Co by to mohlo být? Pásový opar?

Anonymní
4.1.20 10:16

Co by to mohlo být? Pásový opar?

Dobrý den,
cca mezi svátky mě začala svědit levá polovina od beder po pupek. Myslela jsem si, že od oblečení. Po pár dnech se mi na podbřišku udělal červený flek, který svědí, cca 5cm dlouhý a na pohmat hrbolatý, jako by bulka vedle bulky. Myslela jsem, že jde o malý pásový opar, ale je to cca 4-5 dnů a puchýře se neukázali. Včera se k tomu přidala bolest v bedrech a hodně nateklá uzlina v tříslech. Naše kožní je až v pondělí. Přikládám foto.
Děkuju za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11758
4.1.20 10:37

Já mám pravidelně pásový opar bez oparu. Jen to svědí a bolí jako čert.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11111
4.1.20 10:48

Podle obrázku nevím, ale napovídá tomu ta bolest v bedrech, ta při oparu bývá…asi bych jela na pohotovost než se ti to úplně rozjede, v tomhle případě čím dřív tím líp…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 13:09

@Janli
A je pak pasový opar infekční? Když se šíří pouze tekutinou z puchýřků? Bolí vás při tom třeba i bedra a podbřišek?

• Nahlásit
  • Citovat
11758
4.1.20 13:31
@Anonymní píše:
@Janli
A je pak pasový opar infekční? Když se šíří pouze tekutinou z puchýřků? Bolí vás při tom třeba i bedra a podbřišek?

V tom případě by infekční být neměl, bolí mě přímo ten zasažený pás. Jinam se ta bolest nepřelévá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 13:54

Podle fotky a co píšeš je pasovy opar nejpravděpodobnější, jela bych na pohotovost, antivirotika působí lépe, čím dřív se dají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 13:56

Infekční je jen ta tekutina. Sám o sobě pasovy opar infekční není, je to reaktivace víru, který máš v sobě od dětství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
4.1.20 15:06

Velmi účinný při léčbě je tea tree oil, seženete bylinkářství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:46

Zakladatelko, jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
6.1.20 11:30

@Venceslavka potvrzen pasovy opar bohuzel. Odlozili jsme ockovani a ted se jen modlim, aby herpesin tablety nemely nezadouci ucinky na dceru pri kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 14:14

@Ajinac Tak to je fakt smůla, že pásový opat a ještě když kojíte. Tak snad žádné nežádoucí účinky nebudou u dcery a vám brzo zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
6.1.20 14:24

@Venceslavka dekuju moc. Verim, ze to zadne z deti nedostane. Jen me zaskocilo, ze mi kozni tvrdila, abych dcery nepusinkovala, ze to prenasi vzduchem jako klasicke nestovice a pritom vsude ctu, ze pasovy opar je pouze kontaktem s tekutinou z puchyrku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama