Co by vas posunulo k tomu poridit si dalsi dite?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
1.5.22 00:03

Co by vas posunulo k tomu poridit si dalsi dite?

Ahoj holky, velmi mne zajima chovani rodicu a chtel bych se vas zeptat co by vas primelo k tomu poridit si dalsi dite. Treba dostupnejsi hlidaci sluzby, prima financni podpora (v jake vysi?), prostornejsi bydleni. Jinymi slovy, co by pomohlo zvysit porodnost?

Doplnujici otazka: Kolik deti mate a v jakem veku?

Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58471
1.5.22 00:17

Už nic. Plodící období přešlo. Máme tři děti. Myslím si, že je to dostačující množství. My plánujeme, že si společně pořídíme psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 00:31

Nic. 1 dítě, 10 let. Je moje všechno, absolutní štěstí, znovu to nepotřebuji a ani nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 00:43

Možná tak elixír mládí. Roky letí, sil ubývá.
První ve 32 letech, druhé v 36 letech. Chtěla jsem menší odstup, ale nedařilo se.

• Citovat
  • Nahlásit
26594
1.5.22 00:50

Nic. Máme dvě děti a máme splněno. K dalšímu by mě neposunul ani milion, státní chůva a nabídka kvalitního sexu. Děti jsem porodila, protože jsem je chtěla, i kdyby mi stát nedal nic, stejně bych je měla. Stejně tam mě cokoliv nepřiměje mít další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4627
1.5.22 00:56

Nemám žádný a nepřiměje mě k tomu nic, aktuálně. Možná někdy. Ale spíš ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
1.5.22 05:17

Mám dvě malinké děti. Třetí bych brala jen, kdybychom se přestěhovali do velkého domu. A nechci bydlet za Prahou a dojíždět, takže by dům musel být v Praze. Manžel by třetí chtěl, tak se musí hodně snažit, abychom našetřili těch 30 milionů :P (samozřejmě nadsázka :lol: ).
Být mladší, do třetího bych asi šla i v bytě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13379
1.5.22 06:35

Nic :lol: No, ten elixir mladi mozna, kdo vi, jak bych premyslela byt o 10 let mladsi…ale mam 2 deti a ted jsem s nimi nejakou dobu sama a jsem si naprosto jista, ze mit vic deti nez dospelych je silenost :mrgreen: Jsem ze 3 deti a muz taky, ale u obou to je tak, ze to treti je s velkym odstupem a to by treba slo, ale jinak teda ani za nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 06:44

Jsem potreti tehotna a motivace je vnitrni. Ke ctvrtemu si myslim ze by me nemotivovalo uz nic :lol: ale pomohlo by mi kdyby byl zamestnavatel motivovany k castecnym uvazkum a HO, mela jsem zajem zvysit si pri detech uvazek (delam pri RD na DPP) a proste tam zajem nebyl, ze je s tim moc starosti, DPP je v pohode. Plus celkove to nastaveni spolecnosti ze spravna matka musi byt 3 roky doma. Nevim jestli mam silu s tim bojovat. Trochu doufam ze u tretiho ze se ledy pohnou v soucasne situaci a u tretiho zvladnu vyssi uvazek trosku driv…:nevim: anonym protoze tehotenstvi je v zacatku.

• Citovat
  • Nahlásit
43086
1.5.22 07:07

Vůbec nic. Než jsem si dítě pořidila, nebyla motovací jiná věc než že chci dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
1.5.22 07:25

Nemáme žádné, ale o první se snažíme ;) muž chce zůstat u jednoho, já bych ráda dvě. Uvidí se dle situace. Chceme dát dítěti vše, včetně vlastního pokojíčku ;) takže u nás budou do budoucna rozhodovat finance a velikost bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8676
1.5.22 07:27

Jednou to byla obrovska vnitřní touha, podruhé manželův omyl dva měsíce po porodu. :) Třetí dítě nevim, asi úplně nechceme. Manžel tvrdí že ne, a já nevím. Byl by to masakr, i co se tyce financí v pozdějším věku. Teď se cítím ohledně dětí spokojeně, jen by mě zajímalo jak vypadá „pocit - cítíme se kompletně“. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 07:30

Mám jedno dítě. Syn 4 roky. K dalšímu dítěti by mě nedonutilo nic. Syna miluju a je pro mě vším :srdce: Ale vždy jsem chtěla jen jedno dítě. Možná kdybych měla dceru :think: Tak bych ještě o jednom dítěti uvažovala, protože jsem vždycky chtěla kluka.
Anonym nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
16281
1.5.22 07:34

Děti máme dvě, nouzí netrpíme a na třetí by mě nepřesvědčilo nic. Dokonce jsem zvažovala potrat, když jsem v jednu dobu panikařila, že zlobí antikoncepce. Naštěstí to byl planý poplach a nemusela jsem to řešit v reálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
1.5.22 07:36

Je mi lehce pres 30, 3 male deti, ctvrte mame otevrene, mit vlastni bydleni, vubec nad ctvrtym nevahame. Penize jsou hodne, ale nejsou vsechno. Hlidani nemame, clovek si uz zvyknul. Nemame ani kombika, ale tak nejak se vejdeme, i kdyz s nakupem uz je to nekdy slozitejsi, ale clovek je diky tomu i kreativnejsi :lol: Nepotrebujeme pro kazde dite svuj pokoj a kazdy rok k mori. Samozrejme musi clovek zvazit jeste zdravotni stav obou a finance na vzdelani deti-to je pro nas nejlepsi investice, deti mame zda se vsechny dost nadane, tak aby byly penize na skoly, nejaky ten krouzek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat