Co byste na svém životě NEměnili?

Anonymní
22.11.20 16:49

Co byste na svém životě NEměnili?

Stále slýchám otázku. Co byste na svém životě změnili? Ale mě spíš zajímá.. Co byste na svém životě NEměnili? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50196
22.11.20 17:10

Tady asi každý, stejně jako já, napíše dětství, protože bylo bezstarostné. Budou tu i vyjímky- ale těch bude menšina. A v dospělosti chvíle, kdy se vracíme do dětských let. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
22.11.20 17:15

Neměnila bych nic. Všechno, co se mi stalo, se stalo z nějakého důvodu a někam mě to posunulo. Bez toho bych to nebyla já :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
22.11.20 17:19

Neměnila bych nic. To neznamená, že všechno, co se mi v životě stalo, co jsem udělala, všechna moje rozhodnutí… byla vždycky 100% správná a nic jsem nemohla udělat lépe. Ale kdybych cokoliv změnila, byla bych dneska jinde než jsem a už by to byl jiný život a já jiný člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.11.20 17:25

Taky bych nechala všechno jak je. Byly i dost drsné zkušenosti, ale udělalo to ze mě lepšího člověka, co si váží maličkostí. Neměnila bych taky manžela, on byl moje nejlepší volba v životě a syna i když je to pěkný kvítko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 17:33

Asi to bude znít sentimentálně a jako klišé, ale neměnila bych možnost poznat „lásku ke čtyřnohému příteli“. Měla jsem 6 let super zvířecího kámoše, o kterého jsem se starala, jak nejlíp jsem dokázala. :srdce:

Anonym - pro mě stále ještě příliš citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
1601
22.11.20 17:44

Něměnila bych to, že mam skvělou rodinu, manžela a děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50196
22.11.20 17:55
@Anonymní píše:
Asi to bude znít sentimentálně a jako klišé, ale neměnila bych možnost poznat „lásku ke čtyřnohému příteli“. Měla jsem 6 let super zvířecího kámoše, o kterého jsem se starala, jak nejlíp jsem dokázala. :srdce:Anonym - pro mě stále ještě příliš citlivé téma.

Tomu věřím. Taky jsem měl u svého dědy super- i když trošku praštěného Dalmatina. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60930
22.11.20 18:04

Rozhodnutí mít děti.. Jsou to miláčci, i když někdy na zabití :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3422
22.11.20 18:16

Asi bych nemenila nic. Dětství jsem mela hezke, a ted ve triceti mam vsechno podstatne. Hezke bydleni, spokojene manželství, dve krasne deti. A dalsi sny prijdou casem, tomu verim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
22.11.20 18:25

Nemenila bych manzela a deti. Menila bych rodice a detstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3909
22.11.20 19:38

Vzdycky jsem tvrdila, ze bych nemenila nic a ze vsechna moje rozhodnuti se nakonec v retezci dalsich udalosti ukazala jako spravna az nezbytna. Letos to bohuzel prestava platit. Nemenila bych manzela a deti. Ale vsechno ostatni ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
22.11.20 19:48

Nevymenila bych svoje děti, na spoustě ostatního by se dalo zapracovat :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 20:06

Také bych nic neměnila. Často jsem rodičům vyčítala(z legrace),že mě poslali do první třídy moc brzy(6 let jsem měla v srpnu),byla jsem hravá, nebavilo mě učení. Ale to bych nepotkala na učilišti svou nejlepší kamarádku, a tím pádem bych nepoznala jejího bratrance, kterého jsem si vzala po půl roce chození(už těhotná)Bylo mi tenkrát 18 let, ještě těhotná jsem stihla odmaturovat. Příští týden máme výročí svatby 22 let. Mám šťastné manželství, dva dospělé kluky. Všechno má svůj smysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
25.11.20 08:52

Neměnila bych nic, vše má v životě nějaký význam, ať se už jedná o ty dobré a nebo o ty špatné věci. Obojí člověka formuje. Se svým životem jsem naprosto spokojená a jen doufám, že to takto vydrží do smrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama