Co byste pořídili znovu do výbavičky a co bylo zbytečné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 15.01.18 20:28
Co byste pořídili znovu do výbavičky a co bylo zbytečné

Co byste pořídili znovu do výbavičky kdybyste zařizovali a co už ne? Co bylo zbytečné? Co byste koupili nové a co klidně použité (monitor dechu, chuvicka, odsávačka mléka atp)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 15.01.18 20:35

My vyuzili vse, ale bylo to tim, ze jsme predem kupovali jen minimum veci. Zbytek az kdyz se ukazalo, ze je dana vec uzitecna. Dnes vse sezenes do par hodin, mozna ne za nejvyhodnejsi cenu, ale usetris tim, ze nebudes mit nakoupene zbytecnosti, ktere nevyuzijes.

nenivolnynick
Kecalka 350 příspěvků 15.01.18 20:37

Zavinovacka. Pouza jsem 2×

encefelce
Povídálka 25 příspěvků 15.01.18 20:38

Já jsem u prvního syna neměla prebalovaci komodu. Teď u druhé jsem si ji poridila a je to jak splněný sen (prvniho jsem prebalovala na posteli)

cookies321
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 20:40

Zrovna mám doma 15ti denní miminko a tak za sebe můžu říci, že hadrovych plen není nikdy dost. Monitor dechu a chůvičku bych nikdy použité nekoupila. Bez odsávačky nedám ani ránu. Zatím postupně zjišťuji

Uživatel je onlineAgrion
Závislačka 2740 příspěvků 15.01.18 20:40

Zalezi na vice okolnostech… jako je financni rozpocet, planovany pocet deti a velikost uloznych prostor… Ja na prvni dite kupovala vse komplet nove a kvalitni… a jsem tomu rada, protoze naprosta vetsina veci slouzi jeste ted u tretatka. Kvalitni kocar ( trojkombinace), kvalitni fusak, chuvicka, prebalovaci komoda, nositko, satek atd. Co mi vzdy prislo zbytecne byla lehatka a ruzne polohovaci zidlicky… nemela sem na zadne dite a dobre jsme se bez toho obesli, stejne jen nici zada.

nenivolnynick
Kecalka 350 příspěvků 15.01.18 20:40

Kocar bych resila jinak, zvlast kdyz bych predem vedela ze jsme hluboky mocnepouzivali, jelikoz tam maly rval. Koupila bych levnou korbu a zvlast sportak, ktery jsem stejne kupovala, ptz ta tezka mohutna trojkombinace me nebavila.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 15.01.18 20:41
@nenivolnynick píše:
Zavinovacka. Pouza jsem 2×

Zda zakladatelka uvidi, ze sto lidi, sto chuti. Ja naopak cekala na postaka jak na smilovani, az nam balicek s vetsi zavinovackou doruci. Vyuzivali jsme nekolik velikosti po dlouhou dobu. Jine deti zavinovackou opovrhnou jiz v porodnici, neda se to predpovedet dopredu.

nenivolnynick
Kecalka 350 příspěvků 15.01.18 20:41

@cookies321 jo hadrove pliny jsme podcenili, a pak narychlo dokupovali.

nenivolnynick
Kecalka 350 příspěvků 15.01.18 20:43

@Cuddy malemu asi nijak nevadila, ale me desne tocila :mrgreen: takze u nás zbytecnych 300… i manzel dostal hned odvahu brat maleho bez

pikola
Neúnavná pisatelka 18733 příspěvků 15.01.18 20:46

Odsavačka, lahvičky a dudlík, úplně u mého dítěte zbytečný. Nebo minimálně bych ti nekupovala dopředu. Co jsme využili byla zavinovačka a hodně látkových plenek na cokoliv. Co bych nekupovala ve velkém je oblečení, hrozně rychle rostla a nejhorší blbost je cokoliv, co se oblíká přes hlavu :roll: a takový ty alá hezký oblečky, co má na sobě dítě tak jednou.

LindaPraha
Extra třída :D 12345 příspěvků 15.01.18 20:46

Za me zbytecnost kulate nuzky, rifle pro mimina a ohrivacka prikrmu. Ta nez neco ohrala, tak sem rostla. Ale mam ji schovanou a za par mesicu ji zkusim dat druhou sanci :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 20:47

Za me jsou zbytecne dupacky, tricka, mikiny a bundy (poridila jsem starsimu a nepouzivala, mladsi uz to a i nema) - oblikam jen body a polodupacky nebo overalek na doma a ven fusak (hodne zatepleny) popr. zatepleny overal.

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 15.01.18 20:48

Toužila jsem po koši na miminko a použila ho jen párkrát. Malému se v něm vůbec nelíbilo. Spíš bych si na dva tři měsíce půjčila takovou tu průhlednou postýlku na kolečkách, co mají v porodnici. Přijde mi praktičtější než koš a existují půjčovny :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 15.01.18 20:50

Ocenila jsem overalky (prvni 3 mesice dcera kvuli cviceni Vojtovky nic jineho nenosila), prebalovaci komodu, postylku a la nakupni vozik na koleckach (z pujcovny), kojici polstar My brest friend, vibracni houpatko Sumner, lehatko Chicco, chuvicky Ikea, rychlozavinovacku, dudliky Nuk, odsavacku Medela a lahev Calma, monitor dechu Nanny, teplomer ve lzicce Tescoma. Pozdeji nositko Babybjorn na rychle presuny, zidlicku Chicco Polly a videochuvicku (po presunu na juniorskou postel).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama