Co byste v minulosti udělali jinak nebo čeho litujete

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
151
21.7.18 18:10
@Mart81 píše:
Před pár lety jsem měl pohromadě docela dost peněz a zvažoval investici do Bitcoinů. :think: :D

Jo taky tak, vrátil bych se do roku 2009 popůjčoval si miliony nakoupil za ně kryptoměny, a dnes bych to povracel i s úroky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108309
21.7.18 18:19
@Mart81 píše:
Zajímavé. Mě by ani nenapadlo, že nejsem bohatý, protože jsem nepotkal milionářku, kterou bych zaujal. :think: A kdyby mi to řekl jiný muž, tak na něj zírám, jak na zjevení. U ženy mi to připadá v pohodě. :palec: To budou mít feministky ještě těžké. :mrgreen:

Protože jsem se nenarodila do majetné rodiny,neoplývám žádným talentem který nosí prachy a ani nemám podnikatelského ducha co se vyplatí,natož abych uměla krást,tak je tu ve hře ještě ten milionář no :lol: jenže ti chodí jinými cestami než já,tudíž mi nezbývá než zesnout chudá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
21.7.18 18:25
@Anna766 píše:
Protože jsem se nenarodila do majetné rodiny,neoplývám žádným talentem který nosí prachy a ani nemám podnikatelského ducha co se vyplatí,natož abych uměla krást,tak je tu ve hře ještě ten milionář no :lol: jenže ti chodí jinými cestami než já,tudíž mi nezbývá než zesnout chudá.

Myslíš si, že bys byla šťastnější s cizími miliony? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
108309
21.7.18 18:31
@Černá vdova píše:
Myslíš si, že bys byla šťastnější s cizími miliony? ;)

Když bych si ho vzala,tak by byly i moje,to bych se na to podívala :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5918
21.7.18 18:58
@Anna766 píše:
Protože jsem se nenarodila do majetné rodiny,neoplývám žádným talentem který nosí prachy a ani nemám podnikatelského ducha co se vyplatí,natož abych uměla krást,tak je tu ve hře ještě ten milionář no :lol: jenže ti chodí jinými cestami než já,tudíž mi nezbývá než zesnout chudá.

Nevěšte hlavu. Třeba zesnete (krásné slovo) na vzácnou nemoc, jejíž prozkoumání pomůže vyvinout zázračný lék. Váš doktor se na tom úžasně napakuje, pojmenuje po vás své sídlo, kobylu i vnučku a vaše balzamované tělo budou medici chodit obdivovat ještě za pár desítek let. :mrgreen: Je třeba vidět svět optimisticky! :palec:

Příspěvek upraven 21.07.18 v 19:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
21.7.18 19:04
@Anna766 píše:
Když bych si ho vzala,tak by byly i moje,to bych se na to podívala :cert:

Cizí peníze mi nic neříkají. :nevim:
Ale chápu, taky bych si dokázala poradit s libovolnou částkou. :P

• Citovat
  • Nahlásit
Hroznej puberťák
21.7.18 19:10

Hi hi, to by mě nenapadlo, jak rychle se takový téma zvrhne na - hunusný a přízemní prachy :jazyk:
Já bych kdybych jsem před 5 lety nekoupil jeden hezký malý byt, protože jsem toho tehdy měl až nad hlavu a žena říkala, co všechno by se tam muselo bourat, tak jsem ho na poslední chvíli odřekl, a ono leda prd, nemuselo by se skoro nic, ale už je dávno v pr…, dneska by měl hodnotu dvojnásobnou plus pětiletý výnos z pronájmu… Ale co už, i bez toho bytu se mám dobře a tyhle investiční co by kdyby sice podvědomě trochu zamrzí, ale nestřílí se z nich.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.18 21:21

Budu možná jedna z mála, ale lituju ROZVODU.

• Citovat
  • Nahlásit
Hroznej puberťák
21.7.18 21:24
@Anonymní píše:
Budu možná jedna z mála, ale lituju ROZVODU.

Nejsi náhodou moje bývalá? :D Ta když mě náhodou potká s dětmi, kouká na mě jak diabetik do cukrárny :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
7017
21.7.18 21:29

Asi neni nic ceho bych zasadne litovala. myslim si, ze i to spatne me dovedlo tam, kde jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
salamio
22.7.18 00:05
@Anonymní píše:
Co byste v minulosti udělali jinak nebo čeho litujete

Pokud bych si mohl vybrat, tak bych se nenarodil. Ale neptali se mě. A podle všeho ani maminky.

• Citovat
  • Nahlásit
3115
22.7.18 00:18

Ja bych se neodstehovala tak daleko do ciziny, ale nekam v do cesko-nemeckeho pohranici… chlap byl zamlada jeste kujnej a v zamilovanosti by se byl nechal presvedcit :lol: Ted uz s nim nehnu :lol: Jinak asi nic… chlapa jsem si vybrala dobre, decka mame uzasny… s praci jsem vice mene spokojena…jen se mi styska po CR a po rodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15554
22.7.18 00:30

Srabácky bych nezdrhla z gymplu, ale zatnula bych zuby a ten poslední rok udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5688
22.7.18 00:41
@Anonymní píše: Přemýšlím teď nad minulostí co jinak bych udělala či neudělala. Až po letech najednou dojde že některá rozhodnutí byla zbytečná či zbrklá některé slova bych vzala nazpátek a nikdy nevyslovila.

Co byste v minulosti udělali jinak ???
jednoduche,
nechoval bych se k hajzlikum jako ke slusnym lidem, ale mletil bych to palicich, receno obrazne, jako od urcite doby, kdy jsem prozzel,
swinim patri jen to swinskw je a nikdy slusne zachazeni,

zivot z eme udelal selektivniho darebaka, takovym jsme mel byt vzdy a mel bych byval pohodu a klid nikym nerusenou,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
22.7.18 11:07

Tak nad tímhle přemýšlím často. Udělala jsem hodně chyb, které v té chvíli vůbec nevypadaly jako závažná rozhodnutí, které na mě budou mít vliv ještě mnoho let. Sešlo se u mě mnoho věcí a zrovna včera jsem přemýšlela, že by mi stačil alespoň maličký zájem od mojí rodiny a já bych možná nikdy neodešla do ciziny, kde už jsem zůstala. Situace byla složitá, minulost měnit nelze. Často spadnu do toho cobykdyby, ale vím, že tehdy jsem vlastně nemohla udělat nic jiného. Samozřejmě s tím, co vím teď, bych změnila opravdu hodně věcí. Zajímalo by mě, jak by ten můj alternativní život vypadal :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat