Co by to mohlo znamenat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristynka19
Nováček 1 příspěvek 22.01.18 20:22
Co by to mohlo znamenat?

Ahoj holky, před měsícem jsme s přítelem měli nechráněný sex (vyjímka, jinak spolu spíme s kondomem) dělala jsen ho chvilku rukou než vykápla taková ta první „kapka touhy“ utřela jsem to, pak jsme měli normálně styk a než se udělal tak ho rychle vytáhl…Pár dní potom jsem dostala normálně menstruaci a všechno bylo ok..Ale tak týden zpátky se mi chtělo ráno 2 dny po sobě zvracet, druhý den mi bylo celý den zle od žaludku..Ten druhý den jsem si hned dělala 2 testy a oba dva negativní. Nevolnost trvala jen ty 2 dny, teď jsem ok jen mě pobolívá v podbříšku..Při­pomíná mi to bolest před menstruací ale menší..MS mám mít až za 18 dní. Nevíte co by to mohlo být? Nějaký zánět nebo něco? Nikdy mě v podbříšku mimo menstruaci nebolelo. Děkuju za odpovědi

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22806 příspěvků 22.01.18 20:30

@Kristynka19 nevolnost bych přisoudila střevním chřipkám, který teď řádí, bolest v podbřišku = ovulace…

Tableta
Závislačka 3927 příspěvků 22.01.18 20:31

Utření první kapky a ejakulace mimo ti nezaručí, že neotěhotníš ;) To jen tak, pro příště.

Tunrida
Hvězda diskuse 46780 příspěvků 22.01.18 20:35

Ovulace. Teď nic neotirej, ale radši nesoulož, pojď nechceš. chovat :lol:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 22.01.18 20:48

Kapka je z tebe mamka :mrgreen: raději se chraňte pokaždé, pokud nechcete mimíska :mrgreen: taky bych se přiklonila k chřipkám a pak k ovulaci :mavam: Navíc nevolnost snad ani takhle rychle nepřichází v těhotenství nebo aspoň mě přišla až dýl.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 22.01.18 20:50

Vsugerováváš si to :roll:

kacaaa
Kecalka 267 příspěvků 22.01.18 21:23
Co by to mohlo být?

Ahojte, moje situace je taková, poslwdni MS jsem mela 8.1. v tímto cyklu jsem přestala s bráním HA. Nyní jsem tedy 15 den cyklu, pokud dobře počítám. Od soboty mám bezbarvý výtok soplovitého charakteru bez zápachu. Dnes cítím mírnou bolest/křeč v podbřišku, jednou po utření na WC mírně růžový vytok. Může to být ovulace? Hned takto po vysazení antikoncepce? Sex byl sobota neděle s kondomem. Díky za radu :mavam:

Iwannaa
Povídálka 18 příspěvků 22.01.18 23:25

Dobrý večer mám dotaz mám zpoždění už 6 dny strašně mně bolí prsa celý měsíc bolí od minulé menstruace předevčirem mně bolelo strašně břicho jako při MS myslela sem si že už to přijde ale nic ty bolestí byli víc silne než normální..a mám vodovl bílý výtok jinak žádné změny test sem ne zkoušela :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama