Kontakt navazuji jen já - on jen odpovídá. Má to cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 20:18
co byste mi poradili - má to cenu?

Dobrý večer,
potřebovala bych poradit, poznala jsem jednoho muže. Píšeme si. Teda já píšu jemu, on mi jen odepisuje..skoro nikdy mě nenapsal jako první, také si telefonujeme, ale opět volám já…on mi sám od sebe nezavolá. Trápím se kvůli tomu, již několikrát jsem si říkala, že už mu nenapíšu ani nezavolám, ale stejně to nevydržím a napíšu. Vím, že kdyby měl chlap zájem, tak se chová jinak…iniciuje vše sám…taky vím, že jsem na něm závislá, ikdyž mám svoji rodinu -manžela a děti. Potřebovala bych se té zavislosti na něm zbavit a nevím, jak to mám udělat…zažil někdo něco podobného?? a jak to překonal??. Budu ráda za každou radu. Předem děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 28.04.19 20:22

Nemá to cenu :nevim: vždyť jen dolézáš a on nemá nejmenší zájem.
Hleď si své rodiny.

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 28.04.19 20:24

Přestat se vtírat a je to, hrozně se ponižuješ

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 28.04.19 20:25

Spíš bych energii, kterou věnuješ dolézáni věnovala tomu, abych napravila to, co doma nefunguje, když máš potřebu takhle blbnout

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 28.04.19 20:27

Máš manžela, děti a jsi závislá na chlapovi, který o tebe nemá ani zájem? Vezmi rozum do hrsti a již ho nekontaktuj.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 28.04.19 20:27

Je to fakt ponižující :zed: zapři se.. vymaž jeho tel. číslo /pokud ho neznáš zpaměti/, máš rodinu, tohle za to nestojí

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3611 příspěvků 28.04.19 20:31

Jak ponižující, stačí když si po sobě přečteš úvodní příspěvek a musí ti být jasné jak jsi trapná…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 20:39

Ano, vím že jsem trapná a ponižuji se…jen jsem chtěla nějakou radu, jak se té zavislosti na něm mám zbavit…nechci se právě, už takhle ponižovat…ale když ho neslyším, nebo mu nenapíšu, tak po třech dnech mám úzkost, takže to nevydržím a ozvu se mu…pak mám úlevu…proto prosím o radu, jak překonat ty abstinenční příznaky. Děkuji Zakladatelka

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3611 příspěvků 28.04.19 20:44

Výmaz si veškeré kontakty na něj a když tě to chytne běž si zaběhat

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 28.04.19 20:45
@Anonymní píše:
Ano, vím že jsem trapná a ponižuji se…jen jsem chtěla nějakou radu, jak se té zavislosti na něm mám zbavit…nechci se právě, už takhle ponižovat…ale když ho neslyším, nebo mu nenapíšu, tak po třech dnech mám úzkost, takže to nevydržím a ozvu se mu…pak mám úlevu…proto prosím o radu, jak překonat ty abstinenční příznaky. Děkuji Zakladatelka

Vymaz si jeho číslo, zruše seznamku nebo kde jste se to seznámili, prostě cokoliv co ti zabrání, abys ho kontaktovala. Časem tě to pak přejde.

karkarka
Závislačka 3673 příspěvků 28.04.19 20:46

Mas nejakou sebeuctu? Ten chlap te nechce a ty dolejzas. Smaz si na nej kontakty a vyrizeno.

sediza
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 28.04.19 20:49
@Anonymní píše:

Jedině s pomocí kvalitniho psychoterapeuta…

Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 28.04.19 20:53

Psychoterapeut, na úzkosti antidepresiva.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 28.04.19 20:57

Zablokuj si ho a cas, ktery mu chces venovat, venuj svemu manzelovi!
Svrbi te, nebo co..jinak si to nedovedu vysvetlit. Promin

Azeretereza
Závislačka 2751 příspěvků 28.04.19 21:22

Taky jsem měla po ukončeným „vztahu“ tendence s dotyčným řešit co by kdyby, hlavně když jsem měla upito, normálně mě to nenapadlo. Vyřešila jsem to tím, že jsem komplet všechny čísla smazala, dala jsem si ho do ignorace a to tak, abych na to číslo prostě nemohla přijít. Pomohlo to. Ted už si na něj ani nevzpomenu. Udělej to taky tak, abys to číslo na něj prostě neměla. Vymaz ho, odstrihni, časem se to podaří dostat ho i z hlavy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama