Co by to mohlo být nateklý pupínek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenkasedl
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 22:37
Co by to mohlo být ( natekli Pupinek)

Dobry den. Mám trošku strach co by to mohlo být manželovi se objevil pupinek který má natekly oválný tvar a má to hodně i podkozne :think: setkal se s tím už někdo popřípadě co by to mohlo být? Udělalo se to během dvou dnů a furt se zvětšuje..
Přikládám foto

Příspěvek upraven 26.09.18 v 22:44

Reakce:

Ice79
Závislačka 2621 příspěvků 26.09.18 22:43

:mrgreen: Zírám, co vše sem kdo dá :roll: Jinak…„natekli“ pupínek ( pro ostatní: nateklý ;) )… vypadá jako obyčejný počínající beďar. :mavam:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 26.09.18 22:48

,,Pupínek" :lol: - :jsem myslela,že je jméno :D Ale vážně,pokud se vám to nezdá,zítra lékaři normálné ordinují,potom jsou tři dny volna.

Lenkasedl
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 22:48

Omlouvám se za chybu! Opraveno…
Jinak jako beďar se mi to nezdá

ajmy
Kecalka 112 příspěvků 26.09.18 22:56

Já bych jela na pohotovost… Hned!!!

DanKK
Nováček 2 příspěvky 26.09.18 22:58

Je to jen ucpaná mazová žláza, vlasovej folikul a nebo štípanec ;). Manžel to buď brzy vymáčkne nebo to samo vyhnije. Každopádně fenistilem nic nepokazí :)

iiiv
Extra třída :D 10974 příspěvků 27.09.18 00:20

beďar

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 27.09.18 00:56

Normální bedar.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >