Co byste dělali, kdybyste vyhráli v loterii?

13.8.21 21:27

Co byste dělali, kdybyste vyhráli v loterii?

Ahoj, dneska jsme po půl roce s manželem zase vsadili (a nic :lol: ). A přišla klasická debata, co bychom dělali, kdybychom vyhrali miliardu.

Co vy? Já vykopnu: krom klasiky, že bych dala spoustu peněz na dobré účely, tak bych odjela na rok za kopecky, inspirovala se tím, jak si žijí jinde. A po návratu bych udělala z našeho domečku trochu hezčí domeček, a ze zahrady o hodně hezčí zahradu. :lol: A pustila bych se do podnikání. Co mě u takového přemýšlení napadne vždycky je, že bych nechtěla aby mé okolí vědělo, že jsem vyhrála, ale hrozně ráda bych jim taky pomohla. Takže bych každému treba poslala 10 milionů a pak tvrdila, že mě taky od toho neznámého dárce přišly. :lol:

Snad tu taková debata není, nenašla jsem :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3787
13.8.21 21:42

Vim naprosto přesně :mrgreen: rozdala bych po rodině, poslala na charitu, splatila hypo, koupila si nový auto (to si sice koupim i bez loterie, ale ne to co chci :mrgreen: ), udělala všechny ty opravy na baráku co furt říkáme že příští rok, na zahradě místo nadzemního bazénu pořádnej biotop, z baráku na haraburdí letní kuchyni s udírnou a místem na spaní pro kámoše. A pak pár měsíců v Americe, jen tak si jezdit, chvíli bejt tam a chvíli jinde. A zbytek investovat, ať máme my i naši rodiče na důchod bez starostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1973
13.8.21 21:42

Koupila bych si jeden mlyn. Uz jako diteti se mi hrozne libil, ted kolem nej chodim behat a rikam si, jak je to krasny misto. A ty pozemky k tomu! Vzdycky se tam zastavim, funim a premyslim, ze si pujdu vsadit.
Ale pak se zas vratim na zem, pro nas je to moc velky, narocny na udrzbu a drahy.. Leda ze bych vyhrala penize i na par zamestnancu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 21:45

Já jak jsem stará, tak jsem blbá a rozdala bych to. Mým dětem na spoření, ségře, která měla s manželem kvůli covidu rok zavřenou firmu, bráchovi, který se nemůže zmatorit na vlastní dům, mámě, aby si nechala udělat nové zuby, kámošce, která musí mít dvě zaměstnání aby zvládali splácet hypotéku (oba s manželem na střídačku velké zdravotní problémy) a samozřejmě na opuštěná zvířata :srdce:
Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
4336
13.8.21 21:48

Zrovna jsem nad tím uvažovala, nepotřebovala bych ani tu miliardu, ale pár milionů by se hodilo :-) za prvé bych pomohla svým rodičům za to, ze mi dali život. Koupila bych si domek se zahradou, aby se tam me děti mohly vyblbnout a pak bych investovala do naší firmy, aby zaměstnanci byli spokojeni a abychom měli zase atmosféru, jako před kovidem. Nikomu bych o výhře nerikala, kromě rodiny a chtěla bych se dal věnovat své práci, proto bych ani nějakou přemrštěnou částku vyhrát nechtěla, to by nedělalo dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13566
13.8.21 21:48

Já bych se hodně divil. Vzhledem k tomu že nesázím, tak by mě výhra dost překvapila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5570
13.8.21 21:51

Svým malým klukům bych dala velkou část na spoření. Našim bych dopřála pohodu a bezstarostnost po letech práce. Nám s manželem a klukama bych pořídila velký domek s ještě větší zahradou a určitě bych dětem chtěla ukázat svět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 21:57

Dala bratrovi par milionu na byt, kdyz ted na nemovitost nedosahne. Pak si koupila pro nas nemovitost u more a jeste jeden domek pro nas se zahradou na bydleni tam, kde bydlime ted :D a zbytek tak nejak podarovala

• Citovat
  • Nahlásit
195
13.8.21 22:02

Takhle už jsem mockrát „výhru“ utrácela :lol:
Plány se s přibývajícím věkem mění, ale momentálně takto - třetina rodině, třetina charita, třetinu bych si nechala.
Koupím si apartmán v Tatrách, apartmán u moře, asi v Chorvatsku a obytný vůz a budu se mezi něma přesouvat. Pořídím si antikvariát, velký, světlý prostor, kde se bude vařit čaj a káva a hlavně číst.
Jednou jsem mamce vsadila sportku a ještě, než proběhlo losování, se s taťkou pohádali, protože řekla, že by si z výhry mimo jiné koupila jen pro sebe byt, aby si občas odpočinuli od sebe. Nějak se mu to nelíbilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
13.8.21 22:03

Miliarda je moc, to bych nespotřebovala.
Koupila bych sobě domeček někde u moře. Rodičům někde v přírodě.
Něco bych nechala na stará kolena a na nějakou pohodlnou měsíční rentu.
Zbytek by šel na zvířecí útulky.
Asi bych dál chodila do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23448
13.8.21 22:04

Edit:omyl

Příspěvek upraven 13.08.21 v 22:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4861
13.8.21 22:06

Penize bych ulozila nekam bezpecne, kde by to neslo 1-2% rocne. To by stacilo na nejlepsi skoly pro deti, pokud by chtely.

Asi bych si snizila pracovni uvazek, a v 50-ti sla do duchodu. Par let na lodi kolem sveta, a pak dum na venkove, mozna i se zviraty. :)

Obecne bych to rozdelila mezi deti, me by stacil dum na venkove na doziti a hlidani vnoucat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 22:08

@větvička1 tak z miliardy by i ten zaměstnanec byl :lol: ale je to pěkná představa.

@Deninina jo, taky mě vždycky napadá, že až tak moc bych nepotřebovala, že by nám realne ke spokojenemu životu stačilo třeba 5 milionů, však mi nevadí pracovat. Ale když si představím miliardu, s tím uz se dají dělat různé věci no :lol:

@Lucie142 :lol: to je vlastně dost dobrý téma hádky :lol: ta by bylo pak fakt neštěstí vyhrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6454
13.8.21 22:14

@Lily-of-the-valley doplatila bych hypošku, hodně bych zvažovala koupi nového auta, respektive jestli bych se chtěla vzdát toho svého. Koupila bych si byt v Itálii na horách a někde u moře, asi v Chorvatsku. Sobecky bych jela na luxusní dovolenou. Dala peníze dětem na účet, pořídila jim nemovitosti a něco dala i našim, i když ti nepotřebují téměř nic.
Nedala bych nic na charitu a do práce bych asi chodila i nadále, protože mě baví a mám skvělý kolektiv. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1973
13.8.21 22:17

@Lily-of-the-valley No jo, to jsem prehlidla :mrgreen: Ale miliardu bych vyhrat nechtela, to je moc. I kdyz… pobliz je i jeden prakticky rozpadlej barokni hospodarskej dvur, toho je mi moc lito. Tam by se utopily stovky milionu raz dva. Ja bych asi zachranovala kulturni pamatky, to by mi slo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat