Co by to mohlo být?Angína?????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 14:59
Co by to mohlo být?Angína?????

Aho maminky. Nevíte o co by se mohlo jednat????? Včera mě píchalo v levém uchu, ale asi po 2 hodinách bolest přestala. Dnes jsem se okolo 11h probudila šíleně unavená, s mírnou bolestí při polknutí a s rýmou, taky bolesti u mandlí na krku. Bolest při polykání se zhoršuje, je mi strašná zima, teplotu mám 35.8, manžel se mi díval do krku, prý tam mám “bílé kuličky”. Mohla by to být angínu? Docela se bojím, za pár dní jedem na dovču :roll:
Anonym - stav, jinak prosím prosím smažte ????

Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 13.08.19 15:06

Asi angína. Nejlepší je jít o lékaři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 15:12

@Petula306 Zítra skočím, díky :)

TerkaP2
Stálice 93 příspěvků 13.08.19 15:16

Určitě bych si tedy zašla k lékaři, ale jestli máte čepy na mandlích tak dle mého by to mohla být angína, většinou když jsem jí měla tak jsem přesně ty bílé kuličky na mandlích měla taky. Doktor dá antibiotika a bolest bude brzy pryč :)

Sue2008
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 13.08.19 15:34

Zrovna se léčím z anginy. Mě teda ucho nebolelo, ale neděli jsem byla nepoužitelná (horečka, bolest kloubů). Druhý den ráno už jen bolest v krku a hlavy. No a ukázkové čepy. Dnes mám druhý den penicilin a je mi trochu líp.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 17:05

Díky všem :* Zítra zajdu s snad to pátku budu aspoň trošku použitelná :mrgreen:

Petula306
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 13.08.19 17:32

Já s angínou normálně funguju. Nemívám teda teploty a tak 2-3 po začátku brání ATB se cítím relativně v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 17:43

@Petula306 Super, jedeme na dovču a chci si to užít, tak doufám, že budu taky normálně fungovat :lol:

Váš příspěvek
Reklama