3 tydny uz je dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 12:28

Ahoj, vlastní zkušenost - močák to podle všeho nebude. Včera jsem byla u lékařky právě se zánětem, teď se s ním léčím.

• Citovat
  • Nahlásit
500
4.4.20 13:20

Co zkusit nasadit lactobacily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie