Co byste obetovali za sex

Anonymní
21.2.20 11:20

Co byste obetovali za sex

Zajima me otazka jak moc si cenite sexu, a co byste byli ochotni kvuli tomz ozelet. Napriklad vymenili byste zivot bez sexu za 5 milionu Korun nebo za o 10 let delsi zivot-rekneme doziti 90 let misto 80? Nebo dalsi veci?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.2.20 11:21

Kde mám podepsat přihlášku k celibátu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 11:24

Když tu kolikrát čtu, jak nadržení a nadržené rozbíjejí rodiny, lžou a podvádějí a dělají stupidní životní rozhodnutí, tak jsem ráda, že je mi sex víceméně lhostejný.

Pokud bych stále mohla otěhotnět, tak život bez sexu za pět míčů beru. Akorát by to asi neprošlo přes partnera ;)

• Nahlásit
  • Citovat
21.2.20 11:30

Život bez sexu bych nevyměnila ani na 100 milionů ;) jako třeba za těch 5 milionů bych zvládla být 5 měsíců bez sexu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
21.2.20 11:33

Ne. Navíc v podobných nabídkách čuchám zradu. Po obdržení 5 milionů by přišla měnová reforma a těch 10 let navíc bych ležela na kapačkách :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 11:36

Za peníze, ani roky navíc pro sebe ne. Ale za zdraví svých dětí ano.

• Nahlásit
  • Citovat
4351
21.2.20 11:37

Tak to zní velmi, velmi zajímavě!!! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
21.2.20 11:47
@Anonymní píše:
Zajima me otazka jak moc si cenite sexu, a co byste byli ochotni kvuli tomz ozelet. Napriklad vymenili byste zivot bez sexu za 5 milionu Korun nebo za o 10 let delsi zivot-rekneme doziti 90 let misto 80? Nebo dalsi veci?

A ty? Nebo je to statistika? Nebo Babišovi někam? Nebo jsi ten s těma tangama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4351
21.2.20 11:52
@Uslava píše:
A ty? Nebo je to statistika? Nebo Babišovi někam? Nebo jsi ten s těma tangama?

Proč Babišovi? On bude už rozdávat? Stavím se první do řady! Kdy a kam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 11:58

Nemam sex uz delsi dobu a zadarmo

• Nahlásit
  • Citovat
1719
21.2.20 12:01

No o 10 let delsi zivot, kdyz nikdo nevi, jak dlouho bude zit, to zrovna dobry obchod neni. A jenom 5 milionu? Vzdyt to je s bidou na pekny dum. To dneska nic neni :lol:

Jinak otazka, co bychom ozeleli kvuli sexu, to by tedy melo byt naopak, myslis asi kvuli cemu bychom byli ochotni ozelet sex ne? :lol:

Příspěvek upraven 21.02.20 v 12:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 12:05

Naopak já bych heště peníza dala za to kdybych už nemusela mít nikdy sex..

možná ti to bude připadat divný ale jsou lidi kterým sex nepřipadá naprosto důležitý a naopak je obtěžuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
21.2.20 12:10

Nevidím žádnou, ale fakt absolutně žádnou přidanou hodnotu v možnosti dožít se 10 let navíc. Ani těch 5 milionů by mě nenamotivovalo. Sex rules!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
21.2.20 12:14

Na smlouvu s ďáblem bych nepřistoupila, vždy tam bude další háček :lol:
Za 5 milionů bych si ani barák nepostavila. A od 80 do 90 bych byla určitě senilní, dementní, inkontinentní a ležící.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1545
21.2.20 12:16
@ludmilaadamkova píše:
Naopak já bych heště peníza dala za to kdybych už nemusela mít nikdy sex..možná ti to bude připadat divný ale jsou lidi kterým sex nepřipadá naprosto důležitý a naopak je obtěžuje.

To jako vazne? A to mas nejakou spatnou zkusennost, nevhodneho parnera nebo te to proste nikdy nebralo? Ptam se ciste ze zvedavosti, protoze asi nevim o nikom v mem okoli, kdo by to takhle mel :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama