Reklama

Co by to mohlo být nateklý pupínek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenkasedl
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 22:37
Co by to mohlo být ( natekli Pupinek)

Dobry den. Mám trošku strach co by to mohlo být manželovi se objevil pupinek který má natekly oválný tvar a má to hodně i podkozne :think: setkal se s tím už někdo popřípadě co by to mohlo být? Udělalo se to během dvou dnů a furt se zvětšuje..
Přikládám foto

Příspěvek upraven 26.09.18 v 22:44

Reklama

Reakce:

Ice79
Závislačka 2587 příspěvků 26.09.18 22:43

:mrgreen: Zírám, co vše sem kdo dá :roll: Jinak…„natekli“ pupínek ( pro ostatní: nateklý ;) )… vypadá jako obyčejný počínající beďar. :mavam:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 26.09.18 22:48

,,Pupínek" :lol: - :jsem myslela,že je jméno :D Ale vážně,pokud se vám to nezdá,zítra lékaři normálné ordinují,potom jsou tři dny volna.

Lenkasedl
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 22:48

Omlouvám se za chybu! Opraveno…
Jinak jako beďar se mi to nezdá

ajmy
Stálice 51 příspěvků 26.09.18 22:56

Já bych jela na pohotovost… Hned!!!

DanKK
Nováček 2 příspěvky 26.09.18 22:58

Je to jen ucpaná mazová žláza, vlasovej folikul a nebo štípanec ;). Manžel to buď brzy vymáčkne nebo to samo vyhnije. Každopádně fenistilem nic nepokazí :)

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 27.09.18 00:20

beďar

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 27.09.18 00:56

Normální bedar.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >