Co byste na tohle řekly svému muži?

Anonymní
18.12.20 12:20

Co byste na tohle řekly svému muži?

Poslední dva dny přemýšlím, jestli jsem jenom přecitlivělá, jak on říká, nebo jestli je normální, že mě to vzalo…
Nebudu zabíhat do detailů… Máme 14 měsíců staré dítě, jsme manželé…Před dvěma dny jen tak při balení dárků padlo téma bývalé vztahy. Dozvěděla jsem se, že než byl se mnou (do 40 let), byl mockrát zamilovanej. Že minimálně dvacetkrát. To, že nikdy s nikým nežil, neměl žádnej fakt vážnej vztah, jednu dobu měl dvě ženský zároveň a to prý jednu z nich miloval… hodně pařil, užíval si života. A co na tom je to, co mě vzalo… Všechny tyhle ženský (některý i zadaný a s dětma) prý miloval stejně jako mě. Že se mnou to nebylo jiný, umí prý milovat jenom jedním způsobem. Ne víc nebo míň.
A já se ptám…jsme spolu tři roky. To jsem jenom další v řadě? Měla jsem za to, že ten vztah je moc hezkej, že nám je fakt hezky. Lásku z něho cítím a myslela jsem, že jsem pro něho víc než byla nějaká holka z baru, se kterou ani neměl vztah, dle jeho slov. Ale - miloval jí stejně jako mě. A jako 20 dalších holek. Prostě… přijde mi, že se mi úplně sesypala moje představa o tom, co mezi náma je. Že je vlastně jenom otázka času, kdy přijde další taková, do které se zamiluje…a půjde.
Co byste řekly vy svýmu muži, kdyby vám tohle řekl? Jak byste se cítily?
Prosím nechat anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
285
18.12.20 12:25
@Anonymní píše:
Poslední dva dny přemýšlím, jestli jsem jenom přecitlivělá, jak on říká, nebo jestli je normální, že mě to vzalo…
Nebudu zabíhat do detailů… Máme 14 měsíců staré dítě, jsme manželé…Před dvěma dny jen tak při balení dárků padlo téma bývalé vztahy. Dozvěděla jsem se, že než byl se mnou (do 40 let), byl mockrát zamilovanej. Že minimálně dvacetkrát. To, že nikdy s nikým nežil, neměl žádnej fakt vážnej vztah, jednu dobu měl dvě ženský zároveň a to prý jednu z nich miloval… hodně pařil, užíval si života. A co na tom je to, co mě vzalo… Všechny tyhle ženský (některý i zadaný a s dětma) prý miloval stejně jako mě. Že se mnou to nebylo jiný, umí prý milovat jenom jedním způsobem. Ne víc nebo míň.
A já se ptám…jsme spolu tři roky. To jsem jenom další v řadě? Měla jsem za to, že ten vztah je moc hezkej, že nám je fakt hezky. Lásku z něho cítím a myslela jsem, že jsem pro něho víc než byla nějaká holka z baru, se kterou ani neměl vztah, dle jeho slov. Ale - miloval jí stejně jako mě. A jako 20 dalších holek. Prostě… přijde mi, že se mi úplně sesypala moje představa o tom, co mezi náma je. Že je vlastně jenom otázka času, kdy přijde další taková, do které se zamiluje…a půjde.
Prosím nechat anonym…

To musí být vul…buď ti chtěl takticky ublížit, jestli na tebe nežárlí náhodou?…tak aby sis nemyslela že ho máš jistyho…nebo je to první… TAKŽE, řekla bych mu, že me to mrzí co rekl, že když spolu máme dítě, tak jsem si myslela, že to co mezi náma je opravdu výjimečné…podle tebe není, dobře beru na vědomí…víc bych se k tomu nevyjádřila a nechala ho v tom… kdyby se ptal nereagovala bych na to už… dáš najevo že jsi nad věcí, on se ztrapnil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
18.12.20 12:26

No štěstím do vzduchu bych neskákala :roll: Ale myslím si, že to jenom blbě podal, prostě to byly blbý kecy a ani třeba netušil, jak moc tě to zasáhne. Pro mě jsou rozhodující činy, ne slova. Důvod k ukončení vztahu by to pro mě určitě nebyl, důvod k hádce asi jo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679

Nevím co bych mu řekla, asi nic, na to se nic moc rict nedá. Souhlasím stebou stím že až se objeví další, tak půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6578

Já jsem s manželem nic takovýho neresila. Vím, že měl nějaký vztahy a to jak koho miloval mě nezajímalo. Jestli si tyto informace z něho sama vytáhla tak si masochystka, jestli ti je řekl sám tak je teda hodně netaktni. Ale jinak by mě to asi taky mrzelo když už máte dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
18.12.20 12:27

Na tohle téma je vždy ošidné zavádět řeč. Měla jsi se zeptat na začátku vztahu, a pak se rozhodnout zda do vztahu jít. Teď máš jenom 2 možnosti, buď to hodíš za hlavu, budeš žít dál jak si zvyklá, a nebo se v tom patlej a nakonec to celý ten vztah pokazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
18.12.20 12:28

Sice říká, že měl spousty holek, ale žádnou si nevzal, a s žádnou si nepořídil rodinu. To vše pouze s tebou. Už tak bych se cítila líp :palec:. Oni chlapi někdy rádi přehánějí, myslím si, že tě má rád více jak ty ostatní :). Toť můj názor :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
18.12.20 12:30

Proc resite co bylo? Kdybyste to neresili, tak byste se netrapili. Co na to rict? Nic nebo to, co nam. Ze ted premyslis, jestli nejsi jen dalsi v rade, aby vedel, co te trapi. Zamrzelo by me to taky, ale prave proto se nema hrabat v minulosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
18.12.20 12:31

Normálně bych mu řekla, jak to vyznělo, co zrovna řekl. Chlapi takhle neuvažujou, jak my. On nechtěl říct, že tě nemá rád a jsi další v řadě. Spíš blbě řekl, že vztahy měl (nebo se mu prostě holka líbila) jenom když byl hodně zamilovanej (třeba čekal, že tě to naopak potěší, že nechodil s holkama jen pro sex :mrgreen: ).
A milovat někoho víc nebo míň, to je těžký vysvětlit. Prostě miluješ nebo nemiluješ. A nebo B. Milovat jenom trochu, to říkaj holky, co jsou nejistý samy se sebou a kluci, co nemilujou, ale chtějí sex (nebo jinou výhodu). Takže asi když miloval, tak si byl jistej.

Příspěvek upraven 18.12.20 v 12:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
18.12.20 12:32

A proč se takhle hrabete v minulosti? Každý nějakou má. Myslím, že to ani tak nemyslel, jen prostě nemá úplně dobrou empatii. Jo, mrzelo by mě to, ale nějaký závěry bych z toho nevyvozovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
18.12.20 12:33

Myslím, že to je jen další věc, kterou prostě chlapi berou jinak a že to spíš bude tak, že se spatne vyjádřil. Možná jsi slyšela jen to, co jsi slyšet chtěla, jestli jsi od první chvíle byla vlastně naštvaná, že to probírate, mohl říct ještě spoustu veci, které už jsi pak neregistrovala. Ale chápu tě, taky by mě to naštvalo. A co bych manželovi řekla? No pravdu, že mě bolí, když o mne mluví jako o každé jiné, že jsme snad manželé a máme dítě, tak bych pro něj měla být víc než nějaká bejvalka. Každopádně, co cítí, asi nezměnís.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
18.12.20 12:34

Jsi neurvalec a přestávám ti věřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
18.12.20 12:36
@Anonymní píše:
Prosím nechat anonym…

Co bych mu řekla?!
Jestli se náhodou nepos*al! 8o
Gratuluju, máš doma perlu všech chlapů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7682
18.12.20 12:37
@Anonymní píše:
Prosím nechat anonym…

Já neřeším chlapa, jak to má, každý má jinak nastavený citový, sexuální, partnerský život, ale jenom blbec to takto bue rozebírat- zbytečně… s partnerkou, s kterou má už rodinu,..A co tím chtěl?? Neznám tvého muže, ale působí to na mě, že se cítí velký nadsamec a deptá tě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
18.12.20 12:39

Jezis to je vul! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu