Co by to mohlo být,bojím se mimoděložniho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 12:42
Co by to mohlo být,bojím se mimoděložniho

Holky budu jako anonym, protože to známí vědět nemusí. Dekuji za pochopení. Deti máme a rozhodli jsme se, že si poridime ještě ještě jedno. Bohuzel první ZT, druhe mimoděložní. Pri mimodeloznim jsem otěhotněla poslední den MS a týden před dostavění další, strašně bolesti břicha a jelo to. Nyní jsem tři měsíce po mimodeloznim. Vejcovod zachován. Bohuzel poslední den MS jsme byli na oslavě a pak pod vlivem alkoholu jsme si nedali pozor.Ted jsem týden do MS, ale už tři dny se mi strašně zvedá žaludek a dneska se k tomu přidalo píchání na vaječníkach. Koupila jsem test ale ten je negativní. Nevim zdá být klidná, když je mi pořád špatně a z jídla to fakt není. Nasla jsem že by to mohlo být i PMS…ale to jsem nikdy neměla, proč by zrovna teď začalo? :think: Je možné že je na test ještě brzo? Nebo čím by to mohlo být? Mám strach aby to nebylo zas mimoděložní. K Dr teď letět nechci, stejně by nic neviděl…nemáte někdo podobnou zkušenost a jak to dopadlo? Předem děkuji za každé info.
PS:vím že diskusi je tu spousta, ale mě děsí to píchání, druhého mimoděložniho se strašně bojím a podobnou diskusi s nějakým podobným příběhem jsem tu nenašla.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3489 příspěvků 15.03.19 13:09

.

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15412 příspěvků 15.03.19 13:40

Test je negativni. U tehotesntvi by byl pozitivni, i u mimodelozniho. Udelej si test za tyden dva znovu.

Sněženka25
Závislačka 4273 příspěvků 6 inzerátů 15.03.19 13:42

Ahoj, mně by to přišla jako veliká náhoda, že by se ti podařilo otěhotnět dvakrát za sebou poslední den menstruace…to přeci jen obvykle ovulace nebývá :-D
A jinak k tématu…asi by mě více znepokojovalo, kdyby mě píchal jen jeden vaječník…ale když oba, tak bude asi příčina jinde, ne?
A když ti vejcovod ponechali, tak ho zkontrolovali, jestli je průchozí?
A moje zkušenost s mimoděložním je, že nad ránem mě začala šíleně bolet noha, ale úplně neskutečně a po cestě na pohotovost ta bolest přešla do břicha a ještě ten den jsem byla na sále… Ty píšeš, že už ti není dobře 3 dny… u mě byl ten nástup bolesti velmi rychlý…samozřejmě možné je všechno, určitě bych zajela na kontrolu :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 13:56
@Sněženka25 píše:
Ahoj, mně by to přišla jako veliká náhoda, že by se ti podařilo otěhotnět dvakrát za sebou poslední den menstruace…to přeci jen obvykle ovulace nebývá :-D
A jinak k tématu…asi by mě více znepokojovalo, kdyby mě píchal jen jeden vaječník…ale když oba, tak bude asi příčina jinde, ne?
A když ti vejcovod ponechali, tak ho zkontrolovali, jestli je průchozí?
A moje zkušenost s mimoděložním je, že nad ránem mě začala šíleně bolet noha, ale úplně neskutečně a po cestě na pohotovost ta bolest přešla do břicha a ještě ten den jsem byla na sále… Ty píšeš, že už ti není dobře 3 dny… u mě byl ten nástup bolesti velmi rychlý…samozřejmě možné je všechno, určitě bych zajela na kontrolu :?

Nekontrolovali,to mi řekl jeden lékař v nemocnici,že by to chtělo za pár měsíců.No já u prvního mimoděložního měla jen lehké bolesti břicha asi dva dny a třetí byly tak brutální,že manžel okamžitě přijel z práce.Vydrzim hodně ale byly tak silné že jsem rvala jak tur.Proto se bojím.Znovu několik dní v nemocnici mě děsí.Mne teď nic nebolí,jen mi je špatně od žaludku a občas to píchání ,proto mě to napadlo…jako je mi jasné že pokaždé to může být vše jinak.Ale nemůžu normálně fungovat.Dcera dokonce musela teď jeden den zůstat že školky doma, protože mi bylo tak zle ,že jsem ji sotva obstarala.Takovou nevolnost jsem kromě těhotenství nikdy nemela :nevim: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 13:58
@mroe píše:
Test je negativni. U tehotesntvi by byl pozitivni, i u mimodelozniho. Udelej si test za tyden dva znovu.

No mám v plánu pokud nedorazí ms určitě udělat dalsi :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 21:54

Nikdo nemá podobnou zkušenost,? :?

Váš příspěvek
Reklama