Co byste dokázaly "obětovat", abyste si udržely chlapa

Anonymní
13.1.20 10:42

Co byste dokázaly "obětovat", abyste si udržely chlapa?

Vím, že mě teď řada z vás bude chtít ukamenovat, že strkám nos, kam nemám, ale zkusím to. :) A prosím anonymně.
Otázka zní jasně. ****Co byste byly nebo jste byly schopné udělat, abyste si udržely chlapa, který vás podvádí/podvedl s jinou?**
Moje odpověď: Asi nic, co by bylo na úkor mě nebo dětí, nic, co by mě omezovalo, nic, co bych nechtěla udělat spíš sama pro sebe. Asi prostě vůbec nic. Nechala bych ho jít, jsem dost zásadová (i když někdy na škodu).
Proč se ptám? Překvapilo mě, co všechno jsme my holky schopné udělat, abychom si přitáhly chlapa, který se angažuje i u jiné. Známá například pořád hubnula a hubne, aby byla pro něj dost dobrá. Přitom kvůli tomu přišla už v 6nedělí o MM. Tak to bych určitě nedala, ačkoliv proti krmením UM jinak nic nemám. Druhá kámoška se dala cestou sexy dračice, aby její přítel přestal hledat jinde. Hm. :think: Neodsuzuju. Prostě se ptám. Třeba jsem jen málo bojovná, nebo mám málo zkušeností…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6980
13.1.20 10:47

Kufr a pár krabic, aby pobral své věci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23697
13.1.20 10:48

A už se ti to někdy stalo? Ono se sice hezký mluví co by, ale když se ti opravdu stane, je to úplně jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 10:50
@pikola píše:
A už se ti to někdy stalo? Ono se sice hezký mluví co by, ale když se ti opravdu stane, je to úplně jiné.

Presne tak, teorii ma kazdy plnou pusu, ale v realite ho nekdy (byt treba jen na cas) premuze obycejny strach ze samoty, neznama atd. a jedna casto i proti svemu puvodnimu presvedceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
13.1.20 10:54

Az se to stane, tak zasadovost se kolikrat vytrati behem chvilky.Ja s tim osobni zkusenost nemam, ale jedno vim, zlomilo by mi to srdce a pravdepodobne by to casem slo do kytek tak, ci tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10237

NIC. Na to se mam natolik rada, abych se nekoho doprosovala o kvalitni vztah :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58897

Omyl, přeskočila jsem větu, že mi podvádí s jinou. V tom případě nic.

Příspěvek upraven 13.01.20 v 11:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

S jinymi zenami nesoutezim, stejne to nema cenu. Navic nejsou rovne podminky- ja vomatlana od MM, nemohouce se hnout od kojence, ony krasavice nakrucujici se v praci, flexibilni. Nejvice sil bych naprala na udrzeni vlastni dustojnosti (vzhled, cas pro sebe, spravedlive rozdeleni prace i zabavy) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
13.1.20 10:55
@Anonymní píše:Proč se ptám? Překvapilo mě, co všechno jsme my holky schopné udělat, abychom si přitáhly chlapa, který se angažuje i u jiné. Známá například pořád hubnula a hubne, aby byla pro něj dost dobrá. Přitom kvůli tomu přišla už v 6nedělí o MM. Tak to bych určitě nedala, ačkoliv proti krmením UM jinak nic nemám. Druhá kámoška se dala cestou sexy dračice, aby její přítel přestal hledat jinde. Hm. :think: Neodsuzuju. Prostě se ptám. Třeba jsem jen málo bojovná, nebo mám málo zkušeností…

V reálné situaci se člověk stejně rozhoduje jinak a hlavně z venku to vždy vypadá jinak, jednodušší, než to ve skutečnosti je…

Stejně jako se jedny obětovávají, aby si chlapa udržely a s ní třeba i ne moc funkční vztah.
Stejně tak jiné dělají vše proto, aby o něj přišli a rozbili si vztah, který navenek vypadá ideálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3264
13.1.20 10:55
@pikola píše:
A už se ti to někdy stalo? Ono se sice hezký mluví co by, ale když se ti opravdu stane, je to úplně jiné.

me stalo a nebyla jsem ochotna obetovat nic, proboha proc? taky ziram, jak se zenske dokazi ponizit, aby si udrzely chlapa. a taky se divim, kolik zenskych je na chlapech totalne zavislych, nejen financne, ale i zabavou, konicky… sami o sobe neschopne cokoliv udelat, vymyslet… kolikrat se nedivim, ze takova zivotni koule u nohy prestane chlapovi imponovat… a pritom staci malo, kdyz vas pritel opusti - nebrat to jako svoji zivotni prohru, ale jeho :mavam: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15774
13.1.20 10:56
@pikola píše:

Přesně tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 10:56

Znám svou prudkou povahu takže dozvědět se, že mě podvádí s jinou..asi by to skončilo.
Ve vztahu je u mě zásadní důvěra a ta by byla v prachu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15774
13.1.20 10:58
@markytka3 píše:
me stalo a nebyla jsem ochotna obetovat nic, proboha proc? taky ziram, jak se zenske dokazi ponizit, aby si udrzely chlapa. a taky se divim, kolik zenskych je na chlapech totalne zavislych, nejen financne, ale i zabavou, konicky… sami o sobe neschopne cokoliv udelat, vymyslet… kolikrat se nedivim, ze takova zivotni koule u nohy prestane chlapovi imponovat… a pritom staci malo, kdyz vas pritel opusti - nebrat to jako svoji zivotni prohru, ale jeho :mavam: :pankac:

A tím souhlasím, ale k tomu musí spousta lidí dozrát. Když se ti to stane ve 20, kdy stále hledáš sama sebe a táhneš si špatné modely z rodiny, tak se s tím poperes jinak než sebevědomá 40, která už dobře zná svou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13270
13.1.20 10:59

Byla bych ochotna si sednout a vyslechnout jeho verzi a proc se to stalo, dat tomu nejaky cas na premysleni. A pak by se ukazalo. Pokud by jeho pozadavek byl treba, ze vzdy chtel prsatou blondynu, ktera se moc nepta a posloucha, tak bych si zatukala na celo a zbalila mu kufry, pokud by to bylo neco realnejsiho, alespon bych to zkusila. Mluvim o prvni nevere. Opakovana? To se neptam a balim mu kufry rovnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 11:02

No, čekala jsem, že se ohradíte proti větě, že nemám zkušenost = nemám co kecat, nevím, jak by to bylo ve skutečnosti. S tím souhlasím. A chápu, že každá to máme jinak. Takže prosím neslovíčkařme. Já to mám asi tak, jak psala, tuším, @wildcherry, prostě bych byla poté stejně taková nesnestilelná, „ponížená“ fúrie, že bych ten vztah, jakkoliv by třeba i jinak mohl fungovat, poslala do kytek já sama = minimální snaha z mé strany, ať si vyžere, co nadrobil, deb. l (František Louka, Kolja, na adresu hrobníka). :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama