Co byste dnes dělali, nebýt omezení?

Anonymní
21.4.21 18:07

Co byste dnes dělali, nebýt omezení?

Zdravím. Je konečně krásný jarní den..a já mám přesto smutnici náladu. Říkám si, jak se náš život neskutečně za jeden jediný rok změnil. Kdyby nebyla pandemie, sedla bych dnes určitě s dětmi do auta a jela po škole třeba do zoo. Večer bychom pak den zakončili v naší oblíbené restauraci, poseděli bychom tam s kamarády..

Místo toho jsme doma, byli jsme tedy venku na hřišti, ale ani na blbou zmrzlinu pomalu nemám, tak tam nerada chodím, neb je tu u něj hned stánek s občerstvením. Auto dojezdilo, na opravu ani na jiné není. A do restaurace se nejspíš taky ještě dlouho nedostaneme. Nežijeme, přežíváme den za dnem a někdy mám dojem, že ani večera už nemáme naději se dočkat. Jsme jako roboti. Nesmejeme se, nemáme z čeho se radovat. Večer jdeme spát a po pár hodinách se budime s přáním, aby už byl zase vecer a další hnusný, i když počasím krásný, den byl za námi. Ani to sluníčko posledních dvou dnů nepomohlo..

A tak se ptám, co byste dělaly vy v takovýto den nebýt covidu a opatření?

Omlouvám se za anonym, osobní

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
726
21.4.21 18:16

Dnes by som bola na sluzobke, vecer na plazi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
21.4.21 18:17

Já chodím do práce a po práci jdu s dítkem za každého počasí do přírody aspoň na hodinu. Místa měníme, občas popojdeme pár km a jdeme jinam do přírody :lol: Když by omezení nebylo, tak je to stejně, protože se přes týden nikam moc nedostanu. O víkendu si to vynahrazujeme.. O víkendu mi chybí zajít na dobrý oběd do restaurace a tak. A úplně nejvíc mi vadí, že nemůžu zajít s kámoškou posedět do vinárny, když je dítko o víkendu u otce :lol: Úplně bych zapomněla na kino!!! Chodíme s dcerou pravidelně jednou za půl roku někdy častěji, když dávají něco hezkého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2045
21.4.21 18:19

Byli jsme na bruslích, jinak bych byla na třídní schůzce, takhle jsem ji zvladla pres telefon na lavicce během pauzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
21.4.21 18:20

Dneska je venku nádherne.. Takže kdyby to šlo zašli by jsme si s mužem na dobrou kávu protože to máme rádi… A nejspíš by jsme šli do kina.. Ale to že je všude zavřeno nam vůbec nevadí dokážeme se zabavit i tak 🙂..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26917
21.4.21 18:23

Dělala bych úplně to stejné jako dnes. Byla jsem v práci. Odpoledne dorazila kamarádka s dětmi (děti spolu chodí do MŠ, takže to neřešíme).
My je vyprovodili domů, stavili jsme se na zmrzlinu.
Teď se těšíme na víkend, protože pojedeme na chalupu a budu sázet rajčata do skleníku. No a je tam skvělá cyklostezka, takže vezmeme kola a koloběžky a uděláme si odpoledne výlet.
Místo kina jsme si pořídili projektor a jednou za 2 týdny si děláme kulturu. Pouštíme si filmy, uděláme popcorn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10846
21.4.21 18:23
@Anonymní píše:
Nežijeme, přežíváme den za dnem a někdy mám dojem, že ani večera už nemáme naději se dočkat. Jsme jako roboti. Nesmejeme se, nemáme z čeho se radovat. Večer jdeme spát a po pár hodinách se budime s přáním, aby už byl zase vecer a další hnusný, i když počasím krásný, den byl za námi. Ani to sluníčko posledních dvou dnů nepomohlo..

mrzí mne tvoje situace :kytka: :( :kytka:
já jsem poslední rok prožila hodně v kalupu, budí mne ráno budík a raduju se z toho, že všichni žijeme. (tedy skoro všichni…)
kdyby nebyla karanténa, zrovna bych odcházela z práce, podobně jako dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
21.4.21 18:24

Fungujeme jako kdyby corona nebyla :nevim: zoo jsou u nás otevřené, stánky se zmrzlinou, okénka na vydej kávy taky, teď už můžeme vyrazit i na brusle, na hřiště, takže proste klasika. Delala bych to co dělám teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
21.4.21 18:25

Byla bych přes den v práci a večer bych strávila v sauně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Astra80
21.4.21 18:25

Určitě bysme jeli s rodinou někam na výlet vlakem např. do Českého Krumlova a prošli se historickým jádrem města a dali si nějaký dobrý oběd v místní restauraci a po dobrém obědě alžírskou kávu a kubánský dort :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
14356
21.4.21 18:28

To je mi líto, že jste na tom mizerně. Snad bude brzy lépe :hug:

Nás se to nedotklo finančně. Takže tak nějak si můžeme kam chceme na výlet i do té zoo. Ale kdyby nebylo omezení, asi bych si konečně vyrazila někam s manželem, konečně taky bez dětí..do restaurace na dobré jídlo, do divadla, na konzert a pak do nějaké vířivky a odpočiněk, relax..

My konečně o víkendu jedeme za rodinou mimo okres, tak to je taková první vlaštovka k velké radosti, pojedeme na nějaký výlet a budem spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
21.4.21 18:29
@Astra80 píše:
Určitě bysme jeli s rodinou někam na výlet vlakem např. do Českého Krumlova a prošli se historickým jádrem města a dali si nějaký dobrý oběd v místní restauraci a po dobrém obědě alžírskou kávu a kubánský dort :andel:
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53478
21.4.21 18:30

Dneska jsem byla prvně po karanténě v práci. Takže jsem si užívala osobní kontakt. A co to šlo, tak jsme byli venku, na hřišti. A největší radost mám, že manžel vyvezl starou sedačku na sběrák a zítra nebo v pátek přivezou novou. Vyšlo to krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
21.4.21 18:30

Ahoj, dělala bych to stejný co jsem dělala dneska :D vůbec mi nevadí že jsou omezení, maximálně zoo kvůli dítěti. Přijde mi smutné, že se takhle hroutíte z toho, že je něco zavřené. Zkuste si najít jinou zábavu, máme přece krásnou přírodu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
21.4.21 18:31

@Kriss Tina taky to tak máme, jen kdyby ještě jela školka a kroužky, pro ty děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat